O czym chcesz poczytać na blogach?

Hołdys

langusta

Zmarszczki na pysku photoshopem i dopiero opublikować.
Nikt mu nie daje pieniążka, mimo że w tym celu musiał zapłacić za bilet MPK, zapłacić za eneretyczną bułkę i banana, zapłacić rolnikowi, żeby pozwolił mu łazić po pastwiskach, zapłacić później za proszek do prania i prąd zużyty przez pralkę do prania jego ubłoconych spodni. I gdzie tu sprawiedliwość?
W tej samej sytuacji są wszyscy TFUrcy, czy to robią obrazki, czy muzykę, czy filmy. Kariery tych wszyscy kich ludzi, a przede wszystkim pana Hołdysa, są nagminnie rujnowane przez brak poszanowania ich pracy, przez naruszanie ich praw autorskich.

Bez odbiorcy nie istniejesz, drogi TFUrco

Nie będę sięgać daleko, najświeższym symbolem jest pan Hołdys, który zapomniał, że artystą się jest dzięki odbiorcom. Tak, drogi TFUrco, artysta nie jest namaszczony przez żadne bóstwo, że z góry należą się wszelkie przywileje.
A kim są dzisiejsi odbiorcy? To są ludzie, którzy częściowo żyją w Internecie. Którzy tworzą w nim kulturę, przechowują wiedzę, komunikują się. Jeśli tworzysz coś.

wiolkaszka.blog

Wpływa na to jakie kierunki wybieramy, dokąd się udajemy.

Czasem wypowiada się słowa, które ma się na myśli, ale tworzą one całość zupełnie inną niż się chciało. Tak trudno przekazać pewne myśli, bez odpowiedniej tonacji bez mrugania powiekami, uśmiechu, dłoni. Zresztą...

Podobno życie jest piękne:)
--
"Nie wyrzucaj bohatera z twojej duszy, dzierżyj święcie twoją najwyższą nadzieję." (Zaratustra)

skomentuj (4)

*** 2004-02-18 00:37:48

"(...) twórczość to nie ekspresja talentu, ale postawy życiowej."
/Hołdys/

skomentuj (1)

dotykiem jestem 2004-02-20 01:02:49

Dłonie - to taka magiczna część ciała, która pozwala nam czuć. (wiem, to banał) Czasem wydaje mi się, że bez dotyku człowiek umiera. Miłość bez dotyku nie istnieje. Można nie widzieć, można
nie słyszeć - przykro jak się ma braki w tych zmysłach, ale nie czuć? Nie czuć językiem chropowatości skóry? Nie czuć ciepła i pulsujących rumieńców na policzkach? Nie czuć drżenia kochanego
ciała? Nie zgłębiać tajników naszych map papilarnych? Nie istniejemy bez dotyku. Dotykając.

e-tam blog

Jeszcze jakoś znieść, ale jak grają na żywo, to... kaplica. Moje drugie wrażenia to to: że to wszystko zajeżdża straszną kichą, komerchą i Bóg wie czym jeszcze. Ale to wszystko tylko moje wrażenia, nie przepadam za taką muzyką, za tymi twórcami, ale żebym nie była gołosłowna:
- Wilki i "Baśka": zaczynali wcześniej, niż ja zaczęłam interesować się muzyką, ale wydaje mi się, że chyba jednak coś soba reprezentowali, a teraz... Ciekawe, czy tekst pisał sam Gawliński, bo jest conajmniej porywający. A jego kiedyś też ceniłam, miał kilka fajnych kawałków... Eh... daremne me żale... O! nawet dostali nagrodę od jury!!!
- Hołdys - stary, i wyje...
- Stachursky - akurat ten fragment słyszałam, to bylo straszne, szczególnie na żywo
- piosenka o jakiejś dziewczynie, blondynie, nie, no normalnie porażka
- jakiś gościu z pokolenia mojego ojca, na teledysku przechadzający się ze swoją kobietą w wieku swojej córki - słodki widok...
- no i cala reszta...
Podobał mi się tylko kawałek Iry, choć nie słyszałam go zbyt długo

Poza tym muszę przeprosić, bo to był koncert premiery, a ja cały czas myślałam o Debiutach. Debiuty były kiedyś spoko, teraz nie pokazują już na żywo. Ale co wyłuszczyłam wyżej, to fakt. A teraz.

typnegatyvny.blog

UE, gotowi są do poświęcenia wszystkiego (byle nie swojego majątku i kariery!). 
                           To po cholerę nam rząd i parlament, który NAM nie służy?! Lepiej już by było wynająć za poważne, jawne pieniądze, jakiś zarząd komisaryczny złożony z najwyższej klasy fachowców, który przywróciłby tu prawo i porządek.
                           Bo obecna "klasa" rządząca przynosi reszcie obywateli tylko straty.

skomentuj (0)

Rydzyk, Michnik, Hołdys 2012-02-07 16:48:03

Czyli jak zostać błaznem.

                                 Co otóż łączy te trzy indywidua? 
                                 Pycha.
                                 Wszyscy trzej pozżerali wszystkie rozumy, sami się wynieśli na piedestał wyroczni, mądrości i prawdy. Wznieśli się tak wysoko ponad lud ciemny, że już go nie zauważają. Lecą w swych chmurach boskości i nieomylności w kierunku szczęścia i pomyślności, przekonani, że lud pokorny podąża za.

wieczniezielony.pl

Listopad 2010
P W Ś C P S N
     
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Najnowsze komentarze

  • terraustralis o [SPOŁECZEŃSTWO] Ksiądz opiekujący się prostytutkami

Tagi

biznes blog Bóg Dzień dobry TVN facebook gala.pl gwiazdy Info Internet kobieta książka Kuba Wojewódzki lady gaga Media Onet.pl pieniądze PiS Podróże Polityka Polska The Times Polskie Radio psychologia Pytanie.

Z pamiętnika Cynika - bloog.pl

...moim zamiarem , zaczynając pisać ten blog , było nieporuszanie tu żadnych kwestii politycznych ani szołbiznesowych , ale musze odnieść się do Spiewania , tańczenia i robienia z siebie małpy "na wyścigi"

Moge zrozumieć ludzi z ulicy , którzy chca jakos zaistnieć , pokazać sie szerszej publiczności , ale "celebryci" tańczący , latający , skaczący , wyginający sie ??? Mamy już "tańce z gwiazdkami" , "cyrkowanie" , "jazdy na lodzie" , brakuje nam jeszcze "Robie gwiazdorą po lodzie" "Która pierwsza urodzi" "Od normalności do karykatury - szoł plastykmedycyny" i innych równie głupich głupot.

Hołdys pojechal po X-faktorze , miał sporo racji , ale inaczej nie maja ci ludzie szans na "karierę" (no chyba ,że przez łóżko - ale Gienek Loska i kariera przez łóżko ??? ). Sprawni technicznie "wyśpiewacy" bez duszy  i tak najczęściej kończa w "jakich to melodiach" lubi innych tego typu szołach , a prawdziwi "artyści" i tak radzą sobie nawet jeśli nie wygraja .Zmierzam do tego ,że zawsze liczy sie nie to czym śpiewasz lub tańczysz lub recytujesz ,ale  jak to robisz i ile jest w tym ciebie i twiojego życia .

Pije do tej dziewuszki z X i Szpakadziwaka (wkurza mnie i mam to tego prawo) -.