O czym chcesz poczytać na blogach?

Hilary swank

Film dostarcza swego rodzaju fałszywej wieczności. - Onet.pl Blog

Polecam film osobm, które potrafią w skupieniu przeżywać perypetie bohaterów, ale też takim, którzy chcieli by objerzeć coś trochę lepszego, a nie chcą się nudzić.  Czy wy też macie wrażenie nie na plakacie reklamowym zamiast Hilary Swank jest Evangeline Lilly?

 

 

PS: Dawno mnie nie było. Wakacje, wyjazdy i te sprawy. Ale powróciłam (ha ha, a jakże by inaczej) i zastanawiam się nad formułą tego bloga. Może najzwyklejsze wypowiedzenie.

Tranquilo...

13:43:16 skomentuj (7)


***

Byłam na Nocy Oskarowej... "Marzyciel", "Za wszelką cenę", "Aviator"... I nie zgadzam się z Oskarami, no może tylko z dwoma... Hilary Swank zagrała wspaniale - była taka pełna życia, wesoła, zdeterminowana, szczera i naturalna, a w ostatniej scenie - wzruszająca... Gra Kate Winslet jak zawsze bardzo mi się podobała, ale rola w "Marzycielu" nie wymagała od niej takiego.

marobin.blog

I jeśli tylko dostaniemy wizy to pojedziemy tam na wakacje. Strasznie się cieszymy i już zaczęliśmy załatwiać formalności związane z wyjazdem.
A wieczorem oglądaliśmy cudny film na polsacie - "Nie czas na łzy" ("Boys Don't Cry") z Hilary Swank w roli głównej. Niesamowity film. Żona ukochana bardzo go przeżyła i przy scenie gwałtu popłakała się - żeczywiscie jedna z bardziej drastycznych scen jakie widziałem w filmach. Film opowiada prawdziwą historie dziewczyny Teeny.

just-a-momente - Onet.pl Blog

Może od najbardziej aktualnych i świeżo oglądniętych,  "Za wszelką cenę" oraz "Upiór w operze".
Pierwszy z nich, film Clinta Eastwooda. Wychodząc od doborowej obsady - Clint Eastwood, Hilary Swank i Morgan Freeman, a kończąc na treści... - poruszająca. Przekonanie "iż chcieć to módz" zostało tu w pełni wyrażone. Choć również uwaga zwrócona została i  na to, że czasem cena jaką płacimy za realizację naszych.

Video bez limitu

Rana do nocy, kto nie wiąże końca z końcem ma znacznie więcej, niż każda inna osoba. Dla Maggie Fitzgerald taką wartość ma jej pasja. To właśnie boks, sport twardych facetów. Sport nie dla kobiet, też tak myślałem. Jednak oglądając Hilary Swank w roli Maggie zmieniłem zdanie. Raz jeden miałem mo filmy online Za wszelką cenę online

Więcej »

Szczegóły wpisu