O czym chcesz poczytać na blogach?

Horrible bosses

spaść na 4 łapy - public - bloog.pl


Na zasłużonej kawce, z równie zasłużonym ciachem, dołączyła do nas Sówka i przeszłyśmy do kolejnego punktu programu - kino. 

"Horrible Bosses" okazał się być kolejnym trafnym wyborem. Polecam. 

 

Recenzje filmowe

cinemaniac
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 sierpnia 2011
HORRIBLE BOSSES (SZEFOWIE-WROGOWIE)

Ogladalny. Sa w filmie fajne kawalki (np. "To tekst z filmu." - "Tego nie bylo w zadnym filmie." - "Teraz jest."), ale generalnie humor jest w stylu "Hangover" ("Kac Vegas").

Blog BNI Szczecin

Frajerem, looser’em i można nim pomiatać.

Oczywiście, cała sytuacja wyjściowa i intryga są hiperbolą, mocno przesadzoną farsą, bo też i nikt nikogo nie chce przecież zachęcać do morderstwa.  W „Horrible Bosses” mamy galerię przerysowanych, groteskowych szefów, z których na kilometr wieje kpiną. I o ile Kevin Spacey w pierwszych swoich scenach jest bardzo przekonujący, o tyle od połowy filmu z każdą kolejną klatką zmierza w stronę farsy i kabaretu (niewiele mu już.

AD BNI Szczecin.

Posted on Sierpień 29, 2011, in Wydarzenia and tagged Americsan Beauty, call centers, Colin Farrell, Horrible Bosses, Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Lehman Brothers, ROWE, Seth Gordon, Szefowie wrogowie. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Szarfy chusty broszki

W weekend zawojować Dolny Śląsk.

W sobotę zwieńczyliśmy wędrówkę po mieście sprawdzeniem, co grają w kinie. No i z marszu poszliśmy na „Szefowie Wrogowie” („Horrible Bosses”). Film nawet zaczął się 17 sekund nim wkroczyliśmy na salę, choć mieliśmy nadzieję, że tym razem reklamodawcy jakoś bardziej zaszaleją. No ale nic, film DOS-KON-AŁ-Y. Na tym Larrym Crownie pokazywali jego zwiastun, ale po projekcji stwierdziliśmy, że rzadko.