O czym chcesz poczytać na blogach?

Huawei

alq vs bbi :P

  #bf3 1 week ago
 • Video: Znalezione jedynie dzięki pomocy tej jedynej :} http://t.co/VMfytiS9 2 weeks ago
 • Video: http://t.co/4l84HajQ 3 weeks ago
 • Video: mattjabbar: http://t.co/S1RHRhEw 1 month ago
 • Video: …try to realize it! http://t.co/g2hSfVUX 1 month ago
Follow @alqvsbbi
 • Tagi

  9700 android apple BB bb9700 BBM bbos6 BlackBerry BlackBerry Messenger Bold FB fcb G+ G+ vs FB galaxy s2 Google Google+ vs Facebook htc huawei huawei honor iphone iphone4 Microsoft MotD ms Nokia nokia 800 nokia sun os6 RIM Samsung sense Symbian The Verge Touch HD tout tumblr Vivaz Windows Mobile Windows Phone WindowsPhone wp wp7 xbox xbox companion app
 • Meta

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • Kanał RSS z wpisami
  • Kanał RSS z komentarzami
  • WordPress.com
 • eXtremestyle – akcesoria GSM | Artykuły na temat akcesoriów GSM: ładowarek sieciowych, baterii, anten do modemów, uchwytów samochodowych i motocyklowych, etui, kabur i ładowarek samochodowych.

  Się szybciej, muzyka i filmy nie zacinają się podczas oglądania. Anteny posiadają różne wzmocnienia od 3,5 do 11 dBi. Kable nisko stratne RG174 U o długości 5 metrów pozwalają umieścić antenę GSM w odpowiednim miejscu poza murami budynku co gwarantuje jej poprawne działanie. Końcówki anten posiadają różne wtyczki CRC9, TS9, oraz uniwersalną FME co sprawia że antenę  można połączyć z dowolnym konektorem zakończonym żeńską końcówką. Anteny GSM do modemów internetowych marki extreme doskonale sprawdzą się podczas urlopu lub weekendu daleko poza miastem, gdzie sam modem nie jest w stanie zebrać wystarczającego zasięgu do korzystania z Internetu.

  Anteny do modemów GSM

  Ten wpis został opublikowany w kategorii Ładowarki sieciowe i oznaczony tagami antena, gsm, huawei, internet, modem, zte. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  Blog PeTe

  Zgodnie z instrukcją i okazało się oczywiście, że system modemu nie widzi.
  Dopiero grzebanie w sieci i instalacja najnowszych sterowników i aplikacji dashboard pomogła – urządzenie śmiga bez problemów.
  Wystarczy tylko w aplikacji MobilePartner dodać nowy profil iPlus i uzupełnić w nim pole numer numerem *99***1#. Pozostałe pola pozostawiamy z wartościami domyślnymi.
  Można też poszukać czy jakiś profil nie ma już takich ustawień.

   
  1 Comment

  Posted by PeTe w dniu 12.01.2010 in IT

   

  Tagi: huawei e180, iPlus, Mac OS

  Światowid

  Mies. utrzymuje się poniżej 5%, podobnie 3m,6m, 9m. Mimo to lokaty na 5% w tych okresach są dość powszechne. Świadczy to o braku zaufania na rynku, chęci pożyczania sobie nawzajem. Na tej sytuacji w krótkim terminie mogą zyskiwać lokujący środki.

  Niektóre banki zaproponowały nawet ponad 6% netto - promocyjnie Getin Online, Idea Bank - oba ze stajni Leszka Czarneckiego. Ponadto FM Bank, własność prywatnych inwestorów. W tym miesiącu kończy się też promocyjna oferta Aliora, z możliwością zerwania lokaty bez utraty odsetek, a także dbNetu - konto oszczędnościowe na 5,25% i bezpłatnego ROR z nagrodą-modemem USB Huawei. Plotka niesie, że Alior zostanie sprzedany, bo grupa, do której należy, potrzebuje pieniędzy. Póki co - skorzystałem. Ofert jest tyle, że mając w rodzinie kilka zaufanych osób dorosłych można korzystać z promocji niemal ciągle.

  11:28, cyfrowyja , Oszczędzanie
  Link Dodaj komentarz »
  wtorek, 18 października 2011
  Uwaga na fundusze parasolowe
  .

  ..:: Blog Tomka ::..

  Posiadam od wielu długich lat telefon w Plusie. Nawet jakiś czas temu sprawiłem sobie iPlusa, żeby być prawdziwym człowiekiem 21-go wieku. Ba! Nawet dostałem drugiego iPlusa - służbowego. Po prostu kocham Plusa i cały Polkomtel za jakość usług i obsługę klienta.

  Niestety moja firma już nie pała taką gorącą miłością do tej firmy, więc przenieśli iPlusy z Plusa do Orangutana i teraz mam Business Everywhere. To raczej się powinno nazywać Not Your Business Anywhere, ale coż - nie kłócę się z marketingowcami. Co jest najśmieszniejsze - do obu internetów mam identyczne modemy Huawei E220.

  Plus działa zawsze i wszędzie. Pomijając fakt, że w większości miejsc w Warszawie Orange nie ma zasięgu HSDPA (nawet o 3.6Mbps ciężko, nie mówiąc już o 7.2Mbit), to jednak boli, że poza miastami, to ten Internet chyba amba wciąga i o on po prostu znika. Mniejsza z tym.

  Dziś, siedząc nad projektem, musiałem trochę pobuszować w necie. Podłączam więc mój modem do kompa, a tu dupa - 'connection unsuccesful'. No więc do laptopa. To samo. Podłączyłem iPlusa - działa. Zamieniłem karty w modemach - dalej Orange nie chodzi. Wsadziłem kartę Orędża do.

  Truskawkowy milioner


  Komunia Święta – wydatki, wydatki….

  Komunia Święta jest, to taki okres w którym wiele osób po prostu ma sporo wydatków – i to takich, które są na poziomie kilku tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę czasy w których, aby dziecko wysłać do komunii Świętej potrzebowano tylko parę groszy, dzisiaj można powiedzieć jedno. Te czasy już minęły i zapewne już nigdy nie wrócą. Obecnie dzieci nawet nie są podekscytowane samą komunią, ale tym co dostaną – a kto jest odpowiedzialny za prezenty i ogólnie za zorganizowanie komunii? Oczywiście rodzice, których często nie stać na tak duże – a wręcz ogromne.

  Komputery

  Mogli wybrać abonament na mobilny internet (usługa blueconnect) wraz z notebookiem za złotówkę. Z nowej oferty sieci Era mogą korzystać jedynie klienci biznesowi, którzy zdecydują się podpisać trzyletnią umowę (36 miesięcy) na mobilny internet w sieci Era. Miesięczny koszt oferty to ponad 195 zł. Kara za wcześniejsze zerwanie umowy wynosi 3,5 tys. zł.

  W ramach promocji za 1 zł klient otrzymuje zestaw: notebook Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3525 (procesor: Intel Core Duo T2250 1.73GHz, 1 GB pamięci RAM, Windows XP) i do wyboru kartę blueconnect firmy Huawei bądź GlobeTrotter GT Max. Koszt aktywacji usługi wynosi 100 zł.

  Media2.pl