O czym chcesz poczytać na blogach?

Hobbit czyli tam i z powrotem

{The Lord Of The Rings with Edervenne-elves blood} blog

Hobbici 2007-07-07 11:07:12

O hobbitach po raz pierwszy można przeczytać w powieści Tolkiena " Hobbit,czyli tam i z.

Z nich, nigdy nie mieli upodobania do narzędzi bardziej skomplikowanych niż miech, młyn wodny czy krosno.

Hobbici pochodzą z Shie i okolic Bree (czyli północny-zachód Śródziemia)

Bardzo niewiele.Wiadomo ,ze zostały pierwszy raz przez Tolkiena napisane w powieści "Hobbit,czyli tam i z powrotem".W przeciwieństwie do innych ras, którym życie dał Eru, krasnoludy zostały stworzone.

....W naturze tkwi siłaa...

(heheh jak to się pisz ).
No niedługo zmieni się cały blogasek pracuje aktualnie nad grafiką także zobaczymy, co z tego będzie:)
Pozdrawiam papa


Naskrobała:
Dnia 2005-01-01
O.
Przezemnie ale jest:)
Trochę zaniebuje blogaska to fakt
1) nie mam co w nim pisać


2) i nie mam kiedy


Ucze się bo to juz 1 gim :/ no i tak mam śrdnią 4,1 także siara kiedyś.Którą, już pojutrze nadejdzie, znowu kucie na bieżąco i dodatkowo przeczytanie do 14 stycznia lektury " hobbit czyli tam i z powrotem" trzeba tam przeczytać, bo jest tam motyw wędrówki beznadziejnie a to takie grube a ja nie lubię.Nareszcie zaczął padać jakoś biało na dworze i zimno no ale cóż zrobic.Mnie czekają dzisiaj 7 rodziałów hobbita ("czyli tam i spowrotem") na jutro mam przeczytać.Tak to jest jak się zostawia wszystko na ostatnią chwile echh.
.

Zakrecony blog

hej ludziska co u was u mnie wporzo siedze se u wujka na kompie zaraz bede konczyc bo jak przyjdzie to bedzie zle ;P chcialam tylko dac znac ze zyje i 3mam sie calkiem niezle WITAJ MUU tesknilam za tobom i dalej tesknie przygotuj sie jutro do ciebie wpadne a.
Jadę do Koszalina. Jadę o 6:40 autobusem (blee) do Wrocka a potem poćągiem do Koeslina. Ehh i na dodatek będę tam aż do soboty... jutro jadę, na miejscu koło 18, a w sobotę wracam, czyli aż 3 dni spędzę w Koszalinie z moją babcią... niee!! koszmar!!! wrr grr ... wrrr... ehh nic nie napisze.Chałupki w Dz-owie: mamie bursztynek, Ani qbek (duuży), Maćkowi termometr sowę, sobie książkę J.R.R. Tolkiena Hobbit czyli tam i z powrotem :D xD ok tylko tata nic nie kciał :/ Diana dosttała kosteczkę (bawi się nią) a Qbuś wafle :D ok

In the Arms of an Angel

:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* ... :*KOCHAM WAS WSZYSTKICH!!!!!

P.S. Freedom zawiodłam się na Tobie :( Jak mogłes być aż tak pijany?!
P.P.S Czuję wiosnę i dlatego ten gif taki wiosenny...

skomentuj (0)2004-03-09.

I Kostek ucierpieli :P Mam nadzieję, ze się już przyzwyczaili...ja tylko czytałam poraz kolejny "Hobbit czyli tam i z powrotem"
Ja nie rozumiem rodziców. Najpierw chcą jechać na "Pasję" a potem 10 minut później mama.

matrioszki at ownlog '06

– stosując cztery ręce najlepiej, bo dwie to za mało, świat to za mało – essentialia negotii, czyli powłokę water-stop. Powłokę tęże stanowi lekko tylko usztywniony papuć z materii niebieskiej z.Nie może mieć nóg. Że niby ma je schować, coby nie zasłaniały innym telepudlanym oglądaczom, ale ja tam wiem swoje: to była sugestia, iżbym ucięła sobie nogi. Ech), choć zachowanie moje dość roztrzepanym.Wcale ładny. Brązowy, wilhelmpieckowany trochę, połyskujący ździebełko przy szwach. Do tego przyniosła mi ze strychu Śniegowce Vatera. Zaiste, zasługują one na primoliteralnego capslocka bardziej niżeli każda z osobna litera USTROJU i PRAWA.
Części składowe Śniegowców Vatera to wewnętrzne ocieplenie, które należy nałożyć.Meksykańskiego ducha. Nabyłam mały wiejski i cztery kajzerki (hard cases!) i uderzyłam dopełnić algorytmu Hobbit, Czyli Tam i z Powrotem, a śnieg wtryniał mi się za szalik i do lepramówki z pieczywem, zaś otwarta z racji obecności gazet.