O czym chcesz poczytać na blogach?

Hooverphonic

Tomiga Blog

A Wy macie jakieś nieodkryte przez ogół kawałki popowe które warto znać?

Kategorie:Inne, Słówka Tagi: A-HA, Hooverphonic, Kylie Minogue, muzyka, Pet Shop Boys, pop, Zero Assoluto

dzioblog

O ile macie na to ochotę.

kot położył mi się na klawiaturze, aktywując tajemniczy skrót klawiszowy, który jakiś czas temu bezskutecznie próbowałam odnaleźć. nawet go nie mogę zapytać, jak to zrobił...

[smile]


jeżeli chodzi o motyw przewodni dni ostatnich [Dni Ostatnie. brzmią groźnie] - jaki zawód pozwala zaczynać pracę po zmroku? oprócz stróża nocnego oczywiście? noc mi się z dniem przestawiła permanentnie i nie ma to nic wspólnego z ilością przespanych godzin. nie potrafię zacząć niczego, dopóki szyba nie zamienia się w lustro, za którym jest czarno z przerwami na latarnie i przejeżdżające ostatnie autobusy.


słucham dziwnej muzyki. na rozkładzie - air, future sound of london, hooverphonic, lamb, moloko i mouse on mars. w takiej właśnie alfabetycznej kolejności.

chciałam sobie kupić discmana na raty, ale studentom nie wolno. raty są dla ludzi pracujących. a więc dalej będę słuchać bzdur w mojej głowie, zamiast czegoś przyjemniejszego. dziwnej muzyki na przykład...za moim oknem, po drugiej stronie ulicy ubrani na niebiesko panowie malują blok na paskudny odcień zdechłej zieleni. blok obok jest pomarańczowy. a niebo zazwyczaj mniej więcej niebieskie.

moje poczucie estetyki cierpi w milczeniu...
2003-05-27 23:24:15 | skomentuj (5)

Never Ending Story

Mnie czarna i mroczna ochrona Empiku (a?) i podejrzewają o wszystko co najgorsze, a ja chowam się pod regał z książkami.
Budzę się po piątej, chociaż wiem, że na wykład nie mam nastroju. Znów ta sama plej lista, ta sama świeczka i dużo niegazowanej wody.

Pierwszy raz w życiu nie mam ochoty na święta.
Ludzie, wszędzie ludzie.
Prezenty, prezenty, prezenty.
Świąteczne okazje, opłatki fruwające po centrach handlowych i wściekłe kobiety z jemiołami w autobusie.

Co można zrobić ze sobą o dziewiątej rano, gdy nikt nie ma czasu na spacer, a brak nastroju na wszystko?

Na dzień dobry założę ładne rękawiczki i pójdę zapalić.

No.
To dzień dobry.

No More Sweet Music Hooverphonic25.12.2006 :: 20:16 Komentuj (6)

Magiczny czas.
Siedzę i ryczę.

Pierdolę takie święta i choć kocham swoją rodzinę, staram się nie psuć im atmofery i chowam się ze łzami po kątach, to jestem w tym naprawdę kiepska. Chciałabym umieć grać i kłamać, naprawdę. Przydatna sprawa.

Życie jest całkowicie popaprane.
Zresztą to ja miałam być ta zła i popaprana emocjonalnie, a okazało się, że jestem w stanie wykrzesić z siebie jakiekolwiek uczucia. Taka duża, a taka głupia. Przecież bycie oziębłą, cyniczną i wyrachowaną dziewczynką jest na pewno tysiąc pięcset razy ciekawsze. I bezpieczniejsze.

A mi szklą się oczy, gdy ilekroć pomyślę sobie o.

I do not have to justify the way I live my life

On też czuł się podle bo może to pozwoli uniknąć takich scen w przyszłości, gram twardzielkę chociaż serce mięciutkie i tęsknię strasznie za dotykiem przytuleniem, później znów esemesy i jakieś telefony, nie wytrzymuję po kolejnym z milionem prawdziwych słów o nas, przyjedź proszę wracam do nas, wieczorem tulimy się do siebie mocno i zapewniamy bez słów o tym wszystkim o czym zapewniać nie trzeba, zasypiamy spokojnie wtuleni w swoje oddechy, sny dziwaczne
moja wina Jego wina nasza wspólna wina, idioci kretyni jak dzieci

umiem wyjść trzasnąwszy drzwiami, nie umiem nie wrócić

2005-08-28
skomentuj(3)
.. I never tried to feel this vibration, I never tried to reach your Eden ..
/Hooverphonic/

ostatnią kłótnią wyrobiliśmy normę na najbliższe trzy miesiące, więc teraz największa miłość tego świata

nie, nie muszę stracić tego co mam aby docenić, chociaż chwile kiedy wyobrażam sobie życie inne niż to z Nim bolą całe ciało
doceniam, codziennie, każdego dnia, w każdej chwili
Miś ma rację
bo przecież jesteśmy ze sobą przezajebiście szczęśliwi, rozumiemy się i wyczuwamy doskonale, na pstryk zbudowaliśmy to, co inni budują całymi latami, pełne zrozumienie, bezgraniczne zaufanie, współ-czucie, wielką przyjaźń, rzekę miłości, morze radości, ocean szczęścia
nie brakuje mi już niczego
On daje mi wszystko to, czego zawsze szukałam, jest spełnieniem marzeń.