O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Hip hop

Dajeemy Dajeemyy !! I Na Blogu Rokusa Wszystko Komentujemy :)

- Lucjan Olszewski
"Piłka ugrzęzła gdzieś tam w ciałach warszawskich zawodników" - Andrzej Janisz
"Niemiec bardzo się zmienił - to młodzieńcze oblicze zniknęło z jego twarzy" - Artur Szulc
"Sidorczuk popatrzył w lewo, w prawo - jaka duża ta bramka!" - Krzysztof Ratajczak
"Doping na trybunach, słychać gromkie hop, hop!" - Artur Szulc
"Może tym razem uda się nam połączyć z Bytomiem... Halo?! Nie, niestety, cisza kabla" - Andrzej Janisz
" WooooWW !! To bardzo było bolesne !! Trafiła piłka w Sensiniego, Ups !! OOOOO ! Uuuuuu !! Wybity palec. Bardzo bolesna kontuzja. Sam to kiedyś przeżyłem i przyznam się szczerze, że mało nie.
• Ze świata każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie

• Nie dzwonić tylko pukać ! (Napis obok domofonu w wieżowcu).2003-03-24 06:29:14 skomentuj (0)


Texsty Piosenek Hip Hop-u Polskiego :]]
Peja > Głucha noc

Ref.:

Ciemno już, zgasły wszystkie światła
Ciemno już, noc nadchodzi, głucha x2

Słuchaj to, sprawdź to, to Peja z Top Medi
Top Medi, Mientha krew za krew, połączenie stref
Nocna rozpierducha to nie blew
I dalej krok za.

raperka2005 blog

"Kto?" prostytutki, które prężą się na masce mercedesa. Erotycznych skojarzeń w wideoklipach nie unikają też Tede i Ascetoholix. Jednak dla każdego z tych wykonawców erotyzm znaczy co innego i czemu innemu służy. "Piękne panie w teledyskach to prawie tradycja. I dobrze, że dziewczyny pojawiają się też w polskich klipach. Dodają hip hopowi słońca i aksamitu. I nie ma to nic wspólnego z męskim szowinizmem", tłumaczy Fu z Zipery. Całkiem inaczej mówi o tym Hans z 52 Dębiec: "Nasz klip do "Kto?" był z zamierzenia pastiszem i kpiną z tendencji, jakie panują w rapowych teledyskach. Zamiast drogich samochodów - zdezelowany mercedes, zamiast złotych łańcuchów -.

sweetsisi blog

Te niby szczere słowa?
Wiesz co? - już mnie od nich boli głowa!
Napisze Ci zajebisty hit!
Później stworze do niego odjazdowy bit!
Słyszysz te dojabene rymy?!
Publika szaleje – powstają dymy!
Psy wkraczają do akcji – pałki i gaz poszły w ruch!
Odpowiedzcie mi?! Żyje w Was jeszcze ten HiP HoPu duch?!
Czujecie te rytmy? Jak w wasze mózgi wkracza?!
UWAGA – użyjemy teraz dopalacza!

Ref.
HiP HoP – to jest to co w duszy gra!
HiP HoP – to jest to co nadzieje nam da!
HoP HoP – to jest to o czym marzymy!
HiP HoP – to jest to w co wierzymy!
HiP HoP.

Satisfaction

Po niedługim czasie na każdej imprezie musiał wystąpić ktoś taki jak DJ. Na imprezach zaczęto również rapować, głównie używać popularne teksty oraz tzw. "slang language". Imprezki zaczęły się rozkręcać a Kool Herc wraz z dwoma kumplami, Coke La Rock'iem i Clark'iem Kent'em założyć pierwszą drużynę MC, pierwszą grupę hip hopową, która nazywała się "Kool Herc and The Herculoids". Hip Hop zafascynował młodzież z kilku powodów. Każdy mógł wyrazić swoje uczucia i myśli poprzez muzykę. Poza tym każdy mógł zacząć rapować. Nie potrzebował instrumentów muzycznych, wystarczył mu sam głos, potrzebny do składania różnych tekstów. Hip Hop nie.

Hip hop radio

po prostu tak, jak jest

Wyznac matce, ze palila. ja jej proponuje powiedziec, zamiast tego ze "palila" slowo "zapalila". jest jakas drobna roznica ;D. teraz to raczej nie zapalimy tak hop siup, bo ciagle nas ktos sprawdza. laska, ktora na nas zakablowala do woznej, zaraz po naszym wyjsciu z lazienki z wielkim rozgoryczeniem poszla sama do ubikacji. podejrzewam,.Wszedzie pelno i zachowywali sie tak, jaby pierwszy raz byli w miescie. nawet nie skojarzyli ze na torach stac raczej nie wypada, a niektorzy, ci po paru glebszych podchodzili do radiowozu gdzie siedzialo dwoch niewinnyych policjantow. na pewno nie daliby sobie rady ze zgraja pijanych chorzowskich ludzi, ktorzy przed meczem na pewno uzbroili sie. nawet nie.Z tym sie nie spiesz. moja mama toleruje jak slucham metalu, wczoraj w ogole znalazlam slawny metalowy zespol z lat 70., ktory malowal sobie na ryju czarne gwiazdy. jednak moja mama hip hou juz nie pozwala mi na fula sluchac. a ja naprawde slucham go bardzo rzadko, jak mam juz naprawde dobry humor i mi zwisa co leci. mam nadzieje, ze nie czytaja tego dresy i.

Don't you cry tonight ...

Za te 3 dni:) gorące buziaki ;*
P.S :
dodam to o czym zapomniałam :P ... a więc o naszej latrynce i jej "egzotycznym " zapachu ... o jajecznicy z 18 jajek:) ... o o radiu które leciało na fool przez 20 godzin no dobre:) ... o telewizorku i jego 3 kanałach:0 ... o bojlerze, który chodź załaczany, to czasami woda była zimna :p ... o desce.Poodbno jechać do Gdyni do koleżanki na kilka dni ( zła wiadomości to taka że jedzie we wrzesniu ) - no ale dobre i to:D .... co poza tym ;> ... ostatnio bardzo często słucham hip - hop -u ... lubie Gramatika i kilka innych kapeli:0 - mają fajne teksty :) ... ale i tak uwielbiam G'N'R i tego nikt mi z głowy nie wybije :D:D:D - słoneczka dziś nie było,.