O czym chcesz poczytać na blogach?

Hobby king

Syberian Husky - Onet.pl Blog

O mnie
Kasia
Moja historia z SH od tzw.podszewki :)

Moja przygoda z SH zaczęła sie dokładnie rok temu kiedy w moim domu zagościł pierwszy mój pies KING
King miłał wówczas skończone 4 miesiące.
Urodził się 9 października 2007 roku w Hodowli Syberyjskie Pieszczochy
W tym miejscu pragnę podziękować Pani Krysi,że powierzyła w moje ręce tak wspaniałego psa jakim okazał sie być King.
King zaadoptował się bardzo szybko,wypełnił moje życie i stał się moim największym przyjacielem,jednak ciągle.

Moja dumka - Onet.pl Blog

Wiem, okropny ze mnie paszczur, ciagle bym tylko jadła, zresztą skutki uboczne widać xD A teraz siedze przed kompem i się nudze. Z tego wszystkiego zrobiłąm "sama" szablon, widać, że trochę kiepski, ale lepszego na razie nie umiem, a w onecie nie podobają mi się za bardzo :D Dobra, będe konczyć. Pozdro dla wszsystkich znajomych ^^

A teraz coś o bohaterach Shaman King (nie pisałam tego sama :P)

Imię: Yoh Asakura (czyt. Jo)

Funkcja: Szaman

Wiek: 14 lat

Włosy: Brązowe

Oczy: Brązowe

Data urodzenia: 12 Maj

Waga: 39kg.

Wzrost: 160cm

Znak Zodiaku: Byk

Anioł Stróż: Amidamaru

Dziewczyna: Anna Kyouyama

Hobby: Walka z innymi szamanami; cheesburgery

Yoh jest głównym bohaterem, Mangi, Shaman King. Jest to trzynastoletni chłopak, który pochodzi z rodziny Szamanów. Jest to wyluzowany koleś, którego nawet w czasie niebezpieczeństwa nie opuszcza poczucie humoru. Zawsze jest opanowany nigdy się nie stresuje, dzięki czemu widzi najwięcej ze wszystkich Szamanów.

We are twin brothers yet we fight one another... - Onet.pl Blog

Nie rozumieją, że na jakiekolwiek mediacje nie zamierza wyrazić zgody, zawiódł się na bracie i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Absolutnie nic.
- Szkoda… Yoh zmarnował taką szansę…
Asakura zacisnął pięści, ledwo pomyślał o tym, że chce być jak najdalej od tego, co związane z bratem, a tu słyszy jego imię. Ale dobijanie innych to chyba ulubione hobby Lethala…
- Miałeś rację… - przyznał z żalem Hao – Byłem naiwny wierząc, że on jest po mojej stronie…
- Takie jest życie, Hao… Ale z czasem przestaniesz zawracać sobie głowę niewłaściwymi wyborami Yoh. Masz wyższe zadania, takie jak Turniej Szamanów i Król Duchów. – przypomniał Lethal, z trudem ukrywając.

Żeby przez coś tak nielogicznego wszystkie jego plany wzięły w łeb. Tak, to z całą pewnością niemożliwe. Bo on zawsze dostaje to, czego chce. Nieważne, ile musi na to czekać.

***

No i tyleż. Mam nadzieję, że aż tak tragiczne to to nie było...^^'
A, mam dla Was dwie wiadomości dotyczące częstości notek:
- dobra - ukończyłam Shaman King: Master of Spirits^^ i jestem z siebie dumna, bo mój Yohś skopał tyłki złym facetom^^ Jestem tylko trochę rozczarowana, że nie spotkałam Haosia, ale wszystko jeszcze przede mną;) (patrz niżej) Aha, no i focham się na Rena, że kiedy my staramy się powstrzymać tego złego gościa, to on mi wyskakuje z tekstem, że on chce sobie zrekompenjsować porażkę i zamierza.

Harry Potter i Ukryci w Cieniu - Onet.pl Blog

- Ładne mi zabawy. Co to za przykład dla dzieci?! Niech tylko jeszcze raz przyłapię was na czymś takim, to mnie popamiętacie. Naprawdę to przechodzi ludzkie pojęcie! - Cierpliwość pani Weasley miała jednak zostać wystawiona na kolejną próbę, ponieważ następnego dnia wypadał Sylwester. A w Nowy Rok o 11 rano z King's Cross odjechać miał pociąg do Hogwartu, który miał dowieźć uczniów na zamek, na rozpoczęcie nowego semestru.
Kłopoty tym razem mieli sprawić bliźniacy, którzy postanowili wybrać się w nocy do centrum miasta i w dodatku na mugolską stronę. Aportowali się po południu do sypialni Harryego i Rona, którzy akurat w tym czasie zajęci byli pakowaniem..

 

- No jacy są mugole, oni są tacy fascynujący, naprawdę. Obchodzą się bez magii i dlatego wymyślają te różne, przedziwne urządzenia. Zawsze się zastanawiałem jacy oni są na co dzień, jak widzą rożne rzeczy, jak się zachowują, jak żyją. To stało się swego czasu moim hobby, zacząłem kolekcjonować nawet niektóre ich produkty. Mam ich całą szopę. Ale w Hogwarcie mugoloznawstwa nie wiem czemu nie wybrałem... No i o czym myślą, o czym rozmawiają, jak żyją? No... wszystko!

 

- A co? Że nie mają różdżek znaczy, że to jacyś.

wsks Lanero - Onet.pl Blog

Blog w kategorii: Hobby 

Data założenia ~ 22.12.09r.
Pierwszy koń ~ Flash on sunset

WIELKI WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY REMONT.
zMIENIAmy :
1. Styl
2. Opisy koni
3. Wszystko inne :P

04 czerwca 2010
Trening Imbira von Kinga