O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Hudson river

212 - 212

To niedobry film jest. Ale nie mogę się jednocześnie oprzeć wrażeniu, że skoro marna popkultura w moralizatorski sposób przedstawia takie problemy, to od czasu, kiedy Steven Carrington wyznał ojcu, że jest gejem, upłynęło sporo wody w Hudson River i East River. A Wisła stoi i ani kroku do przodu.
19:57, dwiesciedwanascie , 212
Link Komentarze (1).

zusaexclusive.blog

Pojawila sie kolejna yellow cub. Wsiadam i podaje adres. Kierowca, ktory w 80% przypominal wujka, wpadajacego do nas na wielkanoc z wiatrowka, zerknal na mnie i krzyknal "WHAT?". Ze zmeczenia cichutko mu odpowiedzialam Riverside Drive 500 i pomyslalam sobie, ze biedak pewnie ma problem ze sluchem stad ta halasliwa wrzaskliwosc. 
Po 30 minutach na horyzoncie pojawil sie gmach, w ktorym spedze najblizsze 3 m-ce. Nie przypomina.Wyjscia, eventy ... no nudzic sie nie powinnam. Obym tylko miala czas na pisanie bloga, bo powiem Wam w tajemnicy, ze nawet mi sie spodobalo.
 
Wychodze i co sie okazuje? Rzut beretem do Central Parku, trasa do biegania wzdłuż Hudson River, metro nieopodal wiec nie jest tak zle. Poza tym najblizszy sklep i uslugi mieszczace sie w okolicy International House to Liquer store i hydraulik wiec wszystko jak nalezy.

Jak już wiecie jest nas szostka. Wariatka.

*voyage sentimental*

Starszym paniom kolyszacym biodrom w takt muzyki na zywo; klubowanie w artystycznym Soho; piercing w Eastvillage na Dolnym Manhattanie, w obskurnych podziemiach tatoo salonow; broadway show The Lion King; impreza na statku przy zachodzie slonca na Hudson River, a w tle rozowe nowojorskie wiezowce; pyszne mrozone margarity za 3$ w meksykanskich knajpkach na Manhattanie; modelkowanie na pokazie Levisa na dolnym Manhattanie; nauka angielskiego Polakow w polskiej dzielnicy Ridgewood; galerie na.

Ćwiczenia z patrzenia

wtorek, 17 sierpnia 2010
Nowy Jork w Krakowie

Luxury ocean liner Queen Mary steaming down the Hudson River in 1946, fot. Andreas Feininger

Nie przepadam za bezludną fotografią, dlatego na wystawę Andreasa Feiningera w krakowskim MCK wybrałam się bez entuzjazmu. Zupełnie niepotrzebnie. Wystawa "Nowy Jork, lata.

Hudson river park

Aurellia's Adventures - przyłapana na gorących uczynkach.

Ale w pełni funkcjonalnego. Sofy pod głym niebem? Szmer fontanny? Zapach czekoladowych świec poustawianych wzdłuż alei ? .. Hmm.. Zobaczymy się na miejscu, Girls;> At least, I hope so.


"Some of us would say summer season is the busiest season. Think Park Avenue BUT with Tennis whites and Band the Soleil.
The players change but the Game.
nareszcie powróciły na stare , dobre – i nie mniej wykwintne od TriBeCi – MADISON AVE. Kochaniutka.. Mam nadzieje, że nie przyzwyczaiłaś się zbytnio do widoku Hudson River za oknem, gorących Croissantów dostarczanych przez pokojówkę Angelę i przycisku „PH” owianego przyjemną aurą satysfakcji w windzie. Widok na zielone płuca Manhattanu i zaledwie.