O czym chcesz poczytać na blogach?

Hugh hefner

You had your dreams, I had mine. - Onet.pl Blog

Cyrus wybuchnęła śmiechem.

- Żartujesz, prawda? - spytała, kiedy zauważyła, że ja się nie śmieję.

- Nie - odparłem. - Pracuję u Hefnera. Tu jest naprawdę świetnie. W mgnieniu oka zostałem zastępcą redaktora naczelnego! - pochwaliłem się. - Hugh powiedział, że jestem mu bliższy niż rodzina. Jeszcze trochę i wyrwiemy się z tej ciasnej budy. Hef zaproponował mi, byśmy wprowadzili się do jego rezydencji - powiedziałem, uśmiechając się do Miley.

- Nie ma mowy! - krzyknęła. - Nie zamieszkamy tam,.

Seks w Liceum (Moje Liceum 2.0)

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Jedna odpowiedź

  1. w dniu niedziela, 25 Styczeń 2009 @ 3:14 am | Odpowiedz

DodaElektroda - Onet.pl Blog

Jeśli ktoś myśli, że Doda wyjechała do Stanów Zjednoczonych, żeby zainteresować Amerykanów swoją muzyką, to jest w wielkim błędzie. Owszem, wokalistka chce zaistnieć zagranicą, ale ma na to inny, sprawdzony już sposób.

"Doda miała się spotkać z Hugh Hefnerem i rozmawiać z nim na temat ewentualnej sesji w amerykańskiej, najbardziej prestiżowej edycji miesięcznika" - donosi "Życie na gorąco"

Pytanie tylko, co da Dodzie sesja dla tamtejszego "Playboya", skoro nikt nie odróżni naszej gwiazdy od sztucznych, blondwłosych króliczków, które mieszkają wraz z Hugh w jego.

Lapkoart - rysunki, malunki i fajne dziewczyny po kliknięciu w toplistęNo i bitwa, która się nie ukazała i pewnie nie ukaże, ponieważ przeciwnik leci sobię w znaną wszystkim ciupagę. Można wejść tylko z linka (nie wklejam bo w komiksie występuje penis).Komentuj (7)Hugh Hefner 25.04.2009 :: 14:18
Kategoria : Malarstwo

Cztery godziny roboty u Darii, którą serdecznie pozdrawiam. Nie dość, że dała mi zdewastować ścianę, to wcześniej jeszcze miałem okazję zmasakrować jej nogę.Chętnie zniszczę jeszcze niejedną ścianę. Polecam się.