O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Hidden

Pirates of Caribbean - Legend of Malakavian


-Saara?- szepnął bezradnie, dotykając twarzy i ocierając krew. Długie paznokcie kobiety zrobiły swoje. Ta tylko spuściła oczy i pognała do kajuty kapitańskiej, gdzie zamknęła się od środka. Przez chwile stała na środku bezradnie, a potem rzuciła się na koję z rozpaczliwym płaczem.


komentarze [24]

James Edward Norrington

>> czwartek, 22 czerwca 2006 16:15:27
Dedykacja do mojej prywatnej kochanki, Ronji Morisette za to, że jest. Gdzyby nie ona, los Jamesa Sawyera byłby przesądzony...
________________________________________________

-Ognia!- krzyknęła Hidden i działa na sterburcie huknęły jednym głosem. Na chwilę zamilkły działa Libertyna i Dauntlessa, zza fregaty Royal Navy wyłonił się dziób innego trójmasztowca.
-Iluminator!- zawołał Sparrow, zeskakując z mostka na pokład. Działa szturmowców Greedego wciąż milczały, konsternacja wśród ludzi Jej Królewskiej Mości rosła. Pierwszy żagle podniósł Libertyn, zaraz za nim sztaksle postawił drugi okręt przedsiębiorczego kapitana z Tortugi.
-Gonimy ich?- zapytał Lewellyn, stając obok kapitanów. Saara pokręciła głową.
-Mają wiatr w żagle, nie chce ryzykować Zeegatem.- stwierdziła.

ukrywam się - Onet.pl Blog

.. jak biedronki co się razem schodzą, by przed rozpaczą ukryć się na zimę

O mnie
Już PRAWIE 28 lat. Ale ciągle roztrzepana, nierozważna gaduła, kompletnie nieracjonalna i trochę nieodpowiedzialna, z ogromem uczuć w sercu, myśli w głowie i lekką dozą ekshibicjonizmu. hidden.
Napisz do mnie

Gry Ukryte Obiekty - Sprawdź swoją spostrzegawczość!

Liczb. Twoim zadaniem będzie ich odnalezienie, niektóre z nich są jedynie lekko widoczne więc musisz wytężyć swój wzrok i dobrze wpatrywać się w obrazek. Sprawdź swoją spostrzegawczość i postaraj się odnaleźć cyfry w jak najkrótszym czasie! Powodzenia!
Graj teraz w Cyfry w Bibliotece

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka):
darmowegryonline
Czas publikacji:
środa, 24 sierpnia 2011 15:38

Opcje

  • Przejdź do wpisu „Cyfry W Bibliotece - Hidden Numbers Library - Gry Ukryte Obiekty”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Cyfry W Bibliotece - Hidden Numbers Library - Gry Ukryte Obiekty”

hgjgh - Onet.pl Blog

VALUE="false"> <EMBED id=ObjectSMP name=ObjectSMP src="http://reklama.onet.pl/bannery/p/pekao/top/pekao_billboard_750x200_20100308c.swf?click=http://onet.hit.gemius.pl/hitredir/id=bPc7_wu5XJ5auogjEF1albR5P_zyCKOLBt1TJOqduwT.s7/stparam=oceobmktrg/sarg=000000039CDA4507/url=http://www.pekao.com.pl/indywidualni/mieszkaniowy/%20" menu="false" bgcolor="#FFFFFF" allowScriptAccess="always" wmode="opaque" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="750px" height="200px"></EMBED></OBJECT> <SCRIPT type=text/javascript></SCRIPT>

<INPUT id=k_ti_tiImgT value=http://republika.pl/blog_ip_4675163/7093884/sz/naglowek2.jpg type=hidden name=k_ti_tiImgT>

Hidden wiki

Blog Bożeny Żelazowskiej - Onet.pl Blog

Mnie do debaty. W swoich barwach występowali Zenon Durka i Lech Szlaga. Ja reprezentowałam środek - PSL. Rozmawialiśmy o problemach mieszkańców. Na ile wspomóc ich mogą posłowie i rząd, na ile samorząd - lokalny, wojewódzki. Każdy z panów ma inne poglądy i usposobienie. To dobrze, świat jest bardziej kolorowy. Rozumiem ich, znam język porozumienia niezbędny dla rozwikłania ludzkich spraw. Jak wypadło? Przeczytam razem z Wami w najbliższym numerze "TiO" i "Tygodnika Nowodworskiego" - w przyjaznych linkach na tejże stronie.
Debata odbyła się w księgarni "U Leszka". Chwilkę porozmawiałam z gospodarzem. Pan Leszek nie "handluje książką". Upowszechnia kulturę, organizuje wieczorki literackie. Trochę w duchu.

Zaloguj się

<form target="loginframe" name="f_login2" style="display: inline;" method="post" ><input name="url" value="http://adamjarubas.blog.onet.pl/1,log.html" type="hidden"><input name="errurl" value="http://adamjarubas.blog.onet.pl/-1,log.html" type="hidden"><input name="app_id" value="70" type="hidden"><input name="ok" value="1" type="hidden"><input name="r" value="http://adamjarubas.blog.onet.pl/1,log.html" type="hidden">

...::: Lecimy na Jamajkę - Onet.pl Blog

Instant man, this herb, we call it instant cose U just adding it and u there :) jak to powiedział :)

Ya man, proper, i big time to powiedzenia których najczesciej używał.

propa food, propa ganja, propa people :)

it,s Jamaica, yaman, no problem, smoke your problem away :)

po dobrych 2 godz dojechalismy do hotelu ale okazalo sie overbooked i wysylaja nas do nastepnego, Hidden Paradise, my po 3godz pociagiem, 10 godz lotu, 2godz samochodem, 2 jointach, 2 piwach i szokująco prawdziwych widokach chcemy do pokoju :)

Zawieźli nas , zarejestrowali, wzielismy bagaże, międzyczasie odebrałem sporą paczkę ziu, za taksowke wyszło dogo :) ale ziu dobra uncja 120S, zamowilem jeszcze kilka płyt Ragga :)

W pokoju mieliśmy kilka robaczków, ale po.

Pysznie i ostro. Dodatkowo do drewna, brykietu lub węgla na którym się griluje, dodaje się drewno z krzewu allspice (ziela angielskiego) lub jagody tego drzewa, co sprawia że zawartość grila przechodzi wspaniałym aromatem. Do przyprawiania używa się także, pochodzące z Indonezji goździki , pochodzący z pd-wch Azjii cynamon , pochodząca z dalekiego wschodu młodą cebulkę (en) (na wiki napisali, że mówi się "dymka" ale że ten wyraz oznacza również "mały dym r.żeń :), a także pochodząca z tropikalnej Azji pd. gałkę muszkatałową , oraz pochodzący z rejonów Morza Śródziemnego tymianek , i wywodzący się prawdopodobnie z pd Azji czosnek .

Jednym słowem (dwoma) no dobra trzema :) Ostra Kuchnia Jamajska.

    

Tradycja.