O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

House

...:::Dr House:::... - Onet.pl Blog

I Wilson próbują szukać przyczyny choroby u niemowląt, House mówi, że sami wyhodowaliśmy tą super bakterię. Ostatecznie wysyła swój zespół do domu., a sam robi sekcję zwłok zmarłemu dziecku. Po sekcji zwłok okazuje się, że dziecko zmarło na wirusowe zapalenie serca. Krwi do badań wg Chase’a starczy na sześć badań. Ostatecznie robią badania na osiem wirusów, które mogą być przyczyną choroby. House każe też pobrać krew od zdrowego noworodka. Chore dzieci jak i zdrowe mają trzy te same wirusy, a więc nie mogły być przyczyną choroby, ponadto noworodki mają przeciwciała matek. House karze Foremanowi przebadać matki, a wirus, który będą miały noworodki, a ich matki nie, będzie przyczyną choroby. Okazuje się, że tym wirusem jest enterowirus. Cameron prosi rodziców jednego z dzieci o pomoc w przytrzymaniu ich córeczki.
House zaprasza Foremana do windy, aby pogadać o Cameron, Foreman mówi, że wszystko z nią w porządku. W Klinice czeka na niego Jill, której mówi, że jej mąż zaraził ją „mononukleozą”. Jill chce, aby House poprowadził jej ciążę lub odebrał poród, lecz się nie zgadza. Noworodki wracają do zdrowia, rodzice są wniebowzięci.
.

Dr. House - Onet.pl Blog

Jest także jako emisja na życzenie w telewizji nowej generacji n (usługa VOD- nScreen) od listopada 2007.

Fabuła
 Uwaga! W dalszej części artykułu znajdują się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Fabuła serialu toczy się wokół doktora Gregory'ego House'a. W każdym odcinku doktor House wraz ze swoim zespołem (w pierwszych trzech sezonach to lekarze Allison Cameron, Robert Chase i Eric Foreman) próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, niewyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy. Oprócz tego serial ukazuje także prywatne życie House'a i członków jego zespołu.
Tu kończą się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Obsada
    * Gregory House (Hugh Laurie) – cyniczny, lecz zarazem błyskotliwy i przenikliwy diagnosta, cieszący się w środowisku medycznym opinią szaleńca i wichrzyciela. Doktor House chodzi o lasce, ponieważ kilka lat wcześniej nie zdiagnozowano u niego na czas zawału mięśnia czworogłowego uda, w konsekwencji którego doszło do martwicy. Z tego też powodu cierpi na przewlekły ból. By go złagodzić, zażywa Vicodin, od którego jest uzależniony. Ma dwie specjalizacje:.

opowiadanianieznajomego

Wtedy dasz radę z nią być? Czy pobawisz się pobawisz i wyrzucisz jak znoszoną skarpetkę…
- Wilson… wynoś się. – przyjaciel mógł mówić dużo, ale akurat tego nie wolno mu było. Sam House doskonale wiedział co się stanie gdy Cam wybierze jego. Znał siebie doskonale i zdawał sobie sprawę, że nie nadaje się do związków. Nawet teraz już nie pamiętał czemu wysłał ten list – może naprawdę przedawkował Vicodin i nie wiedział co robi? – wynoś się, ale już….
- Dobra, poddaję się – powiedział Wilson i wyszedł z mieszkania zostawiając House’a samego.
Ból nogi dawał się coraz bardziej we znaki House’owi… kiedy rozmawiał z Wilsonem był już po morfinie, a mimo to ból z chwili na chwilę stawał się coraz silniejszy… Właśnie miał się kłaść „spać”, ale usłyszał pukanie do drzwi.
- Odejdź Wilson. Nie chcę z tobą rozmawiać…
- A ze mną porozmawiasz? – spytał ktoś zza drzwi… House doskonale znał ten głos – słodki i melodyjny, a mimo to mocny.
- Jeśli sama tutaj wejdziesz… to tak. – diagnostyk był zmęczony i nie miał ochoty na.

Tajemnice Domu Anubisa - bloog.pl

"

77-78 "House of Chance/House of Divides"

79-80 "House of Crushes/House of Vertigo"

 81-82 "House of Pressure/House of Deja Vu"

83-84 "House of Hoods/House of Deceit"

85-86 "House of Sibuna/House of Payback"

87-88 "House of Pendulums/House of Impasse"

89-90 "House of Help/House of Phobias"

91-92 "House of Isis/House of Curfews"

93-94 "House of Dead-Ends/House of Webs"

House md

Wiadomości o technologiach IT

  Oj oni z MS znów mają problem! Microsoft's Visual Studio Strategy has Major Problems http://t.co/cRvs28xU via @windowsitpro 3 days ago
 • For new to C# - http://t.co/SIQKrou8 5 days ago
 • Autosuggest TextBox From Database Column in Windows Forms http://t.co/BhA0eFpe via @CsharpCorner 1 week ago
 • White House - "Big Data is a Big Deal" http://t.co/ESk8UCjp 1 week ago
 • Stupidy to square - https://t.co/KetpVAdE -especially phrase "GC shutsdown browser when your mices are too close (to prevent double click)" 1 week ago
 • Interoperability
 • iText
 • Java
 • JavaScript
 • jQuery
 • js debugging
 • Khan Academy
 • Komputery i Internet
 • Kryptografia
 • Life
 • Life Style
 • Lightswitch
 • linq
 • MD 5
 • MIT
 • Mobile

 • [OLOTASAK] [THE] [MUSIC] [INVADES] [ME]

  Pozatym ciuchy sa nawet niezle w sklepie.. dzis mierzylismy ortaliony moro.. ja zapodalem zolte.. moze kiedys zdjecia zapodam z dzis.. hehe. w sobote otwarcie.. ciekawe jak bedzie jak zacznie sie sprzedawanie. narazie podp[isalem miliard zalacznikow do umow.. i innych dziwnych papierow. dzis sie okazalo ze mamy zrobic badania na sprzedaz spozywki bo mamy miec MD w sklepie.. paranoja.. w house of colors fajne 2 laski pracuja.. w koncu je chyba pozbnamy.. moze w czwartek czy cos. narazie znamy wiekszosc lasem z reserved.. gdzie szkolenie mielismy.. a jeszcze kilka w okolicznych sklepach zostalo.. pozzatym obcialem wlosy.. i teraz mam same pekaesy i lysy lep.. niezle calkiem wyglada. no i smycze nam dali nawet niezle sa.. zapodalem sobie.