O czym chcesz poczytać na blogach?

Huffington post

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

2011 r., MUFON nagrane około 500 raportów i jesteśmy już do 233 już po pierwszym tygodniu 2012 roku,” powiedział dyrektor MUFON międzynarodowych Clifford Clift. ”W grudniu mieliśmy 810, w porównaniu do 500 w grudniu 2010 roku,” Clift powiedział The Huffington Post . W ubiegłym roku średnio ponad 6000 wszystkich obserwacji, a jeśli nadal w takim tempie będziemy o 50 procent, z około 10 procent tych raportów kończąc jako niewyjaśnione po naszych badań “, powiedział. Według WeatherWatch.co.nz Nowej Zelandii, w ciągu.

BLUŹNIERCZE PLOTKI - bloog.pl

Grafika, rozplanowanie strony razi w oczy, bawole litery, zdjęcia rozbijające tekst – wszech obecna słoniowatość. Strona ma odrobinę gazetowy layout, miała być z założenia oldskulowa, wyszło trochę nieudolnie. Wiadomo od początku, że Lis opierać będzie się na Huffington Post - szkoda, że pokombinował z wielkością liter, że zdjęcia przeskalowane z pikseolozą, teksty niewyjustowane.


Brzytwą po oczach

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

5 uwag

Space of adam1762

Sondaże'

Rick Santorum wycofał się z wyścigu o nominację prezydencką Partii Republikańskiej. Poinformował o tym na konferencji w Gettysburgu. Podkreślił, że podjął tę decyzję wspólnie z rodziną, "przy kuchennym stole" . "Huffington Post" spekuluje, że do rezygnacji skłoniły republikanina słabe sondaże i zły stan zdrowia córki. […]
  • Belgia: skrajna prawica zbiera donosy na imigrantów
    Skrajnie prawicowa flamandzka partia Vlaams Belang (VB) uruchomiła portal.