O czym chcesz poczytać na blogach?

Hirsch

FANS-ADA.blog.onet.pl ● Twoje źródło informacji o Adzie Fijał ! - Onet.pl Blog/Zakończenie zdjęć do serialu 'Apetyt na życie'-26.04.2010/Alex

View Raw Image' src="http://i39.tinypic.com/sq6wz6.jpg" width=350>

Właśnie zakończone zdjęcia do serialu Apetyt na życie w którym Ada Fijał gra jedną z głównych ról,z tej okzji akotrzy grający w tym serialu spotkali się na bankiecie,gdzie oprócz Ady pojawili się m.in.Karolina Piechota oraz Maja Hirsch.Zdjęcia z bankietu - tutaj.

 

ciężko nieść - rzucić żal

Coś w takim programie z żółwiem :( Same nudy. Dosłownie po wystawieniu ocen to aż się do szkoły nie chce chodzić . Ale to jeszcze 16 dni . Jakoś się to wytrzyma . A później WAKACJE :D
Już się nie mogę doczekać . Tyle będzie się działa ( mam nadzieję, że będzie :D MUSI) . Michał jeszcze nie ma moniora a ja dostaję szału bo ile można nie rozmawiać ze swoim "kolegą" :P Góra 1 dzień a to juz tydzień . Sama jestem w szoku, że tyle wytrzymałam. Jeszcze dojdzie do tego,że będą wakacje a On nie będzie miał jeszcze monitora:P
Wczoraj nie miałam czasu napisać :P Bo byłam w szoku:P p. od niemca ( Hirsch) kłuciła się z Moniką M. HEHE to jest bojowa dziewczyna :P A doszło do tego , że "nauczycielka" ( która nie umi uczyć) udeżyła Monikę a dzisiaj nasza wychowawczyni zamiast bronić ją to jeszcze bardziej ją wkopała . Co za człowiek ja takich ludzi nie rozumiem przecież. Przecież wychowawca od tego jest by pomoc a nie jeszcze bardziej wkopać no tak ale można było się tego spodziewać po p. Zajfert . W sumie to cała wina poszła na Monikę a to, że dostała w tył głowy to nic nie znaczyło wyszło na to, że ona nauczyciela sprowokowała i słusznie, że dostała .
skomentuj (2)
.

MoJe DzIwNe PrZeMyŚlEnIa

Nowy blogus... 2006-07-17
Siemka wszystkim odwiedzającym tego bloga. Będzieon o moim życiu, czyli pamiętnik. Czasami może zaskakiwać moją otwartością, ale coż... ja już taka jestem. Gdy zajdzie taka potrzeba, napiszę o kimś coś obraźliwego, innym razem napisze czułe słowa do drugiej osoby, takie są pamiętniki i ten nie będzie się od tamtych różnił. A wieć... nudzi mi się teraz, bo ktoś, na kim mi bardzo zależy, właśnie poszedł sobie, i ma być za pół godziny, ale ja nie wiem czy wtedy będę ehh. Za póltora godzinki idę z koleżanką Irminą na dwór - razem się ponudzimy. W środę wyjeżdża Paula, a dopiero wczoraj wróciła :-/.


Emile Hirsch


~*RYSUNKI SAMMIE*~ - Onet.pl Blog


10 lipca 2009
Trochę linków...
Cześć!
Założyłam 3 strony internetowe i bardzo was proszę o dołączenie do nich jako użytkowników. Dla każdego coś się znajdzie:

Dla fanów rysowania: http://moje-rysunki.socjum.pl

Dla fanów meteorologii czyli pogody: http://meteorologia.socjum.pl

Dla fanów muzyki: http://kocham-muzyke.socjum.pl

Będę bardzo wdzięczna jeżeli dołączycie do użytkowników tych stron. To nic nie kosztuje a możecie poznać wiele osób z taką samą pasją jak wy. Dołączcie już teraz!
Sammie (13:24)
Nareszcie się ktoś wyłamał

26 kwietnia 2009
Maja Hirsch
A oto.

Blog Filipinki

Na rowerze. Miesiąc przerwy i nie poznaję siebie. Jakaś paranoja mnie ogarnęła, że wszyscy chcą mnie rozjechać. W ogóle nie mogłam się skoncentrować. Żyję chyba tylko dzięki wyrozumiałości i cierpliwości tutejszych kierowców.

Wiesz, Pszczółki Maje już dojrzewają, nacisnęłam kilka i wybuchły…

Co to dalej będzie…?2004-07-30 22:49:04

Dzisiaj

Niepojęty ból głowy. Przez cały dzień.

Rozmowa o pracę w Hotelu Goldener Hirsch. Se wyguglajcie, co to za przybytek. Pięć gwiazdek. Pracując tam chodziłabym ubrana w najśliczniejszą sukienusię, jaką dotąd widziałam. Potrzebują mnie a ja ich. Niestety dopiero w poniedziałek się okaże na ile tutejszy urząd pracy jest w stanie wydać zgodę na zatrudnienie obcokrajowa. Bosz, jak ja bym chciała tam pracować.

Spotkałam austriackiego znajomego w autobusie. Się odważyłam zagadać. Bo dotychczas ilekroć go widywałam, odwracałam wzrok, byleby mnie nie zauważył. Oczywiście, dlatego, że nie potrafiłam z nim rozmawiać po niemiecku. A dzisiaj się udało.

Rozkręcam.