O czym chcesz poczytać na blogach?

Hickory

Blog Barbary – Kupno i sprzedaz nieruchomosci

Blog Barbary – Kupno i sprzedaz nieruchomosci

Chicago i poludniowe przedmiescia. Short sale – polski agent

* Short sales, foreclosures i sprzedaze tradycyjne w Hickory Hills, Il wrzesien 2009

Obecnie w Hickory Hills mamy:
na sprzedaz – 68 domow jednorodzinnych
pod kontraktem – 17 domow jednorodzinnych
oraz
na sprzedaz – 66 kondominiow
pod kontraktem – 5 kondominiow

W ubieglych 3 miesiacach sprzedano ogolem
13 domow jednorodzinnych
4 kondominia
W tym – 20 na short sale i foreclosure

Po wiecej szczegolow zadzwon do mnie na numer (708) 539-9900
oraz obejrzyj moja witryne internetowa:

www.BarbaraPedersen.com

Blog GREEN DAY

; D 2007-02-10                                                            BILLY JOE ARMSTRONG
 (ur. 17 lutego 1972 w Rodeo, w Kalifornii) jest wokalistą i gitarzystą zespołu Green Day. Jego ojciec Andrew (pochodzenia angielsko-włoskiego) był muzykiem jazzowym i kierowcą samochodów ciężarowych. Matka, Ollie (pochodzenia szkocko-holendersko-irlandzko-indiańskiego) była kelnerką w restauracji Rod's Hickory Pit, gdzie Billie i jego przyjaciele Mike Dirnt i Brandon O'Lech pracowali będąc nastolatkami. Rod's Hickory Pit to miejsce, w którym Armstrong i jego zespół Sweet Children zagrali swój pierwszy koncert.

Billie Joe Armstrong wraz z pozostałymi członkami zespołu jest założycielem i właścicielem niezależnej wytwórni Adeline Records. Pracował także jako producent. Wraz z resztą grupy Green Day jest członkiem zespołu The Network. Billie jest także członkiem i założycielem zespołu Pinhead GunpowderBillie Joe Armstrong (ur. 17 lutego 1972 w Rodeo, w Kalifornii) jest wokalistą i gitarzystą zespołu.

Blog Ancik15

Własny warsztat otworzył też Izydor Gąsienica Łuszczek. Niektórzy skończyli Szkołę Przemysłu Drzewnego w Zakopanem, którą kierował Stanisław Barabasz. Oprócz normalnych zajęć uczył młodych chłopców budowania nart, zachęcał do uprawiania zimowego sportu i uczestnictwa w zawodach. Niemal wszyscy, zanim otworzyli swoje firmy, byli zawodnikami. Narty zakopiańskich wytwórców były cenione i poszukiwane w całej Polsce.
Z cennika fabryki nart i sanek Franciszka Bujaka z lat 1936-39:
Narty turystyczne zwykłe jesionowe I kl. dł. 180 cm - 22 zł; 215 cm - 28 zł
Narty turystyczne szersze z hickory dł. 185 cm - 48,50 zł; dł. 210 cm - 50 zł Narty biegówki z hickory dł. 220 cm - 50 zł
Narty do skoków z hickory dł. 245 cm - 60 zł
Narty dla dzieci jesionowe II kl. dł. 130 cm - 9 zł
Kanty do nart stalowe - 5,20 zł; z duraluminium - 9,50 zł
Sprężyny do nart szwajcarskie - 15 zł; krajowe - 6 zł
Wiązania do nart turystyczne Thorleif Haug z paskami - 25 zł
Wiązania do nart model "Bujak" z rzemieniami męskie - 12 zł; damskie - 12 zł
Kije do nart bambusowe czarne - 7,50 zł; białe - 6,50 zł, opalane - 7 zł, dla dzieci - 3,80 zł
Kije do nart leszczynowe - 4,80 zł.

coś fajnego

Pritcharda Mike Dirnt w 1987 roku. Prawdziwą sławę na skalę światową przyniosła zespołowi płyta Dookie (1994).W czerwcu 2005 roku zespół Green Day dał drugi w swej karierze koncert w Polsce – zagrał w katowickim Spodku.

Skład:   

    Billie Joe Armstrong 

  Billie Joe Armstrong (ur. 17 lutego 1972 w Rodeo, w Kalifornii) jest wokalistą i gitarzystą zespołu Green Day. Jego ojciec Andrew (pochodzenia angielsko-włoskiego) był muzykiem jazzowym i kierowcą samochodów ciężarowych. Matka, Ollie (pochodzenia szkocko-holendersko-irlandzko-indiańskiego) była kelnerką w restauracji Rod's Hickory Pit, gdzie Billie i jego przyjaciele Mike Dirnt i Brandon O'Lech pracowali będąc nastolatkami. Rod's Hickory Pit to miejsce, w którym Armstrong i jego zespół Sweet Children zagrali swój pierwszy koncert.

Michael Ryan Pritchard

Mike Dirnt (naprawdę Michael Ryan Pritchard, ur. 4 maja 1972 w Rodeo, Kalifornia) – amerykański basista, muzyk grupy Green Day.

Jako niemowlę adoptowany i wychowywany przez Indiankę i jej białego męża. W wieku 10 lat, w barze poznał Billie'ego Joe Armstronga, z którym w szkole średniej zaczął grać w grupie pod.

O gwiazdach i najnowszysch plotkach - Onet.pl Blog

Joe Armstrong

Heja ponownie dzisiaj. ;) Jak juz mowilam zeby zabic nudy pisze notki.

Dzisiaj dalam wam tlumaczenie piosenki Paramore. Teraz chce wam dac biografie wokalisty Green Day- Billie Joe Armstrong.

 

Billie Joe Armstrong urodzil sie 17 lutego 1972 roku w San Pablo w Kalifornii – wokalista i gitarzysta zespołu Green Day. Jego ojciec, Andrew ,był muzykiem jazzowym  i kierowcą samochodów ciężarowych. Matka, Ollie , była kelnerką w restauracji Rod's Hickory Pit, gdzie Billie i jego przyjaciele Mike Dirnt i Brandon O'Lech pracowali będąc nastolatkami. Rod's Hickory Pit to miejsce, w którym Armstrong i jego zespół Sweet Children zagrali swój pierwszy koncert.;))

Billie Joe Armstrong wraz z pozostałymi członkami zespołu jest założycielem i właścicielem niezależnej wytwórni Adeline Records. Pracował także jako producent. Wraz z resztą grupy Green Day jest członkiem zespołu The Network. Billie jest także członkiem i założycielem zespołu Pinhead Gunpowder.^^

Armstrong, wraz z żoną Adrienne, założyli własną linię odzieżową.