O czym chcesz poczytać na blogach?

Hrabia monte christo

Twój tytuł

Się.

skomentuj (0)

Marsylia. 2009-04-12 23:24:23

Już nie pamiętam kiedy to było ale od kiedy pamiętam uwielbiam Go.
 Hrabia Monte Christo.
Obejrzałam ten film setki razy i za każdym odkrywałam coś nowego, obejrzałam różne wersje i tak mam swoją ulubioną co nie znaczy że najlepszą. Nie do książki nie dorosłam, poza tym kiedy miałabym ją.

Voy 4 bloczek

W siedmiomiesięcznej historii mojego blogaska :P. Dzisiaj na lekcjach było chyba... a z sześć może siedem osób :). Przez ostatni tydzień na lekcjach oglądaliśmy jakieś gupie filmy przyrodnicze albo jakieś dramaty :P (np. Hrabia Monte Christo). Hehe. Przez jakieś pierwsze trzy może cztery tygodnie wakacji będę sie nudził (eeee "wtajemniczeni" wiedzą dlaczego) :D. A tak poza tym to sie strasssnie cieszem, ze już nie muszem chodzić do tej guuuuuuupiej budy..

A czy " To jest To" - bloog.pl

W 1996 r, Rodzina posiadająca go udostępnia za odpłatnością zwiedzanie, poszperałam w necie i okazuje się, że trochę filmów było tu kręconych, a miedzy innymi  „ Hrabia Monte Christo” w 2002 r. Myślę, że zdjęcia bardziej wyrażą jak to miejsce oczarowało mnie…

Tylko ja i moja przestrzeń

0 16 przykazań ucznia :) 2007-02-03

1. Dyrektor- Hrabia Monte Christo
2. Szkoła- wesoły pensjonat
3. Odpowiedź przy tablicy- reportaż z szubienicy
4. Woźny- Iwan groźny
5. Dziennik- wyspa skarbów, kapownik
6. Ostatnia ławka- świat się śmieje
7..

Pa-N!-K.Mylog.pl :: Unsere Seite um Pan!k [Nevada Tan].

Teraz wytrzymasz. Najgorsze za Tobą!

Linke zaciska zęby. Po godzinie męczarni w końcu charakter pisma Edmont Dantes z wieżą pośrodku jest gotowy. Co to znaczy? Linke tłumaczy :

- To postać z romansu Hrabia Monte Christo! Edmont miał piękne życie, ale pokłócił się z najlepszym przyjacielem. Został zamknięty w lochu. Jedyna rzecz jaka utrzymywała go przy życiu to chęć zemsty. Choć przecież, nie zrobiłoby go to szczęśliwym

kiedy Bóg zamyka drzwi, zawsze otwiera jakieś okno

Mam czas na czytanie książek oraz niczym niezmącone lenistwo, zamiast pisemnych produkcji licealistów: "Hrabia Monte Christo" albo "Świat bez kobiet", do tego wreszcie dostanę więcej od woźnej ;)
czarny-labedz 2008-09-28 20:11:06
skomentuj (0)