O czym chcesz poczytać na blogach?

Honorata skarbek

Wszystko o gwiazdach:)

Mnie w domu...Cociaż potem napisze zaległe newsy :P Do usłyszenia!:P

Komentarzy: 0 Jednak o Honoracie Skarbek będzie napisane potem... 2011-01-22 Wszystko już szło  dobrze tylko ja nie wiem jak mam do niej napisać...Więc i niej napisze keidy indziej a teraz mam do was pytanie konkursowe:Czy lubicie mojego.

Mój styl, mój świat - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Beata :*(treść i ilustracje);
 

Coś Z Życia.

Hmm... trzeba by było się wybrac na jakąś zabawę do koleżanek, i odetchną od nauki. Chociaż niedawno miałam sporą przerwe bo miałam noge w szynie , ale to już inna historia, którą nie chce was zanudzac. Móg blog powstał dzięki gazecie BRAVO przeczytałam artykuł o Honoracie Skarbek Honey. I postanowiłam spróbowac własnych sił. Czasem czarno widze moja ,, gwiazdorską '' przyszłośc, przecież tyle osób ma talent ! A są lepsi odemnie, ale i tak będę próbowac swoich sił. Cały czas po głowie mi chodzi tylko słowa pewnej piosenki ,, ....

ZnaLeZiSkA

Newsletter

izagoslawska

moje życie

 Mieszkam w małym mieście Legnica które znajduje się niedaleko Wrocławia.Jestem bardzo ambina,potrafię czegoś przypilnować jak trzeba.Moimi wielkimi idolami są: Honorata Skarbek(HONEY),Ewa Farna oraz Miley Cyrus.
Interesuję się tańcem,śpiewem oraz sportem i akrobatyką.W tym momencie uprawiam akrobatykę,skończyłam właśnie gimnazjum w którym chodziłam do klasy sportowej.Codziennie rano gdy wstaję to od razu.

Blog Daria428

''Czemu ona prowadzi bloga ??''
Pewnie to pytania zadaje sobie kazdy kto widzi tego bloga. Oto odpowiedz chce pisac o sobie o moich przygodach o wszystkim chce sie dzielic z wami (czytelnikami) moimi opiniami itp. Do prowadzenia bloga zainspirowala mnie Honey, czyli Honorata Skarbek. Tak szczerze to nie mam pojecia jak sie prowadzi bloga dzisiaj robilam gdzies z 15 blogow przez 7 godzin ;D ufffff. Ale ten udal mi sie, nie jest doskonaly ale jest. Nie oceniajcie mnie surowo, na serio to moj 1 blog, nawet w szkole sie nie uczylam jak to robic. I chyba to widac po moim.

`Z kości wysysać szpik. - Onet.pl Blog

Temu pisałam na gg z Katarzyną Lenartowicz z BB4., fajna kobitka wg mnie ;d
-mam juz normalnie laptopa tylko wkurza mnie myszka, bo tak "lata" z winy podkladki, no ale da się przeżyć
-pogadałam z Jabolem Arkiem o parapetówie
-zaprzyjaźniłam się z Justyną :**
-miałam zrobić Honoracie Skarbek filmiki z jej piosenkami na YT, ale mi się komp popsuł i straciłam teraz z nią kontakt
-pokłóciłam się z tymi pseudo metalami, imołami i ciul wie jak to nazwać, macie linki do ich fbl. pośmiejcie się z ich głupoty:
monika, kasia, kinga
:)
-dostałam głupie oceny z.