O czym chcesz poczytać na blogach?

Holiday inn

maggie820 blog

W nim syna Boga, mesjasza…
- Tak?! Niektóre z tych panienek, co spędzają noce pod hotelem Jacksona na deszczu lub mrozie, też myślą, że Jackson jest Jezusem. Jezus, córeczko, to po prostu idol pop kultury. A to, co ty mówisz, to są wszystko legendy. Tak samo jak ta o dziecięcym żłobie, pasterzach ze łzami w oczach, wole i osiołku. Bo prawda historyczna jest zupełnie inna, Nie było żadnego spisu ludności, który zmusił Marię i Józefa, aby odbyli podróż do Betlejem. O tym wiedzą ci, co nie są teologami.
Zapaliła papierosa, zaciągnęła się głęboko i mówiła dalej:
- A nawet gdyby był, to do spisu nie zapraszali takich biedaków jak cieśla z Nazaretu. Trzeba było mieć albo ziemię, albo niewolników. Poza tym spis miał być.Że siedziała obok niego sparaliżowana tym, co usłyszała, i zastanawiała się, dlaczego akurat teraz nie czuje ani współczucia, ani złości, ani nienawiści. Ani nawet miłości. Czuła jedynie strach. Zwykły biologiczny strach. Bała się, że ten człowiek mógłby kiedyś zniknąć z jej życia.

Przedostał się przez „Aleję Snajperów” do hotelu Holiday Inn. Oddał zaprzyjaźnionemu dziennikarzowi z CNN list do niej. Wracając, postanowił pójść na targowisko i kupić truskawki, które tak lubił. Bomba rozerwała go w południowej części targowiska, gdy wracał, wyjadając truskawki z szarej torebki.

W kwietniu 1992 roku Serbowie otoczyli Sarajewo. Gdy odstąpili od oblężenia we wrześniu 1995 roku, zostawili.

marketing 4 hotels

Podobno polski oddział HRS jako pierwszy wpadł na pomysł takiego zacieśniania więzi z klientami (dotyczy to zarówno hoteli, jak i gości). Niewątpliwie jest to element oszałamiającej kampanii jaką portal prowadzi od dłuższego czasu – mam nadzieję, że pracownicy HRS zechcą podzielić się jej szczegółami i wynikami. Oddźwięk jest na tyle duży, że nawet studenci innych kierunków niż turystyka zaczęli się dopytywać o HRS a przy okazji dowiedzieli się co nieco o OTAs. Kolejny raz okazuje się, że skuteczność sprzedaży w dużej mierze jest pochodną zdolności do edukowania rynku. “Nasza Klasa” zrobiła znacznie więcej dla szerzenia kultury internetowej w Polsce niż wszystkie inne portale społecznościowe razem wzięte. Kto wie czy.

Z przyjemnością też wypisuję poniżej te spośród nominowanych obiektów (niektóre zwyciężyły w swoich kategoriach!), w których prowadziłam szkolenia lub konsulting. A ponieważ są to moi “studenci”, to składam im szczególnie serdeczne gratulacje, bo zawsze ciepło o nich myślę:

  • Hotel Campanile Poznań (cudowna, ciepła załoga!)
  • Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów (ogólne wow!)
  • Hotel Senator (fantastyczne spa, wspaniały basen!)
  • Farmona Hotel Business & Spa (ależ tam jest pyszne jedzenie! i spa – jedno z najprzyjemniejszych w Polsce)
  • Hotel Krasicki (tęsknię!)
  • PURO Hotel (dlaczego tylko w kategorii premiera? – dla mnie to design – w szczególności odlotowe.

Konfraternia Turystyczna - bloog.pl

Skupiła się na hotelach.
Accor, którego połowa przychodów pochodzi z segmentu hoteli ekonomicznych, inwestuje właśnie w 150 mln euro w zwiększenie sieci Ibis o 70 proc.  Obecnie sieć, obok innych hoteli, posiada 169 tys. pokoi w 1570 hotelach pod markami Ibis: Economy, Classic i Styles. Accor chce nadrobić dystans do marki Holiday Inn, która wydała na odświeżenie i repozycjonowanie marki Holiday Inn miliard dolarów, pisze Bloomberg.
Accor musi „dogonić” InterContinental Hotels pod względem udziału w rynku i rozpoznawalności marki, mówi Berenice Lacroix, analityk z Alphavalue w Paryżu. Według Iana Gamse, konsultanta hotelowego.

Wypoczynek w II Rzeczpospolitej: kurorty, rekreacja, zabawa / Robert Gawkowski. Bielsko-Biała” „Dragon”, 2011,– 112 s.; ISBN: 978-83-62976-01-0; Seria wydawnicza: Historica


Okres odzyskania przez Polskę niepodległości przyniósł wiele zmian gospodarczo-społecznych. Wprowadzono między innymi obowiązek odpoczynku. Ta jakże przyjemna konieczność w dużej mierze przyczyniła się do niebywałego rozkwitu turystyki w owym czasie. Zakopane, Krynica, nowo odkryty Kazimierz Dolny czy Karpaty Wschodnie lansowały coraz to nowe formy wypoczynku.
Książka Wypoczynek w II Rzeczpospolitej zabierze Czytelnika w magiczną podróż do czasu, gdy uzdrowiska przeżywały lata.

..:::AlWaYs Be ToGeThEr... ==> BlOgUś MeGi:::.

Stwierdzili, że Hurgada jest lepsza i to ich ostatni pobyt w tym miejscu... Ja nie zamierzam sugerować się ich opinią. Mieli pecha od samego początku, przyjechali w innym terminie, trafili nie taką pogodę jak chcieli i ogólnie wszystko było źle. Dlatego nie zamierzam opisywać ich wrażeń. Opiszę swoje. Na poczętek troszkę informacji o samym hotelu:

AMPHORAS HOLIDAY RESORT***** należący do grupy Shores (dawny HOLIDAY INN AMPHORAS****)

http://www.shoreshotels.com/amphoras.html

Położenie
Hotel położony jest tuż przy żwirowo- kamienistej plaży (wejście do wody z pomostów), na wzniesieniu zatoki Ras Om El Seid, w przepięknym zielonym ogrodzie, 18 km od lotniska w Sharm.Przeszkadzało. Rodzice otrzymali pokój w nowiutkim, ale trasznie małym pokoiku z balkonem i łazienką. Również byli z nego zadowoleni.
2. Jedzenie
Ogólnie dobre, nie można narzekać. Nikt nie zachorował na zemstę faraona. Na sniadania codziennie: wiele rodzaji chleba, jajka pod każdą postacią, szynka, warzywka, dzem. Objad: ziemniaki, ryże, makarony, codziennie inne mięso, warzywa i owoce. Kolacja podobna jak objad z innymi dobrymi dodatkami. Wieczorkiem piekli różne rzeczy dodatkowo na świerzym powietrzu: grille itp. Do każdego posiłku dużo ciast. Smaczne, ale po 2 tygodniach nudne jedzenie. Muszę przyznać, że miałam kilkudniowy kryzys i nie byłam w stanie wejść na jadalnię. Ale chyba zmienili kucharza albo wygłodniałam, bo apetyt.

za chwilę ... blog Moniki Kaczmarek-Śliwińskiej

Moim studentom 60 godzin podczas zajęć + pracę własną) miała miejsce wspomniana debata.
Debata, wg mnie, od początku nie wypełniająca zasad debaty, gdyż z jednej strony byli organizatorzy, z drugiej studenci zaproszeni za pośrednictwem Facebook'a, zabrakło natomiast oficjalnego zaproszenia przedstawicieli uczelni. Pojawiło się kilka osób związanych z uczelnią, między innymi Kanclerz Politechniki, ale jedynie na miejscach na widowni.
Do tego przesłanie debaty, jak wspomniałam wyżej, dla mnie od początku niezbyt jasne. Próbowałam przez FB zdefiniować zakres debaty, ale uzyskiwałam informacje, które wprowadzały więcej zamieszania i utwierdzały mnie w przekonaniu, że dabata pójdzie jednak w pewnym momencie w "wątki osobiste".
Tak się.

środa, 02 lutego 2011
PSPR i Wawa...

Znów Warszawa w szybkim tempie, chociaż tym razem muszę przyznać, że wyspałam się za prawie wszystkie czasy ;) Pewnie było to też "zasługą" pokracznych dla mnie rozwiązań hotelu Holiday Inn - godzina netu w pokoju 45 zł, doba chyba 80. Bezpłatny net jedynie przy recepcji, która jak wiadomo jest miejscem dość mało komfortowym na późnowieczorną lub nocną pracę. Sprawdziłam więc pocztę, wrzuciłam kilka komentarzy na facebook'a i tyle mnie widzieli. Uciekłam do pokoju w świat pillingów, maseczek i innych komfortowych czynności, które uciekają w.

green-witch.blog

Obiecana zmiana pomaturalna.

Parv, gUra, możecie triumfować.

Zastrzegam, że kolejnych reklamacji co do szablonu nie przyjmuję.

skomentuj (7)

Och, ach, wakacje 2006-05-30 22:54:38

Radisson - potrzebne CV.
Mercury - porozmawiać z kierowniczką gastronomii.
Holiday Inn - potrzebne CV.
Wrocław - nie ma nic, nawet na wakacje.

Tja. Zielone szuka po hotelach pracy na wakacje.

Ostatecznie zadowolę się stanowiskiem kasjerki w Rossmanie. Byle nie zmywak w McDonaldzie.

skomentuj (19)
Strona główna
maj 2006

poplatanyumysl blog

Nie jest w Twojej grupie?

patrzymy na siebie z Gerardem.
milczymy.

moja popularność prześcignęła nawet mój apirjens... no, cóż.


*
Anna Grenda - koleżanka z roku, nie przepadam, choć znam tylko powierzchownie.

poplatanyumysl 2008-04-06 22:08:29
skomentuj (0)


monetary issues by holiday inn.

bycie zdystansowaną, rozsądną, chłodną realistką jeśli chodzi o wydawanie gotówki o wartości większej niż powiedzmy 3 przeciętne stawki dzienne jest dla mnie zaletą.
może to old schoolowe, krakowskie i nie trendy, ale w niektórych sytuacjach ekonomikę i oszczędność biorę to za dobrą monetę.

każdy może dokonywać własnych wyborów.