O czym chcesz poczytać na blogach?

Horoskop miłosny

Blog krycha910

krycha910
Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Notki
Horoskop Miłosny 2007-09-22
Panna to oczywiście organizacja czasu dnia oraz podział obowiązków. Osoby spod tego znaku nie cierpią zapominania o jakichkolwiek sprawach czy spotkaniach. Spóźnienie na kolacje jest jedną z najgorszych rzeczy, które można popełnić idąc na randkę z panną.

waga
horoskop na 23 IX - 23 X
Wagi to osoby subtelne, którym życie mija bez pośpiechu. Wolą trzy razy przemyśleć swoje działania względem partnera, niż popełnić jakiś błąd. Uwielbiają miejsca kameralne, takie jak dobre restauracje, teatry czy ekskluzywne lokale. Są estetami, nie.

mauvais...


Przeglądałem dzisiaj wieczorem strony pewnego portalu i... załamałem się jakiż to kit wciska się ludziom, jedynie po to aby poczuli się oni lepiej, czasami wydając przy tym parę złoty, wszak wciskanie komuś kitu też musi wypaść przekonywująco. W moim przypadku rzecz dotyczyła jedynie... horoskopu, chciałem z ciekawości sprawdzić co też mnie dzisiaj ominęło i...

Możesz zrealizować coś ważnego. Twój intelekt będzie pracował w sposób aktywny i niekonwencjonalny. Możesz wprowadzić korzystne zmiany w otoczeniu. Wzrosną twoje energie. Zaczną cię wspierać osoby,.
Różnego rodzaju horoskopy i kto wie, czy nie wychodziłyby one bardziej przekonywująco.
Na jakiejś stronie moim oczom ukazała się także pewna reklama, postanowiłem się temu przyjrzeć (kolejny raz ciekawość wzięła górę) cóż tym razem się okazało?

Poznaj swój Horoskop Miłosny i Horoskop Partnerski. Porozmawiaj na żywo z Joanną Godecką lub jej asystentką!
Zadzwoń teraz:
• z telefonu stacjonarnego pod numer: 0 700 ** ** ** (Legion, netto: 4 zł/min; brutto: 4,88 zł/min)
• z telefonu komórkowego pod numer: *740 ** ** (netto: 4 zł/min;.

Cała reszta... - Woo

O autorze
  • confessed-woo
Ostatnie wpisy
  • Ostatnie słowo
  • "The mystery of love" by ...
  • Horoskop miłosny...
  • Before The Poison by Marianne ...
  • Crazy love by Marianne ...
  • Woo Accessories - Spring 2007
  • Rozmowa Aniołka z ...
  • Pierwszy dzień wiosny...

.że większość ludzi dobrze życzy mi w to bardzo mocno wierzę.
swiat-zofii 2009-05-10 14:20:46
skomentuj (2)
.i nagle pewnego dnia sny znikły.


swiat-zofii 2009-05-11 16:46:42
skomentuj (2)
skorpion.

Horoskop 25 maja - 31 maja

Miłość

Nawet jeśli ostatnio nie układało się między wami najlepiej, to wyciągnij kolejny raz rękę. Zastanów się nad jakimś wygodnym dla ciebie pretekstem, aby odzyskać dawny klimat. Jeśli jesteś samotna i wybierasz się na.

Się nowe możliwości rozwoju zawodowego. Nie wahaj się, nawet jeśli wymagać to będzie twojej czasowej nieobecności. To ważny moment w twojej karierze, okazja może się nieprędko powtórzyć. Dobry czas na duże, dawno planowane zakupy.

 

Horoskop miłosny 25 maja - 31 maja

Nadmiar. Amor choć wypuszcza ze swego łuku wiele strzał, robi to trochę na oślep. Powierzchowne draśnięcia, to zdaje się, nie to o co ci chodzi ? Bądź więc ostrożny ? spokojny osąd odda ci większe usługi niż porywy emocji. No i nie warto nikomu nic.

byla_anielica

Rodzinne.
Masz olbrzymie zdolności twórcze, jesteś idealistką i czegokolwiek byś nie robiła, to i tak powinnaś, choćby dla własnej satysfakcji, robić coś twórczego (chyba wróce do malowania moich bochomazów)

Horoskop celtycki: Leszczyna (sprawdziłam tak z ciekawości, że imie Ewelina jest właśnie celtyckiego pochodzenia).
To magiczne drzewo, którego owoce od dawna były utożsamiane z symbolem płodności. Mimo swej niepozorności i małej odporności na czynniki zewnętrzne jest chętnie.

Ale najlepiej lubi bawić się cudzym kosztem (ej no...) Jest inteligentny i posiada dużą wiedzę czasem uważając, że nie ma mądrzejszego od niego. Nie można go przekonać do zmiany opinii czy sądu.

Horoskop miłosny: Bawół.
Natura wyposażyła ją w silny instynkt posiadania i niechęć do zmian. Dlatego poszukuje kogoś kto będzie gwarancją spokoju i wierności. Jako kochanka bywa bardzo namiętna  Seks w jej wydaniu ukrywa w sobie głębię przeżyć. Swojemu partnerowi ma wiele do.

seboll565 blog

I chce coś zrobić szalonego.W środe ide na prube tańca do poloneza na 10:00 łeeeeeee.Ale nie załuje bo bedziemy się wygupiać i wogule bedzie spoko:P.Mam teraz remont w domu i musze się czymś zajać zeby nie przeszkadzać.Będziemy z Michałem chodzić do kolezanek i będzie cool:D.Mam nadzieje ze muj horoskop miłosny jes cool bo nie wiem co się stanie gdy bedzie zły no to zobaczmy PANNA.
--------------------------------------------------------------Panny są z natury nieśmiałe i skromne. Przedstawiciele tego znaku są niezwykle krytyczni i wymagający zarówno wobec siebie, jak i innych. Stąd często.

Kiara Szachrajka


Horoskop miłosny - sprawdź czy pasujecie
SkorpionKoziorożec