O czym chcesz poczytać na blogach?

Homer simpson

Katy-Perry.blog.onet.pl » najlepsze i największe źródło informacji o Katy Perry! :: version 0.7 iLOVEblue - Onet.pl Blog

[18] Teenage dream - występ.

 
 
Ciasteczko
skomentuj

05 października 2010
Więcej o "The Simpsons".
Pojawią się jako lalki. W „Simpsonach” Katy wraz z postaciami serialu zaśpiewa swoją wersję kolędy „The 39 Days of Christmas”. W serialu wokalistce przypadnie rola dziewczyny Moe, właściciela tawerny, do której często przychodzi Homer Simpson, głowa rodziny. Moe do tej pory nie miał szczęścia w miłości, czy to się odmieni przez obecność Katy Perry? Przypomnijmy, że na skutek protestów rodziców sceny z udziałem Katy zostały usunięte z odcinka „Ulicy.

Rebelde is the best !!! - bloog.pl

Skomponowania tematu na tą płytę i oby wam się spodobało, bo zrobiliśmy to z dużą czułością.

Fernanda pyta: Czy to prawda, że przy waszej następnej anglojęzycznej płycie będzie uczestniczyć Jessica Simpson?

Christian: I Homer Simpson, hahaha. Nie wiedzieliśmy, ale bylibyśmy bardzo zachwyceni, bo to super utalentowana dziewczyna, ale to skomplikowane współpracować z kimś jeszcze, bo jesteśmy dużą grupą i włączenie jeszcze jednej osoby byłoby skomplikowane.

bachusss.blog.pl

Nie wspominając – bo to pewnie i geje są.
a w usa? lepiej nie mówić. South Park, Harry P. (magia? ale jaka? szatańska zapewne) – i do tego jeszcze to.
Matt Groening, twórca serialu „Simpsonowie” zamierza uśmiercić Homera Simpsona. [po co?] Autor chce, by bohater trafił do nieba i odbył [!] dysputę z Bogiem.
i jak tu dzieci wychowywać? Koziołkiem za przeproszeniem Matołkiem? toż on koszerny na kilometr jest…)

skomentuj.

nie dziś kochanie, boli mnie głowa. - Onet.pl Blog

Post zwiera tresci pesymistyczne. Przeciwskazania: zaleca sie nie podawac zdolowanym pokemonom, kobietom w ciazy i facetom o toku rozumowania Homera Simpsona.