O czym chcesz poczytać na blogach?

Heyah

he-y-ah.blog

=P
A poza ocenką, zgłosiłam się także do konkursu.
Tzn. taka dziewczyna wpisała mi się do księgi z *zaproszeniem* to czemu by nie iść ;)
W zasadzie sama mogę zrobić konkurs, no ale po co ?
Muszę najpierw zająć się innymi sprawami...
Ej, czy myślicie, że prywatna strona z tapetami, animacjami, napisami, czasami szablonami, eee...blendami, avatarami wypali ?
Ale to i tak potem =P
No to teraz buttonik konkursiku:
.
A tak apropo...;)...CHLUUUUUUUST i już wszyscy, co mnie czytają so mokrzy.
Pozdarawiam, ściskam, całuję, duszę, heyah ! =D

skomentuj (2)

10. 2004-04-13 10:03:42

Heyah !!
Dzisiaj 13, czyli piękny dzionek... =]
Ale jutro będzie on mniej piękny, ponieważ idziemy już do szkoły.. =(
Nie wiem co mam robić, zeby moje notki nie były denne i bez sensu.
Staram się jak mogę, ale mi to nie wychodzi... =(
W każdym razie, dzisiaj realizuje się mój heyah plan... =]
Na allegro...uwaga, uwaga znalazłam smycz z HeyaH !!!!!!!!!!!!!!!!
I oczywiście, przez głupotę, a jakże wylicytowałam.

.:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

Pojawiała się wszędzie. Na billboardach, na naklejkach, na balkonach, Pałacu Kultury i Nauki, na czarnych trabantach z przyciemnianymi szybami, na wagonach metra, na całej gamie reklam w sieci. Postanowiłem ulec kontrolowanej psychozie i z pełną świadomością teog co robię (mam nadzieję) połknąłem haczyk przygotowany przez PTC, czyli właściciela firmy ERA. Zastanawiam sie, czy warto jest tutaj rozwodzić się na temat szczegółów samej kampanii reklamowej, bo zainteresowani większość informacji znajdą pewnie w sieci. Pozwolę sobie tylko wspomnieć o tym, że reklamowana usługa nazywa się HEYAH i jej największą zaletą jest jednosekundowe taktowanie już od pierwszej sekundy (nie... naprawdę nikt mi nie płaci za to co piszę ;-) ). Numery w HEYAH będą rozpoczynały się od 888, więc już teraz proponuję zacząć współczuć człowiekowi z numerem 888 888 888 (prezesik pewnie jakiś). PTC starała się wytworzyć wokół czerwonej łąpy aurę tajemnicy, co poniekąd im się udało. Kilka dni temu pierwsze zestawy startowe przeciekły przedpremierowo na allegro. Przeciek kontrolowany? Możliwe. Niektóre hurtownie dostały startery HEYAH jeszcze przed oficjalnym startem usługi. Start ten.

fiolet blog

MagicTune, MagicBright i MagicSpeed ) Cool :D Strasznie mi się podoba .. :P Nareszcie mam pożądny monitor.

07.02.

( Kraviec wszystkiego najlepszego ) Dziś praktycznie nic się nie działo ... Niedawno była po mnie Aga z Anetą ( przynajmniej tak mi mama powiedziała :P ) Ale żle się czułam i spałam ... Więc nie wiem dlaczego po mnie przyszły .. :P ( Eh ... Nawet teraz źle się czuję )

Jutro planuje wyjść z Olcią na polko .. Ale to tylko plan ( oby się powiódł :D ) Walentynki już za tydzień ... Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ...

HEYAH - Od dziś do Heyah mam smsy tylko po 3 gr :D Suuupcioo ...
Czekam aż obniżą znowu tylko poza Heyah :P Ale dobrze dobrze ... Niech tanieje wszystko co może :)
W ogóle w heyah jest mi dobrze i jak narazie nie mam zamiaru zmieniać operatora ...

Heh ... Opowiem wam dlaczego mam telefon z "biało-czarnym" wyświetlaczem, prawda jest taka, że w heyah jest tak tanio dlatego że nie można wysyłać MMS-ów ani innych obrazków, dlatego też heyah nie wydało telefony z kolorowym wyświetlaczem tylko Nokie 2300, a mi się ona podoba i jak narazie nie mam potrzeny zmieniania telefonu!.

Luźne przemyślenia

ewangelia, zabawa w słowa
Słowa kluczowe: zbawienie, wybawienie, odkupienie, łaska, wiara, przebaczenie, usprawiedliwienie, potępienie, wyzwolenie, łaska
Zobacz komentarze × Skomentuj strone
2004-08-05 22:42:09 Czerwona łapa po raz drugi
1. Inspiracja: nowa pozytywna reklama Heyah. Teraz mówią coś o uczciwości. Ja niedawno ("Czerwona Łapa marketingowego oszusta - 11 marca 2004 r.") wkurzałem się na ich nieuczciwość - teraz będę starał się zobaczyć plusy.

2. Pojęcie "uczciwego zysku" albo (bo chyba przesadziłem) "godziwego zysku" jest chyba pojęciem martwym. Bo niby jaki zysk jest godziwy, a jaki uczciwy? W czasach nowoczesnego przemysłu mogą być zyski, krociowe zyski, olbrzymie zyski, albo też straty, wielkie straty, kosmiczne straty ale godziwe zyski? Nie... to się nie da.

3. Nowoczesna telekomunikacja była chyba pierwszą.

simon118.blog

Frydel - no co tu dużo gadać,przyjechał z opolskiego i został finalistą olimpiady z maty,dużo konkursów powygrywał. Lekceważący stosunek do lekcji,zwłaszcza maty. Może się nudził... Rozrywkowy człowiek. I trochę roztargniony chyba. Pozytywny! 12. Marek "Marcus" Gajowski - SAB,WAT,Matrix,Hangar,rejsy. Charakterystyczne włosy,naczelny filmowiec klasy. Amator alkoholu. Główny mózg Matrixa. Amator kobiet. I zapalony gracz komputerowy. Przy tym karateka. Ścisła,najbliższa ekipa. Limp Bizkit. Jego świat to kamera,komp i piwo. Dużo za nami,przed nami jeszcze więcej...? Heyah pozytywny! 13. Marcelina Gawlik - a ja wiem...chodziła na kursy AM,więc pewnie się tam wybiera. Blisko szkoły,ma szczekacza małego. Poza tym...nie wiem,naprawdę. Raczej mi obojętna przez 3 lata...co mam jeszcze napisać? Nie wiem.... 14. Ula Gubas - o tej można książkę pisać. Bramasquad. Niewiarygodnie inteligenta,a przy tym podobnie urocza. No ale dla zainteresowanych - zajęta już dość długo. Pani ratownik. Imprezy,zabawa. Śmingus dyngus w pierwszej klasie... Superwoman? Fotogeniczna,mój aparat ją lubił dopóki nie przeszedł na emeryturę. Pozytywnie zakręcona. Co dalej? Stomatologia w.

Zakręcony blogas Cytrynkii

Inne dwie osoby mialy isc :P Np. 5 krokow na zachod nio i tak dalej :P I ktora osoba znalazla sie na koncu przy tej osobie ktora sie schowala wygrywala :P Nio i ja ofkors znam baardzo dobrze kierunki :PPP I ja dotarlam do tej osoby :P Nio bo Ani sie pomylily raz kierunki i biedactwo nie doszlo :P Smisznie bylo, bo czasem ktos wlazl w lawke albo drzewo :P (na szcescie nie ja :P). Moze ja teraz sobie zazyje tabletke na brzuszek bo mnie nie przestal bolec :| Nio to papusie! 3majcie siem :P I czytajcie moje notki, bo jesli ich nie przeczytaliscie to komentarz w stylu "Wpadnij do mnie" nie jest komentarzem!!! Takie rzeczy sie wpisuje w xiedze :PPP Oki pozdrawiam cieplusio! Pa :*
Cytrynkaa 2004-04-07 09:12:50
skomentuj (15)KuUuRcZaCzKi :D
HeYaH :* :) Nie wiem dlaczego ale jakos swieta Wielkanocne kojarza mi sie glownie z KURCZACZKAMI.

Odkurzamy w sieci - fotoblog

Heyah natomiast plus to jedne z najbardziej sławionych natomiast najchętniej wybieranych sieci. Wzdłuż, ze nie tęskni osoby , które posiadają rożne spojrzenie na ów problem. Wraz z przeciekiem czasu wynika jeszcze więcej sieci komórkowych. W związku z tym są zagrożeniem dla innych sieci np. Heyah. W ciągu roku zaradzimy parę razy przekształcić telefonisty i badać, który będzie najbardziej dogodny oraz zasadny. Staramy się zaoszczędzić pod wszystkim względem dlatego tezy selekcjonujemy oferty , które pozwolą nam choć na okruszynę oszczędności. W sieci Heyah na pewno znajdziemy propozycję, jaka będzie nam pasować natomiast dogodzi nasi potrzeby. 

Odkurzaj człowieku

piątek, 11 lutego 2011 12:51:19 | Kategoria: brak kategorii
Komentarze (0)
tagi: dom agd odkurzacz

 W aktualnych okresach gdy w każdym domu zamiast.