O czym chcesz poczytać na blogach?

Hopper

CODE LYOKO najleprza bajka pod słońcem

Pustynia jak to każda pustynia sam piach i skały a także dużo potworów jak dobrze się przyjżycie to zabaczycie tarantule.

Oto kawałek sektoru V (Kartaginy). Kartagina jest podobna do labiryntu i to właśnie tutaj mieszka X.A.N.A.

A oto skały pewnie wszyscy się domyślili że ten sektor to sektor górski. Wszędzie same skały.

A to lodowiec. Brrrrrr ale zimno szczęście, że w lyoko nie odczuwa się ziimna ani ciepła.

Jeszcze istnieje sektor leśny ale dzisiaj mi się go już nie chce robić, a poza tym najpierw muszę znależć jego zdjęcie.

19:56, 693690131abc
Link Dodaj komentarz »

odcinek ,,FRANZ HOPPER"

Gdy X.A.N.A znowu atakuje przyjaciele.

Blog o Code Lyoko - Onet.pl Blog

Ogólnie panuje nad Lyoko, wie o nim prawie wszystko. On sam został tylko cztery razy razy zwirtualizowany. W odcinku "Kłamstwa" Jeremiemu się wydawało, że Aelita się na niego obraziła, więc chciał ją osobiście przeprosić. Przez błąd Yumi Jeremie ani nie pojawił się w Lyoko, ani nie wrócił na Ziemię. Był pomiędzy dwoma światami. Drugi raz wyruszył w odcinku "Równoległa rzeczywistość", żeby ratować przyjaciół, gdyż Xana stworzył równoległy świat. Aelita go zwirtualizowała, a Jeremie poszedł ich ratować. Trzeci raz w Lyoko pojawił się po namowach przyjaciół gdy Xana zawładnął nim (odcinek pt. "Pan Puck"). Czwarty raz pojawia się w pierwszym odcinku - Xana się budzi, w którym Jeremie opowiada o "obudzeniu" Lyoko, nie pamiętał, że zrobił skok w czasie i poszedł się zwirtualizować, aby pamiętać o tym, co robi, chociaż tego nie pokazali.

Odd Wspaniały (21:59)
XANA pozostaje stabilny.
Aelita Hopper

wszystko o CODE LYOKO

Przez to że Aelita ma w sobie wirusa X.A.N.Y. Potwory próbują chronić Aelitę by nie zginęła. Ostatecznie Odd niszczy główną część marabunty i potwory zaczynają walczyć z bohaterami. Bohaterowie wygrywają. 

odcinek ,,ODKRYCIE"

Do Odd'a przychodzi SMS od "cichej wielbiciel". Gdy Odd idzie na spotkanie z nią następuje atak X.A.N.y. Tajemnicz dziewczyna porywa Odd'a ale okazuje się że to poprostu X.A.N.A. X.A.N.A tworzy polimorfa Odd'a który idzie do lyoko gdzie Jeremi aktywował wieżę by odszyfrować pamiętnik Hopper'a. Polimorf-Odd niszczy w lyoko Yumi i ztacza walkę z Ulrich'em. Polimorf zmienia się w Ulrich'a. Urlich-prawdziwy zabija polimorfa. Ale X.A.N.A próbuje przejąć władzę nad wieżą i Ulrich musi przeciąć kable. Bieże zamacz ale w tym momencie Tarantula go niszczy. Naszczęście Franz Hopper pomaga Jeremie'mu i Jeremi odszyfrowuje jego pamiętnik, a Yumi znalazła prawdziwego Odd'a. Aelita dowiaduje się, że jest córką Hoppera. 

15:21, 693690131abc
Link Dodaj komentarz »

NoveKino Przedwiośnie

NoveKino Przedwiośnie
piszemy bo kochamy kino
RSS
środa, 08 września 2010
A jak Autostrada (część druga)

Tym razem po amerykańskich szosach oprowadzą nas Sam Peckinpah, Dennis Hopper, oraz David Lynch.

Zacznijmy może od tego pierwszego, czyli Krwawego Sama. Wychowywany na adwokata (podobnie jak ojciec i dziadek), Sam Peckinpah wybrał inną drogę. Drogę artysty. Drogę czarnej owcy rodzinny. Każdy jego film epatował brutalnością (stąd jego przydomek), ale nie była to brutalność przesadna, zawsze służyła większemu celowi. Jego filmy to swojego rodzaju moraliety. Mimo, że był to artysta, który w głównej mierze obrał western jako tło służące do opowieści o honorze, odwadze, przyjaźni i lojalności, tutaj przedstawimy film Konwój z 1978. W głównej roli tego obrazu wystąpił,.

.:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

Metrem. Wsiadałem, wysiadałem, mijałem ludzi, aż w końcu jeszcze raz trafiłem do wagonu 445, jednak motyla już tam nie było.

semp 2008-07-17 20:26:05
skomentuj (2)

Ludzie i budynki
W życiu piękne jest to, że co jakiś czas odkrywamy rzeczy, które nas zachwycają, gdy je już poznamy, a jednak istniały one od bardzo dawna gdzieś obok nas i wcześniej nic o nich nie wiedzieliśmy. To może być film, książka, piosenka, potrawa, miejsce na mieście albo nawet inna osoba. Takim odkryciem stały się dla mnie dziś obrazy Edwarda Hoppera, człowieka o którym nigdy wcześniej nie słyszałem, ale nie dziwni mnie to, ponieważ nie uważam się za eksperta w tych sprawach, bo sztukę przede wszystkim odbieram, a nie uczę się jej. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z Magdą K., która sztukę nie tylko przeżywa, ale także posiada bardzo rozległą wiedzę na jej temat i gdyby nie fakt, że tą wiedzą zechciała się dziś ze mną podzielić, to kto wie, kiedy odkryłbym Hoppera (bo nie wątpię w to, że prędzej czy później by mnie zachwycił). Magdę poznałem w dosyć nietypowych okolicznościach, ponieważ miało to miejsce w 2005 roku w warszawskim metrze, i.

"Człowieka można zniszczyć,ale nie pokonać..." - Onet.pl Blog

Nie będzie tak łatwo

uratować kogoś spod władzy X.A.N.Y.!

Aktywowanie wierzy i powrót do przeszłości nie pomogą!-

...stwierdził,że jeszcze pogorszył sprawę...;)

-No to co mamy zrobić?A jak Xana zaatakuje?

Przecież to tylko Aelita może dezaktywować wieże!

-Spokojnie,Xana raczej tak szybko nie zaatakuje,bo ten

Atak szybko go wykończył.

-No tak,a...Marcie?...Skąd ty wogóle wiesz o lyoko?O zniknięciu

Aelity?...

-Wszystko wiem od Franza Hoppera.

-Franza Hoppera?!Ale w jaki sposób?!Przecież on...nie żyje...

-Umarła jego widoczna część,ale jego dusza wciąż żyje!

W lyoko jest zupełnie inaczej niż w świecie rzeczywistym!

Odwrotnie...Aelity ojciec dał mi moc porozumiewania się

z nim za pomocą myśli.Dzięki temu mogę wam przekazywać

najnowsze wiadomości o lyoko i Xanie.

-To świetnie!

-Tak,ale niestety nie mogę się wirtualizować...

-Jak to nie mozesz się wirtualizować?Każdy może!