O czym chcesz poczytać na blogach?

Hoax

Libertarianie | Multiblog wolnościowców

Dotarliśmy do nieoficjalnego projektu pomnika, który ma się znaleźć przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Aktualny pomnik zostanie przeniesiony do muzeum, a w jego miejscu pojawi się nowy – według projektu.

Projekt zyskał poparcie Stowarzyszenia Obrońców Krzyża. Anonimowy przywódca zbawia swój naród otaczając go łaską bijącą z rozpostartych ramion. Postać stara się przygarnąć wszystkie swoje dzieci. Otwarte ramiona witają też gości Pałacu Prezydenckiego. Autorem projektu jest Hector de Silva. Realizacją projektu technicznego ma się zająć Paweł Landowski.

SPOTKANIA Z NIEZNANYM - Onet.pl Blog

Wyglądzie i wielkości około dwóch autobusów. Obiekt majestatycznie znikł za zabudowaniami. Niestety prośby świadka   o napisanie większej ilości szczegółów  były zbywane i nie widać było chęci współpracy poza enigmatycznymi odpowiedziami w dwóch zdaniach. Świadek ten miał widzieć jeszcze dużą kulę światła w okolicy kopalni. W tych samych latach. Niestety wartość relacji jest wysoce wątpliwa i mało wiarygodna dlatego ze względu na brak współpracy zmuszony jestem uznać je jako prawdopodobny hoax.

Tutaj muszę nadmienić istotną informację ze w latach 1997-2000 nad kopalnią Brzeszcze i w okolicy odnotowano kilka obserwacji UFO jakie swego czasu przedstawiłem w magazynie UFO. W przeciwieństwie do tego świadka tamci współpracowali , chętnie odpowiadali na pytania pomagali w rejestracji obserwacji.

 

kocia-mruczanka.blog

Wiec tak sobie szlismy i gadalismy. i cieple to okropecznie bylo. i mile tak:)

i w ogole w dupie mam Pana, ktory nie potrafi sie zachowac jak na MEZCZYZNE przystalo. i nawet spierdalaj nie powie prosto w oczy. ale ale:) niezla zimna fuzje mu zapodalam, w sumie to juz bedzie przedwczoraj:D trafilam w sam srodek jego meskiego, wojskowego ego.
owoz przyslal mi info o rzekomym wirusie, ktory trafil do niego przez gg i pewnie zainfekowal i mnie, bo ma mnie w kontaktach. NIEDZWIADEK, czujecie? poniewaz lubie wiedziec co i jak, wklepalam w google i wyrzucilo mi, ze to po prostu hoax. wkleilam to, co znalazlam nt, i zaraz po tym dostalam sprostowanie od niego, tez wyslane pewnie do unlisted recepients, zeby nie mordoawc niedzwiadka. tak oto zareagowalam:

Molly (15-03-2005 19:56)
Przysięga głazu rzecznego
"W żadnych okolicznościach i pod żadnym pozorem nie kupię niczego, co zostało mi zaoferowane w formie niezamawianej przesyłki elektronicznej. Nigdy też nie będę forwardował do dużej liczby odbiorców listów łańcuszkowych, petycji, masowych przesyłek czy ostrzeżeń o wirusach. Niech powstrzymanie się od tego będzie.