O czym chcesz poczytać na blogach?

Hinder lips of an angel

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni... - Onet.pl Blog

Ps. Co do komentarza Pati: Dzisiaj poszłam do chomiczków ale stała tylko ta duża klatka i o dziwo ani jednego śladu chomika hmm...a co do wyjścia przez okno to zostawiłam je otwarte ale szef potem.


11 lipca 2007
Better than me- Hinder, wersja angielska
Better than me After all the lies that I made you believe Guilt kicks in and I start to see The edge of the bed Where your nightgown used to be I told myself I won't miss you But I remembered What it.
Hinder- Lips Of An Angel-narazie wersja angielska

hello beautiful. ;3 - Onet.pl Blog

– powiedziała wredna brązowowłosa. 
-Jak…jak możesz…- mówiła przez łzy moja anielica.
Tłum zaczął się krztusić ze śmiechu, a Zan stał osłupiały. Eunice nie wytrzymała.Jak uszły ze mnie chęci do życia. Ciągle nuciłam piosenki. Dziś królował u mnie Hinder i Lips of an Angel. Nie byłam jeszcze w stanie by zadzwonić do Eunice i spytać jak się czuje. O nią także się.

Wchodzisz tu na własne ryzyko...^^

Delikatny i radosny uśmiech, że zapomniałam o bożym świecie. Dzięki temu uśmiechowi mój anioł wyglądał jak prawdziwy anioł, taki piękny, taki niewinny.
- Komponuję nową piosenkę.Spełniła moją prośbę i go odgoniła. Włączyłam na wieży energiczną piosenkę Kill Hannah '' Lips Like Morphine '' i zakryłam sobie twarz poduszką..Na wieży na cały regulator piosenkę zespołu Hinder '' Lips Of An Angel '' i spojrzałam w lustro. Wyglądałam jak zmokła kura, a moja twarz była czarna.