O czym chcesz poczytać na blogach?

Huba

trojenas.wordpress.com

Hej babcie i dziadkowie, i dziadkowie
Niech z Was się dowie

Że huba to jest grzyb co rośnie na pniu
Że hubę, to się tańczy tam i tu

A…B…C…D..

To tańczy baba gruba, baba gruba.
Do huby się przytula, się przytua,

Bo huba to jest grzyb co rośnie na pniu
Bo hubę, to się tańczy tam i tu

A…B…C…D..

 Hej krowy i cielęta, i cielęta.
Niech każde z was pamięta, z was pamięta,

Że huba to jest grzyb co rośnie na pniu
Że hubę, to się tańczy tam i tu

A…B…C…D..

Mamo, a to jest Kuba? – pyta Młody kilka dni później.

Nie, to jest huba. – odpowiada Mama i … (jak wyżej)

Mamo, a to jest Hubert? – pyta Młody dziś rano.

Nie, to jest huba. – odpowiada Mama i … (jak wyżej)

Mamo,.

A ja mam tak codziennie... - bloog.pl

Drogie dzieci!
O czym to jeszcze wujek moze Wam opowiedziec?
Opowiadal o samotnosci, o glupocie, o niezrozumieniu, o grzechach tez napomknal... Mowil o milosci i o tym, jak milo jest zamknac myslenie w malutkiej skrzyneczce... Napomknal o tesknotach, o wolnosci, o bolu... Zagail o malostkowosci i, przy okazji, o cierpieniu...
O radosciach wspomniec tez nie omieszkal! I radzil wujek szczerze sie angazujac... I podniesc na duchu sie staral... I gadal, i myslal, ze to radosc Wam sprawi... A potem wszedl do lasu i napadla go wielka, stara huba... Okazalo sie bowiem, ze huba przezerala jego mysli juz od wielu lat! Nawet wtedy, kiedy dzieciom wydawalo sie, ze wujek jest najlepszym czlowiekiem na swiecie. Bo wujek, tak naprawde, nigdy z hubowego lasu nie wyszedl, chociaz tak mu sie wydawalo. Dlatego, Dzieci Drogie, nie sluchajcie juz wujka! Pamietajcie, ze straszna, oslizgla huba ma nad nim wladze. Marzy ona tylko o Waszej zgubie! Same hube pokonac musicie! Smialo! Wcale nie jest hubowy las grozny! Musicie tylko bardzo sie pilnowac, zeby huba w wasze glowy nie weszla, a los wujka Was nie spotka!

droga do sukcesu

   stefanpos Powiedział/a:

   Befungin zakupiony w aptece i sprowadzony bezpośrednio z Rosji.Zainteresowanych zapraszam. Kontakt psk24@wp.pl
   Kilka słów o tym preparacie . Produkowany w Kazaniu sprzedawany w rosyjskich aptekach bez recepty. Był produkowany też w Polsce ale w latach 70 zaprzestano produkcji z powodu bardzo małej ilości podstawowego surowca jakim jest czaran huba brzozy . Obecnie lobby farmaceutyczne spowodowało iż ten preparat stał sie wręcz zakazany

 • adek 14 Powiedział/a:

  Ja byłem we wrześniu na Ukrainie i lek ten jest w aptekach po 55 hrywien, czyli 28 zł PL. Można go kupić bez problemu. Można też poprobować.

 • diler blog

  Tam w kurtce i się brechcze a oni do mnie że ręce do góry i jesteś drzewem! :) no dobra...:D że niby ich zdaniem źle pokazywałem podszedł do mnie ten gejowaty kazał mi się troszkę rozkraczyć :P stanął za mną, przytulił się do mnie chwycił za brzuch (a ja ręce w górze:D) i jazda!!! zaczął kręcić biodrami a ja razem z nim :D:D:D wszyscy kwiczeli ze śmiechu! ja również a o Patrycji już nie wspomnę która nie panowała nad sobą tak się śmiała :D:D buahahahahahaha!!! no dobra odszedł po następnego a mianowicie po wiewiórkę, a następny był grzybem hubą! a huba gdzie jest no tak na drzewie! hahahaha więc stanął obok mnie i udawał hubę ale to im nie wystarczyło bo przecież huba jest na drzewie a nie obok! znowu wszyscy w brecht! wsadził swoją nogę między moje i tak drzewo złączyło się z hubą! :D:D taaak! no ale znów im nie pasowało więc kazali hubie stanąć pod ściana aby był on grzybem ściennym :D no i teraz pytanie do wiewióry ,,i co wiewiórka wybiera drzewo z dziuplą czy grzyba?" ,, no drzewo!" no tak ale jaka dziupla?! heuheueh no ale na szczęście wiewióra nie musiała włazić do dziupli gdziekolwiek miałaby.