O czym chcesz poczytać na blogach?

Hoodoo

Człowiek przecież może więcej, może dużo lepiej – otóż to...

Kolejne tysiące pozostawionych tu i ówdzie CV zaowocowały jednym telefonem. Z lodziarni ;] Cóż, próbuję dalej.
Po raz kolejny okazało się, że nie umiem uświadomić sobie czyjejś śmierci. Nie umiem wyobrazić sobie, że ktos, kto mógłby być moim dziadkiem, takim prawdziwym - trzeźwym, pamiętajacym moje imię, dumnym ze mnie, mówiącym do kumpla z pracy "nasza Iwonka", że ten ktos już nie siedzi wcale na swoim ulubionym fotelu, i nie bawi się ze swoim pieskiem. Trudne do ogarnięcia...

A za kilka dni - studia. I w tym przypadku jest to powód do radosci. Cieszę się jak SMOK po prostu ;]
No, to bywajcie, bo nie wiem, kiedy znów tu zawitam;]

skomentuj (1)

Ajajj, 2006-09-26 09:59:49

Bo bym zapomniała! Trzy tytuły:
Muse - "Blackout"
Przemysław Gintrowski - "Tylko kołysanka"
Muse - "Hoodoo"

Ściągajta i słuchajta bez obaw, żadnej sieczki tu nie znajdziecie. Po prostu nastrój przez duże "N" ;]

skomentuj (2)
Strona główna
wrzesień 2006

- night in forest - maja42 blog

Mojej! Musiałm (no wiecie batem mnie nie zmuszano, ale wymagano..) po przyjsciu z miasta/dworu, przeberania sie w tzw. "rzeczy domowe". ble ble ble.. bo autobusy są brudne, bo ja nie wiem jacy tam ludzie siadają... a ja potem się na kanapie kładę.. i masa rooozzzttooccczzy atakuje moją sterylną chatę... lol Jakoś mi to wisiało .. do wczoraj. Miałam niemiłą okazje doświadczyć osobiscie JACY to ludzie siadaja w autobusie.. dodam, że owy ktoś usiadł na najczęściej obleganym przezemnie miejscu.. no bomba po prostu. Ale było tak. Wracam sobie z kina -"Klucz do koszmaru" będąca jeszcze myślami w tym świecie hoodoo ;) i w ogóle zafascynowana całą tematyką filmu.. jadę sobie grzecznie 512- zawsze nie lubiłam tej lini. Aż tu nagle (nalge jak nagle, na przedostatnim przystanku) wsiada sobie kobitka. Że tak poweim Mała Starutka (bo stara malutka, jak to mnie mama kiedyś nazywała, to osoba młoda upindrzona jak bum cyk cyk i wyglądająca conajmniej staro-> Mała Starutka kobitka stara perfidnie ubierajaca się jak dresówa- konkret.) Taka w białych dżinsach i różowym seksi topie wparadowała do mojego ajlolo (czyt. autobus). Mokre partie spodni- kroczne partie) i chwiejny krok, wskazywały na stan wskazujacy.. a że zwieracz puscił.

o¤°`°¤oWiśniewscyo¤°`°¤o - Onet.pl Blog

Eliminacji do konkursu "trendy" na Sopot TOPtrendy Festiwal 2010! Spośród nich jury wybrało 11 wykonawców, którzy wystąpią 29 maja, w koncercie "trendy".

 

Już po raz ósmy podczas Sopot TOPtrendy Festiwal, Telewizja POLSAT będzie promować utalentowanych młodych artystów. Drugiego dnia Festiwalu - 29 maja - odbędzie się finał konkursu "trendy", w trakcie którego będzie można podziwiać wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

 

Oto oficjalna lista artystów, którzy zakwalifikowali się do konkursu "trendy" na tegorocznym Sopot TOPtrendy Festiwal:

  • Aniqa
  • Anna Cyzon
  • Asia Si
  • Chemia
  • FOX
  • HooDoo Band

Pamiętnik Misia Yogi

Objętość o około 9% i wytwarzając w ten sposób naprężenia przekraczające nawet 1 milion kilopaskali. Ten cykl zamrożeń i rozmrożeń powoduje rozpadanie się skał. Ponadto woda deszczowa ma odczyn kwasowy, dzięki czemu rozpuszcza wapienne skały. Oba procesy odpowiedzialne są za powstawanie formacji skalnych powszechnych na terenie parku. Szacuje się, że erozja przebiega w tempie 60-130 cm na 100 lat.

Formacje skalne na terenie parku są różnorodne i wiele z nich posiada nazwy własne. Do najbardziej popularnych należą iglice skalne zwane hoodoo.