O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Hudson

Emily Hudson - z pozoru zwyczajna, ale czy jednak? - bloog.pl

I… miłym (!). Ruda nie rozmyślając więcej na ten temat szybko wzięła się do pracy. Dzięki Bogu czwartoklasiści porobili mniej błędów i sprawdzanie poszło gładko. Po trzydziestu minutach rudowłosa pędziła do Wielkiej Sali, by zobaczyć choć końcówkę ceremonii. Zerknęła na zegarek. ’21.00., nie jest tak źle. Spóźniłam się tylko pół godziny.’

Przed wejściem do Sali dziewczyna wzięła trzy głębokie wdechy, po czym lekko, ale zdecydowanie pchnęła drzwi.

- Jak miło, że panna Hudson zdążyła. Niestety będziesz musiała poczekać dziesięć minut, bo nasi goście poszli zapoznać się z zamkiem. – rzekła donośnym głosem profesor McGonagall, gdy Foxi stanęła w drzwiach.

- Rozumiem. – rzuciła krótko dziewczyna i dumnym krokiem ruszyła do swojego miejsca. Swoją torbę postawiła obok i zabrała się za jedzenie. Była trochę zmęczona i głodna, więc nałożyła sobie dużo żywności na talerz. Po chwili drzwi Wielkiej Sali się otworzyły i weszło przez nie siedem osób. Trzy z Beauxbatons, trzy z Durmstrangu i jedna z Hogwartu.

Miami - miejsce, w którym możesz być bezpieczny. - Onet.pl Blog

Zwierzyć, nawet swojej przyjaciółce. Jedna noc, która na długo zmieniła jej nastawienie do mężczyzn. Noc, przez którą wypłakała wiele łez. Noc kiedy Mike wyrządził jej wielką krzywdę. Wiedziała, że dziś czeka ją równie drastyczna powtórka, a potem śmierć. Łzy zaczęły spływać jej po policzkach, gdy mężczyzna zdarł z niej bluzkę i rozpoczął wędrówkę po jej ciele ustami. Jego trzech towarzyszy patrzyło na to z zainteresowaniem. Jeden z nich wyjął telefon, Sweets domyśliła się do czego. Mike dotarł do jej szyi. Krzyknęła. Wtedy to do magazynu wbiegło kilku zamaskowanych policjantów, a za nimi Hudson.
-Ręce do góry - krzyknął jeden z nich.
Mężczyźni wykonali polecenie, ponieważ jedyną broń jaką posiadali, to pistolet Isabel, który leżał gdzieś w koncie. Zostali skuci i wyprowadzeni przez policjantów. Hudson podszedł do swojej podwładnej.
-Wszystko w porządku? - spytał okrywając ją swoją marynarką.
Dziewczyna kiwnęła twierdząco głową. James pomógł jej wstać.
-Dziękuję - powiedziała Izz patrząc mu prosto w oczy.
Nastała krępująca cisza.
-Chodźmy, musi obejrzeć cię lekarz - przerwał ją Hudson.
Wyszli z magazynu. Mężczyzna pomógł jej wejść do karetki, a sam

I might be afraid but its my turn to be brave - Onet.pl Blog

Obróciłam się w stronę tego hiszpańskiego debila. Przeżegnałabym się, ale to będzie podejrzane, bo ja takich rzeczy za często nie robię. Pique kiwnął głową, że na mnie poczeka, a ja szybko czmychnęłam w stronę Silvy. Nie czekałam, aż skończy tańczyć, tylko od razu z siłą Szwarcenegera przyciągnęłam go w moją stronę. –Silva, pomóż mi! – jęknęłam. Lyann dalej tańczyła pogo, a stół chwiał się ni w lewo, ni w prawo.

-COOO?! – ryknął Hiszpan do mojego ucha i zeskoczył z mebla. Hudson dalej wiła się i nie przeszkadzało jej to, że dołączył do niej Villa.

-POMÓŻ MI! – warknęłam Silvie do ucha i przytuliłam się do niego (FU), żebyśmy wyglądali niemal tak idiotycznie jak zakochane pary. David wydobył z siebie zdanie „Aaa, już kumam!”, czym doprowadził mnie do białej gorączki, więc szybko poszliśmy usiąść na krzesło obok Gerarda (też FU).

-PIKUŚ! – znowu.

wszystko i nic

17:14, wiki1208
Link Dodaj komentarz »

Urodziła się w Santa Barbara w stanie Kalifornia, USA. Jest dzieckiem pastorostwa, dlatego dorastała słuchając muzyki gospel i śpiewając w kościele. Jako nastolatka zainteresowała się muzyką zespołu Queen. Zespół ten miał też największy wpływ na jej twórczość, podobnie jak Alanis Morissette i Joni Mitchell. Swój pierwszy album, zatytułowany Katy Hudson, wydała wraz z wytwórnią Red Hill Records i zawarła na nim piosenki utrzymane w stylu gospel. Piosenkarka postanowiła zmienić później swoje nazwisko, ponieważ "Katy Hudson" nadto wiązało się z nazwiskiem amerykańskiej aktorki Kate Hudson. "Perry" natomiast było panieńskim nazwiskiem jej matki.

W roku 2004 Perry została wyłączną wokalistką zespołu producenckiego The Matrix, który pracował wcześniej m.in. z Avril Lavigne i Britney Spears. Zaczęła równocześnie pracę nad własnym albumem, współpracując z Glenem Ballardem,.

^^ - Onet.pl Blog

Łóżko – i wybacz, Kochany, ale jedynym facetem, na którego widok bym mdlała to Duff…

Slash spojrzał na nią niepocieszony i mruknął coś niezrozumiałego pod nosem. Marta popatrzyła na niego pytająco i przez kilka chwil myślała, że chłopak naprawdę się zasmucił. Slash, o co chodzi? Czemu nagle posmutniałeś? Czemu zachowujesz się tak, jakby moje słowa cię zraniły? Przecież wiesz, że kocham Duffa i że my jesteśmy przyjaciółmi… i przecież… przecież czujesz do mnie zwykłą sympatię… Dziewczyna musiała mieć dziwną minę, bo Hudson wybuchnął śmiechem i uświadomił ją, że to tylko głupie żarty. Prawie zmusił ją, żeby wstała i przyciągnął ją do siebie, ciągle się śmiejąc.

- Chyba nie myślałaś, że mówiłem poważnie? – zapytał, gdy dostrzegł ślad ulgi na jej twarzy.

- Czasem nie wiem, kiedy mówisz poważnie, a kiedy żartujesz… - wymamrotała i chcąc ukryć rumieniec, wtuliła się w jego koszulę flanelową.

- Zapewniam, tym razem to były tylko żarty… -.

Hudson river

anggell007.blog

Suddenly the word seems such a perfect place
Suddenly it moves with such a perfect grace

Suddenly my life doesn't seem such a waste

It all revolves around you

And there's no mountain too high
No river too wide
Sing out this song and I'll be there by you side
Storm clouds may gather
And stars may collide
But I love you, until the end of time

Come what me
Come what me
I will love you, until me.W krzesła, rzucalismy maskotkami, którą Żeluś dostał od "chłopaka" (oczywiście nie od swojego, bo Wojtus nie jest gejem ). Film był spoko. Chciałam już na niego iść od 4 miesięcy, bo grali tam moi ulubienie aktorzy a mianowicie KATE HUDSON, którą polubiłam po filmie CENA HONORU i MATTHEW McCONAUGHEY, którego pierwszy raz widziałam w filmie CZAS ZABIJANIA!
W środe mieliśmy zakończenie roku, ale rano trzebabyło przyjść jeszce na konkurs OMNIBUSA. Tak było to.

Ćwiczenia z patrzenia

wtorek, 17 sierpnia 2010
Nowy Jork w Krakowie

Luxury ocean liner Queen Mary steaming down the Hudson River in 1946, fot. Andreas Feininger

Nie przepadam za bezludną fotografią, dlatego na wystawę Andreasa Feiningera w krakowskim MCK wybrałam się bez entuzjazmu. Zupełnie niepotrzebnie. Wystawa "Nowy Jork, lata.