O czym chcesz poczytać na blogach?

Html link

INWESTOR PROFESJONALNY

    $ pod zarządzem to rekord branży. Natomiast Cohen to ostatnio przebój salonów,  jego pieniądze rozsadzają wszelkie aukcje dzieł sztuki ale to również błyskotliwy trader - 40% średnioroczna rentowność i do tego najwyższy poziom prowizji od zysków - 50% !
  • I wreszcie Druckenmiller,  dawny wspólnik Sorosa, 164 miejsce i 1,8 mld $.
Wniosek zabrzmiałby banalnie. Wspomnienie, że nasz Jan K. miałby szansę na pierwszą setkę  wychodzi też jakoś nieporadnie.  Ale takie rankingi zawsze dodają kopa.     
14:30, kathay
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24.
C.d.
Psychologia ryzyka ma wyjątkowo udany tydzień. Dziś dla odmiany "Rzeczpospolita" opisuje wyniki badań nad ryzykiem ogłoszone przez 2 Instytuty niemieckie: 
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_050922/nauka/nauka_a_1.html (link pewnie bedzie nieaktywny za kilka dni).  
Jeśli jesteś wysokim, młodym mężczyzną, palisz i jesteś zadowolony z życia to diagnoza jest jasna - należysz do grupy "wysokiego ryzyka" czyli twoje  skłonności do ryzykownej gry mają najwspanialszą.

Laboratorium Urządzeń Techniki Komputerowej-Roberta N.

  1. NNTP
12:22, nowakowski.k9 , Internet
Link Dodaj komentarz »
Pojecia cz.1

 HTML -to język opisania strony internetowej. Jest skrótem od Hypertext Markup Language, który można przetłumaczyć jako Hipertekstowy Język Znaczników. Słowo hipertekst oznacza "coś więcej niż tekst". Słowo znacznik występuje tutaj w znaczeniu "zakładka". Popularna nazwa tego języka to hipertekst.

Możliwości HTML: formatowanie tekstu, dołączanie grafiki, dźwięków, filmów video, możliwość odwoływania się do innych dokumentów.

Siła języka HTML polega między innymi na tym, że dokumenty tego języka zapisywane są w postaci zbiorów tekstowych, które bez trudu mogą być interpretowane przez dowolny komputer.

Do przeglądania dokumentów.

Blog Poczty WP - o poczcie - bloog.pl

Od dłuższego już czasu Wirtualna Polska serwuje telewizję internetową pod adresem http://wp.tv. Od niedawna umożliwiliśmy użycie domeny wp.tv w aliasach pocztowych. Wystarczy wejść w opcjach do aliasów konta, dodać nowy alias lub przy istniejącym kliknąć link edytuj. W wierszu z adresem z prawej strony będzie dostępna lista z domenami, na początku której będzie widoczna wp.tv. Tutaj wspomnę przy okazji, że już od dawna udostępniamy europejską domenę wp.eu, która jest widoczna jako pierwsza na liście.

Pozdrawiam,
Krzysiek, Zespół Rozwoju Poczty


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4793342,trackback

komentarze (6) | dodaj komentarz

Zaawansowany edytor HTML

poniedziałek, 13.
Od dłuższego już czasu Wirtualna Polska serwuje telewizję internetową pod adresem http://wp.tv. Od niedawna umożliwiliśmy użycie domeny wp.tv w aliasach pocztowych. Wystarczy wejść w opcjach do aliasów konta, dodać nowy alias lub przy istniejącym kliknąć link edytuj. W wierszu z adresem z prawej strony będzie dostępna lista z domenami, na początku której będzie widoczna wp.tv. Tutaj wspomnę przy okazji, że już od dawna udostępniamy europejską domenę wp.eu, która.

ArtGrafPoeFoto

Treść, abym  także tutaj miała głos.

Ta teza jest wymowna!

W tej dobie szczególnie. W każdym zawodzie.

Oprac. graf. własne: Stefania Pruszyńska


02:25, impresje , GRAFIKI, FOTOGRAFIE
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 02 czerwca 2011
Do Gazety Autorskiej "IMPRESJee"

 

Szanowni i Kochani PT Czytelnicy, Zapraszam Was słonecznie do lektury moich wierszy, poznania kilku z nich, wybranych przeze mnie, a także kilku  moich grafik... http://poezjastefaniaprusz.blox.pl/html

Laboratorium Urządzeń Techniki Komputerowej-strona Edyty

Kolor tła:(#ff33cc" color="#3300cc)(kolor tła)

11:40, edyta0011 , Sprzęt z html
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2
 

[ biuro ceraty - oceny blogów ]

Więcej nie mogę. 3+
Pozdrawiam, Panna O.
PS. Za jakiś czas zajrzę do ciebie, żeby zobaczyć jak sobie radzisz, więc miej się na baczności =P


skomentuj - 5wtorek, 10 kwietnia 2007, brak oceny

Od razu oznajmiam, że pani Ala Makota oceny nie otrzyma, bowiem nie posiada regulaminowego linka (a bynajmniej ja znaleźć go nie potrafię).

/luna.

skomentuj - 0wtorek, 10 kwietnia 2007, od-rzeczy.mylog.pl

Oceniam od rzeczy.

- oczyma duszy -
Szablon beznadziejny - nie łudźmy się. Nie dość, że na jakąś zabójczą rozdzielczość dopasowany (nie wiem.Wstawione wręcz na chama z użyciem najprostszych czcionek... Dodatkowo grafika jest na mniejszą rozdzielczość niż moja, bowiem nagle się "urywa" - i z szarego tła ni stąd, ni zowąd przeskakuje na czerń, bez żadnego przyjemnego łączenia - mam wrażenie, jakby podano mi na kolację piksele w paczce z żyletek.

Kolejnym mankamentem jest sam HTML. Link praktycznie wcale nie różni się od zwykłego tekstu - niektóre tylko odnośniki pogrubiłaś, co zresztą nic nie zmienia. Avatar oraz grafiki, które miały zapewne pokazywać postaci z Twojego opowiadania zastąpiono sprytnym komunikatem "Image does not exist". Bardzo estetyczne, doprawdy...

Krótko mówiąc: szablon do natychmiastowej.

aniuchna at ownlog '06

Uważam jednak, że gęsi symbolizujące Polskę mogą budzić kontrowersje - mówi Michał Kocięba, rzecznik PZPN.

 -----------
Ponoć po interwencji Ministra Spraw Zagranicznych wzór medalu zmieniono - pierwowzór i nowy szblon są na tej stronie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec37369842a17e6d.html
Link 28.05.2006 :: 13:53 Komentuj (0)

Jakiś czas temu miałam zrobić własny autoportret muzyczny... rzmi o n mniej więcej tak:
01. Sepultura
02. Devilish Grin Conga (Requiem for a dream OST)
03. Fear (Requiem for a dream OST)
04. Apocalyptica
05..

Tyle, że pełnią one czasową kontrolę nad młodymi ludźmi, to jeszcze pozytywnie wpływają na ich rozwój intelektualny, emocjonalny i duchowy. Tego typu zajęcia prowadzone są praktycznie w każdej szkole oraz w Miejskich Domach Kultury."
Link 30.05.2006 :: 17:03 Komentuj (3)

Jakieś dwa tygodnie temu dostałam linka do pewnej stronki... była tam ruda laska z mangi i coś śpiewała. Pierwsze wrażenie - czizes łat da fak?? że proszę co??? jednak tak po 3cim przesłuchaniu tego kawałka stwierdziłam: Loituma rządzi! ;) panieneka wywijająca porem też, a kto nie wie o co chodzi niech szuka wielkiego pora. Są ponoć i ludzie którzy nie ulegli magii tego warzywa.