O czym chcesz poczytać na blogach?

Honda civic type r

h22civic blog

Znalazłem ogłoszenie sprzedaży 185 konnego silnika H22A5, tj. 2.2L VTEC EDM VTI, po kompletnym remoncie góra + dół, z wałkami, sprężynkami i talerzykami z wersji Type S, kompem P28 z przejściówką na OBD1, sprzęgłem i dociskiem Exedy Stage 1, lekkim kołem zamachowym fidanza 3.9 kg i najważniejsze i najciekawsze, skrzynią U2Q7.

Łukach, auto jest dla mnie za miękkie. Obniżenie względem serii to -30/-30 mm. 

 

Następnym wzmocnieniem zawieszenia były rozpórki. Seryjna honda EG4 nie jest wyposażona w takie części, więc w celu usztywnienia nadwozia pojawiły się kolejno: rozpórka przednia górna, rozpórka tylna górna oraz c-pillar bar. 

Gdy przyszła wiosna Civic doczekał się stabilizatorów. Na przód dostał stabilizator 24 mm z hondy integry DC2, a na tył 15 mm z civica EG6 VTI. Jednocześnie kończące się tuleje w.

CZANTOR.ownlog.com - freeride, freesking, bmx, skate, extremeeeeeee


POzdrooo ALL


04 July 2010 :: nabazgraj coś (2)iLove Rally - Skromna Relacja


Honda Civic - Type R... hmmm może kiedyś też taką będę miał :D
Mapa trasy na iLove Rally za Katowickim Spodkiem
Wnętrze Rajdowego EVO - poezja dla fana motoryzacji
Przy takich samochodach ciężko się nie zatrzymać...
No i na koniec akcent z.

Samochody - Tuning

I wspomagająca design komory silnika. Poza tym bardzo wyraźnym elementem zawieszenia są koła. I tu zaskoczenie. Felgi w show-carze naszego bohatera są ogromne! Ich rozmiar to 18 cali, a opony Falken mają wymiar 215/35/18! Jakieś pytania? Bo ja nie mam...

Body-kit
S.
Zawieszenie Mini zostało wyposażone w sprężyny, które obniżyły nadwozie o 30 mm. W nadkolach tuner umieścił obręcze ACS Type I w rozmiarze 7.5x17". Bardzo modne ostatnio stały się felgi lakierowane w kolorze nadwozia, z tego trendu skorzystał również Schnitzer. Na granatowe obręcze.Co się porusza na czterech kołach.
Pobawimy się?
Przedmiotem zabawy El Muchacho stała się Honda Civic Type R z 2003 roku. Loulou miał ciekawy pomysł na metamorfozę swojego wozu. Podobają mu się samochody zrobione na "gładko", bez niezliczonej ilości.

Blog brycu91

Campbella z I połowy. "Kanonierzy" od 20. minuty grali w "10".

Dla Katalończyków jest to drugi triumf w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych na Starym Kontynencie, a Rijkaard jest piątym w historii człowiekiem, któremu udało się wygrać te rozgrywki zarówno w roli piłkarza.
Jeszcze w tym sezonie  pojawić ma się na rynku 3-drzwiowa odmiana Hondy Civic.Tradycyjnie przygotowywana jest też jej sportowa wersja Type R.W Genewie mogliśmy podziwiać to auto w postaci jadowicie żółtego konceptu.Może on stać się prawdziwym ,,killerem" sla tuningowców,bo ma.