O czym chcesz poczytać na blogach?

Higuain

15 minut przerwy

I Francuza nie ma.

Jose Mourinho konsekwentnie stawia na grę jednym tylko napastnikiem. Na próżno szukać na boisku wyżej wymienionej dwójki, nawet w przypadku gdy kontuzjowany jest Angel Di Maria. Na miejscu Argentyńczyka widzimy przeważnie Kakę lub Callejona. Czy taka gra jest skuteczna? Była do czasu, w końcu drużynie zaczęło brakować świeżości i w ostatnich dwóch kolejkach straciła cztery cenne punkty. W spotkaniach z Malagą i Villarreal widać było zmęczenie i brak pomysłu w kreowaniu akcji ofensywnych, a przede wszystkim brakowało w nich bramek.

Jak wygląda gra w przypadku gdy na boisku znajdują się razem Benzema i Higuain? Statystyki nie kłamią. Gdy zawodnicy ci znajdują się razem na boisku to kibice mogą być pewni, że zobaczą ich bramki, i to z dużą dozą prawdopodobieństwa, że będą sobie oni nawzajem asystować. Jeśli grają razem to jeden z nich strzela bramkę w nieco ponad 40 minut, jest to warty odnotowania wynik.

Próbkę możliwości tej dwójki mogliśmy zobaczyć dziś na Santiago Bernabeu. 6 minuta spotkania, piłkę na prawej stronie boiska otrzymuje Karim Benzema. Rozgląda się i zagrywa wzdłuż linii pola karnego do Gonzalo Higuaina, który nie daje szans bramkarzowi i otwiera wynik spotkania. Do bramki Argentyńczyka Benzema dołożył.

Droga w lesie rozdzieliła się, a ja.... Ja poszłam tą mniej uczęszczaną, I to odmieniło wszystko." - Onet.pl Blog

Kontynuacji filmów na przykładzie „Piratów z Karaibów”- tego człowieka bardzo lubiła. Darzyła go sympatią zanim poznała go osobiście a na wspomnianych urodzinach przekonała się tylko, ze miała rację.
- Jak Pani to zapamiętała. Tam było tyle ludzi. – Na twarzy El Capitano malowało się zdziwienie i podziw.
- Raul, Mag potrafi cytować rozmowy sprzed 200 lat. Ma fenomenalną pamięć – wtrącił Iker
- nie wygląda Pani na tyle lat świetnie się pani konserwuje. Za pleców Raula wychylił się przystojny brunet. Sporo młodszy od Raula i nieco młodszy od Ikera. Jak oceniła – my chyba się nie znamy. Gonzalo Higuain. Dużo o Pani słyszałem.
- Margarita Rodrigez- podała mu rękę, którą on szarmancko ucałował. Co mile ją zdziwiło- jeżeli od Ikera to chyba jak najgorzej
- Jasne. Ja mówię o niej w samych superlatywach. To ona mnie oczernia.- zaśmiał się.
- nie od Ikera słyszałem. Jestem wiernym czytelnikiem Pani publikacji. Czytując Pani prace byłem ciekawy Pani osoby. A i mój starszy brat jest o wiele większym Pani fanem niż ja.
- Pana brat- była oszołomiona nadmiarem informacji. I zdziwiona tym, że ktoś z obecnych tutaj wie czym ona się zajmuje.
- tak Mój starszy brat Federico. Jest Pani niemalże jego guru. – na takie.

titto-sport.blog

Eliminacjach zdobył 9 bramek do niego przypadnie odpowiedzialność strzelania bramek. Na pewno Brazylia byłaby mocniejsza gdyby na Mundial pojechał Ronaldinho i Pato jednak Dunga nie znalazł dla nich miejsca. Myślę, że lepiej byłoby powołać któregoś z nich zamiast Grafite,

Szanse na wygranie Mundialu: 83%

Gwiazda zespołu: Lucio
Kapitan i tym samym lider zespołu jakiś czas temu wygrał z Interem Ligę Mistrzów jest bardzo ważną postacią dla CanarinhosArgentyna

Atak czyli najmocniejsza strona Argentńczyków
Argentyna ma zdecydowanie najlepszych napastników w zespole: Messi najlepszy piłkarz świata, Higuain wice król strzelców Primiera Division, Milito zdobywca dwóch goli dla Interu w meczu.

Bohaterowie - Onet.pl Blog

„W Lidze Mistrzów, przede wszystkim w bezpośrednich dwumeczach, najmniejszy błąd jest decydujący, można za niego drogo zapłacić, a potem nie ma za wiele czasu, by to nadrobić.Wyjeżdżamy z odczuciem, że może być lepiej, ale zarówno i gorzej. Krok po kroku jest coraz lepiej. Poprawiamy słabsze strony, wzmacniamy lepsze i umacniamy się w wierze w ideę. Nie jestem jednym z wielkich showmanów. Trzeba umieć połączyć ekstramotywację ze spokojem.”


 


Gonzalo Higuain

Floatem na bramkę - Onet.pl Blog

6 punktów. Mecz z Villarealem. Remis 1:1 Wymówka: „ Ten rzut wolny… Piłka nie do obrony! Mieliśmy pecha! Może zamiast kłócić się z arbitrem i kim jeszcze popadnie strzelilibyśmy jeszcze ze dwie bramki? Co tam… Mamy jeszcze 6 punktów przewagi!”
4 punkty. Mecz z Valencią. Remis 0:0. Wymówka: …. …. ….
Brak mi słów. Mamy najlepszych napastników w historii Ligi Hiszpańskiej, (Ronaldo, Benzema i Higuain strzelili razem ponad sto goli bijąc rekord piłkarzy Barcelony), a do siatki trafić nie umiemy. Choć mamy parę idealnych sytuacji! Tego już nie da tłumaczyć się pechem! To brak konsekwencji, brak skuteczności i brak pomysłu na prowadzenie piłki! Za to można mówić o szczęściu, bo wczoraj bardzo (bardzo!) niewiele brakowało, a trzy punkty na Santiago Bernabeu zdobyłaby Valencia.