O czym chcesz poczytać na blogach?

Honey 2

welcome in my loony world...<3 - Onet.pl Blog

Mi, że przywiezie mi dzieci do pokoju. W tym samym czasiedostałam współlokatorkę, Maria.

-Hej- przywitała mnie wielkimuśmiechem. Z pochodzenia była hiszpanką o pięknej urodzie ibujnych włosach, chodź nie brakowało jej masy tu i ówdzie, byłapulchniutka jak pączek w maśle. Maiła 28 lat.

-Cześć- odwzajemniłam uśmiech i zpomocą pielęgniarki położyłam się do łóżka.

-Skąd jesteś?- zapytała dziewczyna

-Stąd – zaśmiałam się. Zanimprzywieziono mi Daniel'a i Ryan'a zdążyłyśmy.

To będą piękne urodziny. Będzie mnóstwo gości, słodyczyi prezentów. Dzieciaki tak jak ich rodzice dają czadu i to ostro.Musieliśmy zmienić już dwa razy żłobek (a co będzie dalej?).Wszyscy moi przyjaciele, gdy zostali wypuszczeni z naszego ośrodkapoprawczego wrócili do swoich rodzinnych miast. Mają przyjechaćwszyscy. Jedynie Honey i Shane zostali ze mną i Zack'em. Razemprowadzimy zajęcia w ośrodku. Wróciłam do mojego hobby. Jużnawet w ośrodku jest mini skate park. Prowadzę nawet z tego lekcjęi powolutku uczę tego Daniela i Ryana. Zapowiadają się nam nowegwiazdy w tej dyscyplinie.

Od pół roku jestem narzeczonąShane'a a.

We can change the world to anything you want... - Onet.pl Blog


Liczby
wejść 2799 osób
komentarzy 57 z nich
Ale właściwie nie przywiązywała do nich większej wagi. W końcu co ją obchodzą durne wiadomości od zazdrosnych barbie. Zamknęła oczy i przeniosła się w całkiem inną krainę jaką była jej wyobraźnia. Wyobrażała sobie jak ona i całe TSP  są już mega gwiazdami, jak wchodzą na scenę, a wszyscy wykrzykują jej imię.
- Honey! Honey do jasnej cholery! Zamawiamy pizzę, jaką chcesz?- Emily od chwili próbowała złapać kontakt z swoją młodszą siostrą.
- Peperoni. - odparła po chwili, a zdenerwowana Em wyszła z jej pokoju.
Brunetka usłyszała coś jakby stuknięcie. Nasłuchiwała chwilę, ale się otrząsnęła, przez jej głowę przemknęła.

Naruto hentai & yaoi fanfiction - Onet.pl Blog

Na której szczycie stała mała truskawka. Aż ślinka pociekła z ust malucha. Najpierw wgzrył się w truskawkę, rzując ją włożył sobie do ust żółędzia kuzyna. Trskawka, śmietana, ciepły żółędź były tak smaczną kąbinacją, że... Mitsukuni przez przypadek zapamniał się i ugryzł bruneta. Kiedy ten syknął z bólu Honey szybko się opamietał i aby złagodzić ból, zaczął krążyć językiem wokół żołedzia, tam gdzie pozostawił ślady swoich ząbków. Kiedy zauważył, że Mori zaczyna czerpać z tego gestu przujemność, zaprzestał go zmienił zakrez swoich zainteresowań. Długim ruchem języka, zlizał śmietanę z jąder partnera. Jednak.
Natępnego ranka, po kąpieli, Honeya rozbolał strasznie brzuszek. Przyzwano pana doktora, który stwierdził, że przyczyną tego  było przejedzenie. Kazał, więc blonadynowi poleżeć w łóżku, brać krople żołądkowe i ... chwilowo zaniechać jedzenia śmietany.  ^^


Koniec

Lola Sete-Partis (00:27)
8 Czas na miłość...

07 marca 2010
Przykrywka (Neji - Tenten ,.

{ HONEY - WEB } Twoja ulubiona strona poświęcona Honoracie Skarbek. - Onet.pl Blog


Oficjalnie, cała płyta czyli łącznie 10 utworów, do pobrania jest już na stronie muzodajnia, pod tym adresem: klik i jak już wspominała Honey na swoim blogu, jeżeli pierwszy raz rejestrujesz się na tej stronie, 10 utworów do pobrania macie za darmo, czyli cała płyta wychodzi za darmo. ;) A cała płyta, do sprzedania będzie już w najbliższy piątek, czyli 18 marca w dobrych sklepach muzycznych.

PS. Ja już płytę pobrałam. Według mnie na prawdę, przecudowna..
Mi w promowaniu tej strony! Pozdrawiam. :)

http://honeys.fora.pl/

 Statystyka.
Obejrzano 4765 razy
Komentowano 253 razy

{ Honoratka Skarbek } - Onet.pl Blog


30 stycznia 2011
  

Kenzas i Honey, czyli niekończąca się opowieść. Mam dla Was pare zdj, które uświadomią Wam jak Honey kopiuje. Chodzi tu głównie o Kenzas. Oczywiście pewnie Honeys jeśli ujrzą tego bloga, to od razu napiszą, że to Kenzas zgapia od Honey. Ciekawe jak ona ma to robić, skoro pewnie nie ma pojęcia o nijakiej Honoratce Skarbek z Polski. Poza.