O czym chcesz poczytać na blogach?

Horoskop na 2012

weronikanatropie.blog

Ukarze się pierwsza część "Przed Świtem" Stephanie Meyer. Ma być wyświetlona w kinach w listopadzie. Nie mogę się już doczekać! Druga część niestety ukaże się dopiero w roku 2012! Te czekanie jest nudne, ale niestety. Podobno "Przed Świtem" ma być od 18 lat. Będzie tam krwawy porud Reenesmee, polowanie na pumę i wiele innych. Główne role zagrają: Bella (Kristen.


skomentuj (6)

O sobie- Daria 2011-07-29 12:56:50

Mam na imię Weronika. Jak na razie sama piszę tego bloga. Dziękuję wszystkim o poradę na temat tematu, który miałam wybrać. Wybrałam artykuł Darii, ponieważ ma rację. Nik nie powinien pisać bloga,.


  Rodzina: Za tydzień przyjedzie twoja ciocia, której nigdy nie widziałeś/ aś. Bardzo ją polubisz, ale będzie musiała niedługo wyjechać. Przyjedzie ponownie na Święta Bożego Narodzenia.
 
 
  

Tagi: horoskop

skomentuj (0)

Horoskop.

Życie we dwoje.

Komentarzy: 10 Wiara w coś to dziwaczna materia. 01 styczeń 2012 Nie wierzę w horoskopy choć czasami je czytam.
Chyba jakiś diabeł mnie akurat dziś skusił, by.

Zamyślenie nad dzisiejszym dniem.... 10 styczeń 2012

...kilka ulotnych chwil...

| < Kwiecień 2012 > |
Pn Wt Śr Cz
   
Ostatnie wpisy
  • Horoskop na wesoło ;P
  • Filmy wszechczasów!
  • Mmrr... :D Dzisiejszy seksik ...
  • Sex --> przerwa --> sex!!! :)
  • Seks bez zobowiązań?!
  • Penisowy bzik!!!

Okruszki mojego życia - bloog.pl

Okruszki mojego życia

Kategorie
  • wszystkie

Poranek z... horoskopem

piątek, 06.
„Samotność w sieci”... książka, którą mogłabym czytać bez końca i... czytam właśnie po raz kolejny... Tak chciałabym pójść na to do kina, ale... wiem, że nie mogę pójść sama, bo... chyba umarłabym z żalu i smutku wychodząc po filmie z kina i... wracając do... samotności...
 
5678910  »

czwartek, 12 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  13 396

.

Blog laziskasrednie

laziskasrednie
laziskasrednie.blog.interia.pl
<< Kwiecień 2012
PonWt
Otacza , brakuje mi rzeczy które nigdy mnie nie dotyczyły.Oplotła mnie jakaś dzwian melancholia.Moje plany na przyszłośc?? Owszem duzo o tym myslałam .Chciała bym dobrze zdac maturę , to chyba najwazniejsze gdyż , z tym wiąze sie cała moja przyszłośc.W przyszłości chciała bym być u boku kogoś kto bedzie mnie kochał .Przy kimś to bedzie mnie szanował , liczył sie z moim zdaniem.Taki potem cały tydzien ... :D hihih wkońcu odczepił sie odemnie taki kolo natrętny ... same powodzenia i wogóle to Myślę o tobie Skarbie ....Kocham cIęnad życie :) do grobowej dechy :D

Komentarzy: 0 Horoskop na LISTOPAD DLA STRZELCÓW :) 2006-11-20