O czym chcesz poczytać na blogach?

Huck

amira

W jakimś dziwnym pomieszczeniu.Nagle zrobiło się jasno i został pochwycony w czyjeś ręce.Nie był już w wodzie,ktoś go trzymał.Był na brzegu rzeki,a obok leżała ryba, która go zjadł,a z  brzucha tej ryby został wyciągnięty.Ano  tak:Ryba,która go zjadła( wielki sum z sumiastymi wasami!) została złowiona, a chłopcy, którzy łowili ryby na brzegu, wyciągneli go z jej brzucha.Chłopcy łowili ryby i piekli je na ognisku, a żołnierzykowi przyglądali się z ciekawością.

Ci chłopcy nazywali się Tomek Sawyer i Huckelberry Finn,czyli po prostu Huck.Marzyli o tym,żeby zostać zbójcami i znaleźć skarby,żeby byli bogaci.No,ale na razie mieli tylko żołnierzyka.Zadowoleni oglądali go uważnie i przyrządzali sobie rybę na ogniu.

---widziałeś Huck.Ja to mam szczęście!To prawdziwy, ołowiany żołnierz.

---No.Prezentuje się fest.Co z nim zrobimy?

---Zastanawiam się.

W tej chwili do brzegu przypłynęła wanna,to znaczy pojazd-łódka zrobiona z wanny.Wannolot.

Obrazki

Babka na przerwie miała dyżur i można było troszke z zeszycików pościągać... Dzisiaj znowu będe sama w domciu siedzieć i zatapiać smutki przed telewizorkiem...  Daje wam pare ślicznych i koffanych pieseczków. Mam nadzieje,że wam się spodobają. W komentach napiszcie co o nich myślicie i jak wam sę podobają...Pa!!! :* :* :*

"THE LOVE YOU PROMISED"


If I can only see
that your love for me is not forever
than I will always be free
from the strans of love you by me too

Oh Babe baby please

Wants you save your kisses for another
cause I won't be a fuel
for the love to promised
but one deliver

I am just a simple girl
who is huck to your sweet charm
but the love you promised will
never be here in my arms

Blog aaaniaaa010

          Kogo tu mamy??
             Ten psiak to MAJA!!
             Tą fotką też zają się mój brat:
                 PRZEMEK!!           
 
               WWW.HUCK.4.PL

Komentarzy: 2 ISIA 2007-04-29           Zaś ISIA!
   
        IŚKA ma duużooo fotek ,
        bo jest fotogeniczna,

Ślónzoki - kiejś i teroz - Onet.pl Blog

Pochwała, czy zarzut.

    - Tyn nasz bramkorz ! Jo nie wiym co sie z nim dzisio dzioło ! – „Hydor” aż sie cały trzons z nerwow – Co kery strzelył to było w to w necu ! Mie sie zdowało , że on sie boji tych bali , jak by to były „zgniyłe jajca” ! 6 : 0 przegrali ! 

   - Jo to czuł ! – stynknył „Ruła” .

    Jo chyciył sie fest moji szklonki. 

    „Hydor” poszoł do kibicow, kerzi już stolik zastawiyli pełnymi kuflami. 

    Mie szczynka opadła na klata . 

     - Widzisz ! – „Ruła” mioł pełne ślypie płaczkow.

      - Coo ???

     - Jakech se siod dzisio rano przi naszymu bramkorzowi , to on yno jynknył i za palica sie chyciył ... Jo mu ciapnył zadkiym na pakong ze sześcioma jajcami w necu, kere se kupiył na smażonka u Bańczyka !

 

        Marian E.Hickel "Zeszyty Pszowskie"

Huck (13:10)

Ponure Barwy Tęczy - Onet.pl Blog

Ze starszych kładzie dłoń na karcie,zaczynają się nagle pojawiać przeróżne znaki i litery,czy też obrazy.-Odpowiedziała ,po czym dodała :-Zauważyłaś może jakieś dziwne nazwy,lub przyporządkowane źle terminy ?
-Nie rozumiem..
-No dobrze,popatrz na moje stanowisko:jestem tu kapłanką,a przyporządkowano mi znak Persefony-władczyni Tartaru i żony Hadesa.Tymczasem Hades,czyli Henry Boolt jest u nas jednym z szoferów,a ja nie mam skończonych 10 lat.
Jest tez u nas taka para,nie wiem czy zauważyłaś niską,rudą dziewczynę i równie niskiego bruneta.To Hilda i Huck,czyli Hera i Hefajstos.A każdy dobrze wie,że ci dwoje nie byli w starożytności parą,bo przecież Hera była matką Hefajstosa.
-Czemu tak jest ?
-No cóż,ten fatalny błąd to oczywiście wina księgi.Kiedy stara księga się rozpada,a w naszym przypadku została ona skradziona i zapewne zniszczona,powstaje nowa,ale jej wszystkie dane"przechodzą" ze starej Księgi.Nasza teraźniejsza księga nie miała wystarczająco dużo zapisków i żeby wypełnić braki,utworzyła losowe połączenia i więzi.To stąd ten harmider.-Powiedziałam,wstając od stolika.-Nie chce cie.

Blog INemoI

Księga gości
 
O mnie
INemoI
Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Notki
Zapraszam: 2007-06-25
            Gosiaa122.blog.interia.pl Blog Klaudii
            Huck.4.pl stronka brata Przemka :)