O czym chcesz poczytać na blogach?

Hillary clinton

CP/DP

Zostanie zamordowany?”

  1. Ze względu na to zagrożenie, lepiej by nominację Partii Demokratycznej uzyskała jego rywalka, Hillary Clinton

    Agentka Clinton z tej Doris czy jak?:))))

    Że też się Barack Husajn nie boi, takie sławy go ostrzegają.

Zdziwienie jest początkiem myślenia

Go tolerowałem, teraz podpinam się pod opinię Kubusia, że to cham i prostak. Oto cytat: 
To dla mnie największa radość, że ta wyjątkowo antypatyczna, pełna pychy dama przegrała – tak Stefan Niesiołowski (PO) skomentował zwycięstwo Baracka Obamy z Hillary Clinton w "Magazynie 24 godziny". 
Pełen pychy to jest Niesioł, w dodatku przekonany o swoim "poczuciu humoru", które jest na poziomie dresików z mojego osiedla, nic w nim nie ma z inteligenckiego dowcipu, który by przystawał.Szkoda, wielka szkoda :(

Postęp cywilizacyjny zawitał na moje osiedle! Mieszkam tu od października 2006, a po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć u nas patrol policji. Co więcej- po raz pierwszy od kiedy tu mieszkam, została skoszona trawa na dużym trawniku koło bloku!!! Wielki Brat jest pod wrażeniem:)

Komentarzy: 2 last coffee with Hillary? 2008-06-04

Kasia Klich - bloog.plPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5489018,trackback

komentarze (13) | dodaj komentarz

Dzwoni Hillary do Jerzego

czwartek, 04 lutego 2010 22:00

Wielce zaniepokojona Hillary Clinton zadzwoniła do Jerzego Buzka w sprawie odrzucenia przez Parlament Europejski porozumienia SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication)

Jerzol

Czy wrodzony instynkt, fakt jednak pozostaje faktem, taktyka niedbałego oganiania się od debat i w końcu łaskawego przystawania na nie, jaką w tej chwili stosuje Kaczyński, często prowadzi do zwycięstwa. W odczuciu słabszych duchem kandydatów, takich jak Al Gore czy Hillary Clinton, ich jedyną szansą na sukces wyborczy są wielokrotne potyczki przed kamerami. Wyobrażają sobie, że zademonstrują  w nich zalety swego charakteru i umysłu, niestety, jak uczy historia,  nadzieje te często okazują się płonne. Aktualny premier Tusk paradoksalnie.