O czym chcesz poczytać na blogach?

Hezbollah

wiernosc.blog

A teraz jesteśmy jeszcze bardziej osłabieni, że tylko Lech i Legia będą ratowały honor Polski wygrywając po 4:1 ze śmiesznymi przeciwnikami z dna pucharów euroPEJSKICH (skoro Izrael się do europy zalicza to nazwa jest bardzo trafna), były obawy, że na mecz znowuż przyjdą pikniki bo liga mistrzów albo przyjdzie mało osób bo z góry jesteśmy spisani na straty... no i teraz widzicie co znaczy WIELKA WISŁA!!! Mecz z masą podtekstów ze względu na naszą lokalną rywalkę. Obyło się na szczęście bez zbędnych tego dnia okrzyków antysemickich, nie było aluzji do Oświęcimia ani też wielkiej sektorówki AJ. Jedyne co było można dostrzec kontrowersyjnego to kilka koszulek Intifady i Hezbollahu ale do poglądów politycznych chyba Wybiórcza, Stece i ciecie z UEFY nie mogą się przyczepić.
 W dniu meczu pierwsze grupki kibiców zaczęły się zbierać już w południe (przypomnę, że mecz się zaczynał dopiero o 20:45). Ok dwóch godzin przed meczem w okolicach stadionu są już tłumy. Ja udaje się odebrać koszulkę Hezbollahu, całkiem przypadkiem akurat pod sektorem gości. Kiedy widzę grupkę żydów i zaledwie kilku psów już mam banana na twarzy. Grupa ok 40 icków cos tam sobie śpiewa, ortodoksy z pejsami, poubierani na czarno modlą się (SERIO!!!) w momencie kiedy wkładam koszulkę wszyscy milkną, chwila konsternacji i nagle wybuch U U U U U i leca fucki w moja.

generau i jego historie

U l l o f l o v e. ale zamiast słów dobrze znanych, śpiewa k o c h a m w a s, potem przechodzi w fafafafam was, koffafafam was, na sali szaleństwo, rytmiczne oklaski, euforia.
absolut.
a.
b.
s.
o.
l.
u.
t.

potem był jeszcze bankiet ze stołem zarezerwowanym dla antony and the johansons, ale johansonowie nie przyszli. w ogóle, cokolwiek by się tam nie wydarzyło, bankiet nieudany, właściwie nieważny - zamachowski, możdżer, janowska, szyc, sadowski, treliński - sam trzeci garnitur. n i e b y ł o agnieszki fitkau-perepeczko, bez sensu było iść. nawet w gali jednej gwiazdki nie dadzą.

antony jest bogiem.
yeah i know.

skomentuj (3)

2007-03-29 14:48:41
going to zion to be iron like a lion


tydzień w bunkrze przeciwbombowym, ale za to z wyjściem do ogrodu.
piżama chce koszulkę hezbollahu, bo przepada za kulturą żydowską.
dla juzwy juzafat z dwunastocentymetrowym obrzezańcem.
dla reszty maca, nie?
tyle sie naczytałem o tym całym syndromie, że teraz myślę tylko o tym, czy to faktycznie możliwe.


skomentuj (2)


beyond the door...

Wokół zdjęcia postawić świece :P a w przyszłości skladać tam ofiary, tylko jeszcze nie wiemy z czego...może losu? :P nom :P Potem zwieszaliśmy sie na balkonie, sącząc wino wysokiej marki oczywiście :P gdy nagle ujrzelismy jakiś obiekt latający. Wpierw myśleliśmy że to gwiazdka spada :P potem stwierdziliśmy iz to nie może byc gwiazdka, bowiem leci prosto, więc jak nie gwiazdka to na 100% ufo. Po chwili eufori, że oto kosmici do nas przylecieli :P Zorientowalismy sie że jest to jednak samolot :P który zblizał sie do nas więc zapewne nie było to nic innego jak próba zamachu na nasz budynek :D Ale po chwili juz wiedzielismy wszystko to po prostu żołnierze izraelscy lecieli na bojownikoof Hezbollahu :P ale cos im sie pomYlYlY dlatego tez, doszlismy do wniosku iż zapewne sa na nasłuchu i nas namierzaja własnie, skapneli sie dzieki temu iz rozmawialiśmy że jednak coś im sie porypało, bowiem samolot odleciał i w ten oto prosty sposób uratowaliśmy Zieloną Góre, przed zagładą. Doszlismy do wniosku że w sumie fajnie by było dostac za ów czyn medal, no ale jak udowodnic iz to własnie my przyczynilismy sie do uratowania tysięcy istnień? :P Po głeboskiej dyskusji doszlismy do wniosku, że po prostu, idąc za przykładem PiS-u damy po prostu w kościele na tace, tak jak oni dali na deszcz, to my na te medale, także zapewne juz wkrótce je otrzymamy :D Po tych jakże chorych filmach,.

Blog Luka

piętro do góry, i na wprost schodów masz knajpę. Mordownia straszna, leją
się często. Dwa lata temu Mickiewiczowi tam dojebano, tego, Chopin kuflem
zarobił od górali, a pijanemu Wyspiańskiemu Aureolę ukradziono. Na Aureolę
trzeba uważać, stracisz to masz przejebane. Do raportu idziesz. W każdą
niedzielę są organizowane wycieczki do innych Niebios, ja polecam Indonezję
i Włochy, najlepsze panienki, lecą na Słowian jak cholera. Trepa nie
złapiesz, więc stukasz na całego. Nie polecam wyjazdów do Niebios Arabskich,
tacy sami pojebani jak na Ziemi, tu też mają Hamas i Hezbollah, złapią Cię i
skrzydła z Aureolą zajebią, a wtedy raport. Dużo znanych umarlaków możesz
w podróżach poznać, od 1945 prawdziwym gwiazdorstwem cieszył się Hitler, od
nas z Nieba Polskiego pojechało 30 milionów go oglądać, pecha miał typ, jak
poszedł do knajpy bodajże 10 lat temu. Grupka pijanych kolesi go
przecwelila. Afera była na pół Nieba. Listy gratulacyjne nawet z Nieba
Izraelskiego przychodziły. Kolesie do raportu poszli, a za Hitlerem do
dzisiaj wszyscy Adolfina wołają. Potem  1977 przyszedł Presley, to fani.

Bo jeśli tylko chcesz, możesz wszystko!

Wszystko za darmo, podchodzisz i bierzesz. Szwedzki stół. My mamy blisko, bo schodami możesz przeskoczyć piętro do góry, i na wprost schodów masz knajpę. Mordownia straszna, leją się często.

Dwa lata temu Mickiewiczowi dojebano, tęgo. Chopin kuflem zarobił od górali, a pijanemu Wyspiańskiemu Aureole ukradziono. Na aureole trzeba uważać, stracisz to masz przejebane. Do raportu idziesz.
W każda niedzielę są organizowane wycieczki do innych Niebios, ja polecam Indonezje i Włochy, najlepsze panienki, lecą na Słowian jak cholera. AIDS nie złapiesz, więc stukasz na całego. Nie polecam wyjazdów do Niebios Arabskich, tacy sami pojebani jak na Ziemi, tu też maja Hamas i Hezbollah, złapią Cię i skrzydła z aureolą zajebią, a wtedy raport.

Dużo znanych umarlaków możesz w podróżach poznać, od 1945 prawdziwym gwiazdorstwem cieszył się Hitler, od nas z Nieba Polskiego pojechało 30 milionów go oglądać, pecha miał jak poszedł do knajpy bodajże 10 lat temu. Grupka pijanych kolesi go przecweliła. Afera była na pół Nieba. Listy gratulacyjne nawet z Nieba Izraelskiego przychodziły. Kolesie do raportu poszli, a za Hitlerem do dzisiaj wszyscy Adolfina wołają. Potem w 1977, przyszedł Presley, to fani korytarz Amerykański zablokowali. Kilkaset milionów po autograf poleciało, pojebani. Tu jest tak, że możesz spotkać kogoś komu życie.