O czym chcesz poczytać na blogach?

Hostessa

Agencja Hostess

Pełnoletniości brakuje niewiele bardzo często poszukują sezonowego zatrudnienia, które pozwoliłoby na sfinansowanie wakacyjnego wyjazdu lub przynajmniej dorobienie do kieszonkowego. Niestety znalezienie pracy dla nastolatka nie jest łatwe, gdyż niewielu pracodawców decyduje się na zatrudnianie tak młodych osób. Znacznie chętniej wybiera się osoby, które mogą się już pochwalić dowodem osobistym. Wynika to przede wszystkim z przepisów. Jeśli Mio wszystko chcemy coś znaleźć to powinniśmy się zainteresować takimi pracami jak roznoszenie materiałów reklamowych, prace inwentaryzacyjne, zbieranie owoców itp. Często poszukiwane są również hostessy, do pracy na promocjach w dużych marketach i sklepach samoobsługowych. Jak szukać takich ofert? Przede wszystkim w sieci. Filtrując zasoby Internetu pod takimi zapytaniami jak:  hostessy warszawa, praca dorywcza Opole , praca dla młodych, inwentaryzacja Wrocław bądź też agencja hostess warszawa powinniśmy znaleźć coś ciekawego.

Klub Foto i Vipa

Pod adres:

nowe-twarze@fotomodelki-piorey.pl

Oferty należy nadsyłać od dnia 22 marca 2010 roku

Uwaga ! Prosimy nie przesyłać ofert w formie CV, ponieważ nie zostaną one rozpatrzone.Pozdrawiam wszystkich, menager - Piotr SikorskiTeraz wejdż do Portalu Fotomodelki Piorey

18:39, klub-foto-vipa
Link Dodaj komentarz »
Zostań tancerką Rewii Tanecznej, fotomodelką, hostessą......

Pomocpanfupanfu blog - bloog.pl

sobota, 17 grudnia 2011 17:33

Jeśli firma chce być zauważona od razu wynajmuje piękne, długonogie hostessy i cel na sto procent będzie miała osiągnięty. Nie ma lepszej promocji swojego produktu jak hostessy. Wie o tym każdy, kto będąc w jakimkolwiek sklepie widział młode dziewczyny, które wręczały z uśmiechem na twarzy ulotki. Taka reklama jest mile widziana i nie budzi w nas niechęci.
Zwłaszcza męska część lubi, jak hostessa w krótkiej spódnicy rozdaje ulotki. Jak widać wszystko da się zareklamować tylko trzeba wiedzieć jak. Nie jest łatwo utrafić w preferencje klientów, ale zawsze trzeba szukać sposobów i możliwości. Wynajmując ze specjalnej agencji hostessy na promocje można określić, o co nam chodzi i jakich dziewczyn szukamy. Kryteria mogą być różne wzrost, wygląd. Nie zawsze wydaje się to etyczne, ale tak już jest w świecie reklamy. Ludzi tam pracujących traktuje się jako produkt marketingowy i nikt się tym nie interesuje. Najważniejsze żeby hostessy na promocje wykonały dobrze swoją pracę. Reszta jest mało istotna i nikt nie będzie na to zwracał uwagi. Efekt.

piar.blog

Turbulencję, które najwyraźniej przestraszyły trochę Sam. Jack spostrzegł to i chcąc rozluźnić trochę atmosferę kontynuował dalej rozmowę z piękną dziewczyną.

Jack: Czyżbyśmy zawarliśmy wstrząsającą znajomość?- wypowiedział z uśmiechem na twarzy trzymając ja nadal za rękę.

Dziewczyna pochwali puściła dłoń Jacka i wzięła się za czytanie gazety. Chłopak jednak nie rezygnował i kontynuował rozmowę.

Jack: To Ty i Ja- spojrzał w kierunku dziewczyny i pokazał jej narysowane kilkanaście minut wcześniej dwie postacie.

Samanta spojrzał się na Jacka zdziwiona, nie wiedziała o co mu chodzi w tej chwili.

Jack: Nie "ty i ja"  TY i JA moi bohaterowie komiksu- wyjaśnił dziewczynie

Rozmowę dwójki nieznajomych przerwała hostessa która podeszła do nich pytając.

- bloog.pl

Opalona istota kuso odziana w sukienkę powierzchniowo przypominającą ręcznik do rąk i zaczyna wić się na wielkiej styropianowej biedronce. Na domiar złego, na nieistniejących (z chudości) pośladkach widniał puchaty ogonek, a na głowie wesoło jawiły się królicze uszy. No tak, na zaproszeniu było napisane „Podążaj za białym królikiem”, więc podążyliśmy…

Klub okazał się być przybytkiem lanserskim, trącącym posmakiem „warszawki”. Lustra, sexi-flexi z pleksi, neony, kasetony, półnagie hostessy i ryczący z głośników niczym dubstep, pomieszany z popidłem house. Chwilowa niechęć minęła wraz z objawieniem się darmowego bufetu i degustacją Jacka D. w racjach iście promocyjnych. W końcu nie ma lepszego sposobu na trafienie do studenckiego serca jak przez  podniebienie. Drogie procenty i fikuśne przekąski, mimo iż nieco nas przekonały, nie zabiły klubowej nudy. Nikt nie tańczył, średnia wieku oscylowała wokół dorodnej czterdziestki, a obecni goście paradowali w sygnowanych marynarkach. Szybko zrozumiałam, że to nie była zwykła impreza, a raczej luźne spotkanie biznesowe. Nie chcąc dzielić się spostrzeżeniami ze sceptycznie.

Blog adusia

Takiego się nie dzieje?"

Nagle podeszła do mnie średniego wzrostu brunetka, ubrana jak króliczek Playboya. Jej biały puszysty ogon kiwał się na boki. Chyba był źle przymocowany, albo takie było zamierzenie projektanta.

- Czym mogę służyć? - spytała uśmiechając się promiennie.

- Chciałam spytać, dlaczego ten klub nosi taką nazwę?

- Ach, to bardzo proste. - odpowiedziała brunetka. - Na dolnym poziomie mamy pomieszczenia dla specjalnych gości, natomiast na górze znajduje się zwykły pub.

- A mogłabym zwiedzić dolny poziom? - spytałam nieśmiało, wbijając wzrok w białe szpilki hostessy.

- Oczywiście, ale pod warunkiem założenia karty członkowskiej i wykupienia godzinnego seansu. Później dostęp do dolnego poziomu jest nieograniczony. Proszę się nie obawiać. - brunetka oślepiła mnie bielą swoich zębów. - Mamy tutaj zatrudnione prawdziwe profesjonalistki.

- Właśnie tego się obawiam. - bąknęłam pod nosem.

Obie zeszłyśmy schodami na dolną kondygnację. Od razu zmienił się wystrój wnętrza. Stało się ono bardziej ponure i straszne. Ściany zrobione z szarego kamienia były obwieszone pozłacanymi świecznikami i ogromnymi łańcuchami zakończonymi stalowymi obręczami. Posadzka.