O czym chcesz poczytać na blogach?

Hugh laurie

moja historia czytania 2

Zanim pozwolą im się położyć do łóżka. Jeżeli dobrze pamiętam, zatkało mnie na chwilę przy pytaniu o drugie imię nauczyciela geografii, a już na pewno zawahałem się przy kodzie pocztowym akuszerki, która asystowała przy porodzie mojej prababki. Poza tym śpiewająco odpowiedziałem na wszystkie pytania"

Co stronę Laurie raczył mnie podobnym fragmentem i wywoływał nikły uśmiech. Tzw. angielski humor nadal pozostaje dla mnie zagadką, ale interesującą zagadką.

Laurie Hugh, Sprzedawca broni, tłum. J. Konieczny, Warszawa 2008.

22:59, iceberg33
Link Komentarze (10) »

panna anna & killertime!!

Obiadu bez wołowiny dowiadują się, że zmarła bliska ciotka - ta sama mina.
Chwilę potem dostają informację o wielkim spadku - ta sama mina plus może lekkie drgnięcie wargą, ale nie jesteśmy pewni czy to na skutek wieści czy braku wołowiny.

Jeśli chodzi o aktorów.
No to jak zwykle z oczywistych obsesji pan Rickam ze swoim niewiarygodnym głosem.
Hugh Laurie w swojej nie wybiegającej przed szereg roli z tym cudnym angielskim poczuciem humoru.
No i Emma Thompson, Kate Winslet - cudowne jak zawsze. Doskonale wcielające się w główne postacie.
Jest jeszcze Grunt dla odmiany grającego nieśmiałego i uczuciowego Edwarda, a nie jak zawsze szowinistyczną zdegenerowanę męską szuję. (za co swoją drogą go uwielbiam xD)
No.

Gwiazdy Brytyjskie.

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
niedziela, 23 maja 2010
Hugh Laurie(Dr Haus)

James Hugh Calum Laurie, OBE (ur. 11 czerwca 1959 roku w Oxfordzie) – brytyjski aktor i scenarzysta filmowy, a także pisarz.

21:50, milka18000
Link Dodaj komentarz »

wicked-karen.blog

Zajecia ze studentami. Pewnie czeka, jak plomien przyjedzie do Kantonu, he he...Postaram sie jutro zrobic jakies zdjecia, ale podejrzewam, ze tlumy beda straszne.
Jak to podczas kazdego pobytu w HK, Renia szaleje po kinach. Wczoraj bylam na Street Kongs z Keanu Reevesem (boze, jaki on brzydki...), film ten wybralam nie po to, aby sie zniesmaczac twarza Keanu, tylko aby pozachwycac sie buzia Hugh Laurie.


Ahh, uwielbiam Go. Film byl niebardzo fajny, ale Laurie byl mniam.
Dzisiaj zaliczylam dwa filmy, Iron Man (moze byc, ale zaden tam zachwyt) i Over My Dead Body (zaskakujaco smieszne, kwiczalam z pare razy, raz sie ze smiechu poplakalam i jeszcze bardziej polubilam Eve Longorie). Jutro planuje wyprawe na Run, Fatboy, Run (komedia wyrezyrerowana przez jednego z.

Paulina 804. - Onet.pl Blog

Wczoraj, w ramach zamulastej niedzieli, postanowiłam obejrzeć sobie "Rozważną i romantyczną". Film genialny, a 3 główne powody dla których powinna go obejrzeć każda heteroseksualna kobieta to:

1. Alan Rickman (jako zaaaaaabójczy Pułkownik Brandon)
2. Hugh Grant (jako zdradziecko przystojny Edward Ferrar)
3. Hugh Laurie (jako jak zwykle zrzędzący i jednocześnie pociągający -  Palmer)

Sama się sobie dziwiłam, że największe pożądanie z owej trójki, wzbudza we mnie nikt inny, jak 65 letni Alan Rickman, w tych swoich idealnie skrojonych marynarkach i obszernych płaszczach, ukazujących posturę prawdziwego faceta.

Nie pytajcie o szczegóły typu wycie i mlaskanie na.

Mwaghhahaahahh! - Onet.pl Blog

Ziomem. BŁĄD.

Tym większy, że człowieka, o którym mówię, już wcześniej niby znałam. Mimo to, uchował się jakoś. JAK???  

Zatem:

Facet nazywa się Tim. Wygląda.  Gra (!). ŚPIEWA(!!). Jest mnóstwem Gingera Fisha i  DJa Ashby z nutką Brada Stewarta i beczką pieprzonych piratów. Schizy ma tak słodko znajome, swojskie i cudne, że aż. Jeśli Hugh Laurie wciąż myśli, że jest zabawny...

Pliz łelkom... MYSTER TIM MINCHIN!

http://www.youtube.com/watch?v=6DwMmA_IWt4

i to jeszcze nic.

 

http://www.youtube.com/watch?v=eZovFa77trM

długo czekałam na ten kawałek, bo człowiek mi z tym trafił w dwa dżony. Jakbym była bogiem, napisałabym to sama. Ołnuje w każdym momencie (uwaga na.