O czym chcesz poczytać na blogach?

Hormony

Mój punkt widzenia - Onet.pl Blog


4. ograniczając dostępnosc hormonów, a tym samym zwiększając ilosc niechcianych ciąż, doprowadzi się do tego co jest obecnie w UK. tam jest ten problem ogromny, ostatnio nawet czytałam artykuł , że dziewczynkom wszczepiono dosc popularny tam implant hormonalny, bez wiedzy rodziców, żeby zapobiec ciąży. 

5. Może wprowadzic klauzulę sumienia dla nauczycieli, np infromatyk nie będzie uczył informatyki, bo mu się źle kojkarzy słowo 'myszka', albo nauczyciel biologii niech nie omawia narządów rodnych człowieka, bo to przecież takie seksualne!!!

6. Czy ktoś bierze to pod uwagę, że jeśli farmaceuta nie sprzeda leku np w małym mieście, gdzie są dajmy na to 2-3 apteki i każda odmawia wydania takiego leku, np pigułek, to to jest ok? NIE, NIE JEST TO OK, dlatego, że osoba stosująca hormony od jakiegoś czasu ma uregulowany cykl i jeśli się ten cykl zburzy, trzeba budowac go od.

Poczterdziestce – blog

Największe znaczenie dla utrzymania seksualnej sprawności mają jednak ćwiczenia siłowe. To właśnie one powodują szybki przyrost masy mięśniowej i dają natychmiastowe wzmocnienie organizmu. U początkujących możemy zaobserwować nawet kilkukrotny wzrost siły w ciągu kilku miesięcy. Pod wpływem tego typu treningów ciało staje się twarde, jędrne i silne, dzięki czemu zyskujemy sporo na fizycznej atrakcyjności. A przecież nic nie poprawia nastroju tak, jak świadomość bycia dla kogoś atrakcyjnym.

Ćwiczenia siłowe wywierają niezwykle mocny wpływ na wydzielanie takich hormonów jak testosteron czy hormon wzrostu (somatotropina), mających ścisłe powiązanie ze sprawnością seksualną. Testosteron wpływa na wzwód poprzez oddziaływanie na komórki nerwowe w rdzeniu kręgowym, które przesyłają bodziec do zwieracza umożliwiając tym samym szybką erekcję. Jest to główny hormon odpowiedzialny za popęd płciowy.

 Ponieważ dominuje on w organizmie mężczyzn, nic więc dziwnego, że myśli o seksie dręczą ich kilka razy na minutę od wczesnej młodości aż do późnych lat życia. Poziom tego.

opowiadanie o skokach narciarskich- Asia99966 - Onet.pl Blog

Pauli miała styl na którym się dobrze znała. Przyjaciółki szybko się rozpakowywały, a następnie usiadły na łóżkach i zaczęły rozmawiać o wszystkim i o niczym.


***********

Witam wszystkich czytelników! :) I jak wam się podoba nowy rozdziałek? Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie miałam w ogóle czasu na pisanie... :/ I nie wiem czy przypadkiem nowy rozdział się nie pojawi też za tydzień, albo troszkę wcześniej... No dobra nie będę się rozpisywała, a i bardzo, ale to bardzo dziękuje za tyle wejść i komentarzy! Jesteście po prostu kochani! Dziękuje!

Pzdr:* 

asia99966 (14:43)
7 Wow szalejecie!

01 maja 2011
18. Hormony....

O MNIE - Szymon Kuczyński

Nie udawało mi się to) oraz największy mój wyczyn - podpieram się na rączkach leżąc na brzuszku. Jeszcze nie są całkiem wyprostowane, ale wszystko w swoim czasie. Mamy nadzieję, że wszystko to doprowadzi już niedługo do raczkowania :)))) ale póki co tuuuurlam się po pokoju w tą i z powrotem, zwiedzając pokój i wszystkie rzeczy, jakie w nim są. W niektóre niestety uderzam główką, ale i tego trzeba się nauczyć.

Ale, aby w przerwie nie było przypadkiem za dużo leniuchowania, w międzyczasie byłem w szpitalu na badaniach pod kątem przyznania hormonu wzrostu. Na razie tylko na jeden dzień na zrobienie wstępnych wyników, w przyszłym roku idę drugi raz.

Niestety w wakacje mam przerwę na basenie i czekam z utęsknieniem na wrzesień i kolejny semestr.


MAJ 2011

To.