O czym chcesz poczytać na blogach?

Hobo 3

Nieoficjalny blog o Anicie Sokołowskiej - Onet.pl Blog

Moje ostatnie posty
  • o3o // "ŚS": Oto Feliks Latoszek. (betKa; 14.02.2012)
  • o29 // ŚS: "Lena zaczyna rodzić. ..." (betKa; 09.02.2012)
  • o28 // ŚS: "Czy lena straci dziecko?" (betKa; 30.01.2012)
  • o27 // ŚS: "Lena ma wypadek!" (betKa; 26.01.2012)
  • o26 // Anita nowym człomkiem HOBO Art Foundation (betKa; 15.01.2012)

Marysia (Aneta Zając, 29 l.) z „Pierwszej miłości” na dniach zostanie mamą. Lecz wizja samotnego macierzyństwa przeraża dziewczynę.
O szczęściu nie mogą mówić nastoletnia Żaneta (Justyna Bojczuk 16 l.) z „Barw szczęścia” i porzucona przez Adama (Bartosz Porczyk 31 l.), Sara (Dominika Kimaty 25 l.). Narodzin dziecka oczekuje również Anna z „Przepisu na życie”. Choć rozwiodła się z mężem, jest przekonana, że poradzi sobie z wychowaniem kolejnej pociechy.
Namiętna noc Agnieszki (Magdalena Walach, 35l.) i Andrzeja (Krystian Wieczorek, 36 l.) z „M jak.

Teatr Sztuki - bloog.pl

67 urodziny obchodzi dziś aktor Daniel Olbrychski.

Jest absolwentem Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. W 1971 r. złożył aktorski egzamin eksternistyczny w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Jednak dopiero dwa lata temu uzyskał tytuł magistra. Dla kina odkrył go w 1963 Janusz Nasfeter, angażując do roli Korala w filmie "Ranny w lesie" według powieści Witolda Zalewskiego. Potem Olbrychski zagrał w wielu obrazach, m.in. "Popiołach", "Ogniem i mieczem", "Ziemi obiecanej" czy "Salt" z Agneliną Jolie.»


Podziel się:

Związane z performatywnością płciowych ról, ambiwalencją kategorii szaleństwa, kreacją artystycznego mitu oraz wizerunku, a także zadając pytania dotyczące możliwości wniknięcia w cudzą biografię.

Tytułową rolę monodramu kreuje Anita Sokołowska. Całość jest koprodukcją HOBO Art Foundation, lubelskiej Sceny Prapremier InVitro oraz Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Premiera - 24 lutego na deskach Teatru Centralnego w Lublinie.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330864588,trackback

Czasem sa chwile ze problem jest w kazdym kroku... - kfiateczek blog

Jej sprawa. Tylko nie mogę wyjść z podziwu dla jej buuuuuuuujnej wyobraźni. Chyba się za dużo bujala jak była mała i teraz widać.... Oh Boże, jakie to ludzie są durne istoty:) Nio dopra chyba jush bedem kończyć powoli noteczke. Tylko jeszcze raz przypominam o konkursie blogowy. No i chcem was wszystkich zaprosić na 3majca na amfiteatr nasz Siedlecki - śliczny, bo Łosiek i Joici i Żyrafcia będom tańczyły:) Ja chyba na 99% przyjde:) Nio to papatki. Trzymajcie siem cieplutko i pamiętajcie, że was straszniutko mocniutko koffam. CZESZCZ:)


kfiateczek 2004-05-01 20:43:49
skomentuj (2) Pozdroofeczki dla : Łośka, Madzi, Żyrafci, Marci, Evelinuś, Justynki, Paulki, Karolci, Beatki, Moniki, Kasi, Gosi , BIMBAJA:), chłopaczkoof z mojejklasiczki no i dla fszystkich co ich koffam a nie wypisałam:* papasqi=)

kfiateczek 2004-05-02 18:24:03
skomentuj (8)
Hobo Hej!!!
Siemka, wiem wiem jusz długo nie pisałam, ale cuż jak siem niema stałych łączy i rodzinke która ciagle tylko siedzi przy kompie to oto i są tego skutki. Evh ale ja mam powaloną klasę, szkoda zreszta gadać. Teraz sobie siedzem i gadam z ziomkami z mojej klasy (oczyfiscie to noralną.

Astrogeneza

Południk, linia pozioma – rzekę Nil (lewa strona) i rzekę Don (prawa strona). Prawa górna ćwiartka to Europa, lewa – Afryka. Dolna połowa to Azja a kropka pośrodku to Jeruzalem.

Ciekawostki:
Dla szwedzkich skautów symbol słońca oznacza – “musiałem iść do domu”. A w kulturze hobo (współczesnych amerykańskich nomadów) oznacza: uwaga, tutaj są źli ludzie.

CENTILOQUIUM. Klaudiusz Ptolemeusz