O czym chcesz poczytać na blogach?

Holland park

balladyna blog

7, czuję się dobrze. Były to dni na- ale nie prze-sycone melodią języka Południa, który w mych uszach w zestawieniu z wizją brzmiał jak język Dobra.
Znalazłam pracę, na którą nie mogę i nie mam potrzeby narzekać. Recepcja w Holland Parku, zastępuję będącą na urlopie Agnieszkę. Czegoś tam się uczę, o życiu z ochroniarzami rozmawiam leniwie, uśmiecham się do ponurych białych kołnierzyków, wsłuchuję się w mamrotane pod nosem nazwiska gości i w duchu modlę.

W Krakowie (i nie tylko) w 2012 roku

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski ludobójstwo marsz Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Niedokończone msze wołyńskie Nowy Rok Parafia NMP z Lourdes Park Jordana pikieta POKiN polska szkoła pomnik poparcie proces pułkownik Ryszard Kukliński rocznica śmierci stan wojenny strona www szopka franciszkańska.

W internecie i ostatnim bastionom niezależnej prasy.

Zwracamy się, wobec tej groźnej sytuacji, do wszystkich Polaków, organizacji społecznych i partii politycznych, dla których wolność Ojczyzny i wolnego w Niej słowa jest sprawą najwyższej wagi, o udział w manifestacji i Marszu w Obronie Wolności.

@ 10:11 am

NIE PŁACZĘ PO SZYMBORSKIEJ?

(…)Idąc za głosem tego przesłania i posiłkując się słowami, jakie wypowiedziała Agnieszka Holland przy okazji wsparcia akcji: nie chodzi tutaj o ekshibicjonizm czy opowiadanie światu o swoich przekonaniach i tożsamościach, ale o walnięcie w skorupę.

na bieżąco... - terefere

To tylko złudzenie.
   teraz mam na odwrót, z tym, że te omamy wzrokowe są o wiele sugestywniejsze, jadąc widzę dobrze mi znane okolice stanów, suburbany chicago, zwłaszcza harlem, ale gdzieś tam bardzo już daleko, prawie pod orland park, north av albo cermak, ale daleko na zachodzie, drogi w niles, w elgin, znak informujący o przejściu dla kaczek w itasce... przejazd kolejowy pod south holland... highway 88, albo te trasy, którymi wyjątkowo lubiłem jeździć pod koniec mej tam bytności. drogę z indianapolis do logansport, albo do bedfort, często też wydaje mi się, że jadę drogą do Fort Wayne... czasem coś mi się.

Witamy w miasteczku Tree Hill... - Onet.pl Blog

świetne. Rudowłosa jest miła do ludzi, lecz podchodzi z dystansem.
Często spotkasz w parku, gdyż uwielbia
.

Charles Waylon
Ethan Valmont
Axel Morozov [urlop]
Andrew Wilson
William Holland
Randy Simons
Windsor Lockwood
Hiroyuki Asai [urlop]