O czym chcesz poczytać na blogach?

House sezon 8

Opowiadania kryminalne mojego autorstwa - Onet.pl Blog


~ 933 ~
~ 48 ~

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
KaZu(treść i ilustracje);
 

Arinkowo

Byłych Republik Radzieckich'. Niezrażać się tytułem, ja wiem, że nie wszyscy muszą być rusofilami, jak ja, ale są to dobre i prawe opowiadania fantasy, horrorowe i w ogóle. I jest część dla dziewek i dla parobków na dodatek.
Oglądane:
'Doktor House' sezon aktualnie drugi, w oczekiwaniu na True Blood, gdybym umiałą matematykę, biologię i chcemię i fizykę chyba, to zostałabym lekarzem, bo diagnozować umiem już szybciej niż postacie w serialu występujące.
'Ostatni dom po lewej', czyli zemsta rodzinna,.

Blog zanadto spersonalizowany - Onet.pl Blog

Czejsy

Uzależniooona.

Od seriali. Serialu. Dobra, seriali. Dwóch

Medycznych.

W sumie to jednak dwóch i pół.

Bo kocham seriale medyczne. I medycynę.

I House'a. Moje pierwsze uzależnienie.

Ale House upada. Siódmy sezon jest... nie przychodzi mi do głowy żadna błyskotliwa i zabawna metafora w stylu Grega. Siódmy sezon jest do bani. W większości. Są momenty cudowne, fantastyczne i *Green tarza się ze śmiechu*. Są momenty *Green upewnia się, czy to nadal jej ulubiony.

Człowiek, którego nie było ...

Do 9 sezonu "CSI" widzowie emocjonowali się losami Gila Grissoma i Sary Sidle. Ekscentryczny śledczy w średnim wieku i kruczowłosa doświadczona przez życie podwładna przez 8 sezonów dawali sobie dyskretne znaki i wreszcie się udało. Wybuchło wielkie uczucie, na które fani serialu czekali długie lata. W trakcie trwania romansu Gilla i Sary.Sezonu wciąż ogląda średnio ponad 10 milionów Amerykanów.    

Najbardziej toksyczny związek w amerykańskiej telewizji ? Nie mam wątpliwości. Greg House i Lisa Cuddy. Z jednej strony cztery sezony wzajemnego dogryzania i "darcia kotów", z drugiej wzajemna fascynacja, która w przypadku House przybierała nawet postać.Emisji, a reżyser David Lynch ugruntował dzięki niemu swoją pozycje niekwestionowanego "króla budowania napięcia". Przykre jest tylko to, że nie dokończyłem pierwszego sezonu z powodu ... braku ostatniego odcinka, który przez własny idiotyzm wyrzuciłem z pendriva. Ale wszystko nadrobię, o ile Pan M. nie zrobił czystek na swoim dysku.

Tajemnice domu Anubisa blog - Onet.pl Blog

.

.
Witam wszystkich fanów serialu House of Anubis.
Na blogu możecie znależć najnowsze informacje o
odcinkach oraz.

28 grudnia 2011
(165) Sesja z 2 sezonu
Cześć!
Zaczne.

Komentarze fizyka

Mamy problem z nielegalnym obrotem produkcji zagranicznych. Dobrym przykładem jest serial "Dr House". Licencja kosztowała sporo, a serial ma słabą oglądalność, ponieważ spiratowane odcinki są w internecie. 

Że większość czytelników Gazety nie zna sprawy; dziennikarz nie zna jej ewidentnie, gdyż nić Braunowi na to nie odpowiada. Tymczasem TVP emituje obecnie siódmy, zeszłoroczny sezon House'a, powszechnie uważany za najsłabszy. No ileż skomplikowanych, ale możliwych przypadków, z którymi poradzić sobie może tylko House, da się wymyślić? Od strony.
00:41, pfg , Kryzys
Link Komentarze (4) »
sobota, 10 grudnia 2011
Opera Rara, 8 grudnia

Każde zawody wydają się uczciwe, jeśli wszyscy zostali oszukani.

Może wynika to z tego, że Firefly jest sporo krótsze, a posiada więcej bohaterów, przez co nie ma szans poznać ich tak dobrze, jak tych z House'a (gdzie aż do czwartego sezonu było w zasadzie tylko sześć postaci) Przez tak małą ilość bohaterów jesteśmy też w stanie poznać wszystkie zależności między bohaterami, w Firefly to jest nieco.:*skomentuj !!
Napisało coś podobno aż (1) ludzi.~ Dlaczego House jest lepszy od Firefly? Dlaczego Firefly jest lepsze od House'a? / 2008-02-26 ~


1. Główny bohater

W pojedynku Malcolma Reynoldsa z Gregorym Housem wynik byłby gdzieś koło 2:4.  Nie oznacza to, że Reynolds jest.