O czym chcesz poczytać na blogach?

Hiya

Mój Raffi

Marzę o piesku. Jak się domyslacie to będzie Yorkshire Terrier.
Zobacz mój profil
Notki
Po dłuuugaśnej przerwie !! 04 sierpień 2011
Hiya . Witam po przerwie . xD Sorry , że tak długo nie było notek , ale jakoś tak nie było weny . ; /
Więc tak xD :
W lipcu byłam z Rafim u cioci , więc dlatego też nie było notek . ; PP Mam dla Was dużo do opowiadania . : DD Pierwsza część :
I .
16.08 - Moja ciocia ( tam gdzie byłam ) ma psa i dwa koty ^^ . Pies się nazywa Puszek , a tamte koty Roxi i Kicia . Puszek jakoś nie zaakceptował Rafiego ; / . Ciągle na Niego warczy ; [[ , ale Rafi nie daje za wygraną i chodzi do niego . ; DD Kicia jako tako Go lubi ; ]] [ Chociaż jedna : P ] , Roxi też.

-+ -+ -+ My world +- +- +-

To jedna z nienormalnych nauczycielek...bez nazwisk... i zaczelam ja tak chamsko obierac ze polowe odcielam,buahaha... no wiec suroffka byla z 8 marchewek..z az tylu bo 3 po drodze zjadlam hehehe... bosko!! no i potem od tych marchewek cala pomaranczowa bylam:) no a tak poza marchewkami to sobie kurtke na snowboard kupilam:D booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooska jest!!!!!!!!!!! na serio... taka biala z futerkiem ale booooooska:D no to paaaaaaaaaa

skomentuj (1)
2004-01-19 22:08:39 >> :D

joł madafakers!!hey!!heyka!!hi! hiya!! yo men!!(ewentualnie man:] )hihi,siemka! guten tag!! hihi dziendoooooobry bardzo czeeeeeesc!!!!!! - boskie przywitanko,nie??:] a teraz moje ulubione...aaaaaloha!!:D yeah:) bosko!! olenko nie miej watpliwosci co do boskosci mojej kurtki bo jest na serio boska:] nooooooo wiecie co??dzisiaj odpowiadalam z historii - po prostu makabra!!totalna porazka!! aaaaa tragedia !! :( jakalam sie jak ozzy osbourn...serioooo!! hehe no cosh... na historii po prostu ta kobieta mnie pobudza:) hehehe ale dzien...wiecie co...napisalabym wiecej ale wpisem u macka -> marcinka -> rogasiasie zmeczylam i mi.

niiina blog

Sobie różne polskie słówka, których nauczył go dziadek - polak. wczoraj wymyślił "rybki" i "pasternak". eee?
Mike - stary znajomy, którego nie widziałam chyba z pół roku.
Jay z pubu, nasza menadżerka, która jest teraz na urlopie macierzyńskim. to ona najbardziej uprzykrzała mi pierwsze tygodnie pracy za barem. przykre, ale dawała mi do zrozumienia, że mnie tam nie chce. ale jest już ok. chyba wreszcie zdała sobie sprawę, że się do tego nadaję i że jestem w tym dobra.
Graham, mój szef, jak zwykle zgrywał wariata:) niesamowity jest. jego "hiya babe" będę pamiętać chyba do końca mojego życia. to on dał mi tą szansę.
pamietam moja rozmowę kwalifikacyjną z nim. zadał mi jedno pytanie - "pracowałaś kiedyś za barem?" - "nie" - "okej, zaczynasz jutro". i w ten sposób zaczęłam nowy rozdział w moim życiu.

było wesoło, było dużo śmiechu, było mi naprawdę dobrze.
czasem chyba nawet ja potrzebuję trochę rozrywki.
w środę idziemy na kręgle.

i tak wygląda moje ekscytujące życie. pracuję, uczę sie, wychodzę ze znajomymi raz na miesiąc :)

ale.

Creatique Sports Photography

Projekt Piwo

Witanie,
Od jakiegoś czasu bywam w Pradze. Wykorzystując wieczory zaglądam do knajp. Nazbierało się kilka katalogów z fotami z baaardzo tradycyjnych piwiarni. Zanim zdjęcia przygotuję i przybiorą postać reportażu dzielę się jednym, jeszcze gorącym z dzisiejszego wieczoru w knajpie “u Hrocha”.

Hiya,
For some time already I happen to be in Prague. Using the occasions I go and have a look to pubs. I got already couple of folders with photographs from different, mostly traditional beer places. But before all of the pics will be ready and available for viewing I share this one, still hot from this evening at bar “u Hrocha” (“at Hipopotamus”).

Graphic, tutorials, Bloggers Land.++(C)by WorthyG. - Onet.pl Blog

Np.

         

3) A teraz trzeba kliknąć na takie coś jak na rysunku:

        

4) Koniec.

Efekt:

  

And? Dla mnie so cool ;]]]]

Nie będę się rozpisywać, bo trochę czasu mi szkoda hehehehe ;PPPP

Żeganm ze łzami i smutkiem oraz czerwonymi od płaczu oczami ;PPPPPPP;DDDD

  

Pa =***=*** Pzdr dla: Lidzi =* Olci K =* Olci z mojej kl =* Karoli =* VVioli ;DD=* Iśki =* Nio i wszystkich darling sfazowanych dziewczynek =*=*=*=*=*=*==*=*=*=*

 

 

 

Mia.

39 [dodaj komentarz]
Rozwiązanie bardzo starych mini konkursów ;DD

  

 

Hiya! Heh... Wreszcie mi się zebrało na napisanie notki.... Obiecałam wyniki tych "starych" mini.