O czym chcesz poczytać na blogach?

Hess natur

Zakręcone Opowieści - Słudzy Półksiężyca i Gwiezdni Prorocy w krzywym, bardzo krzywym zwierciadle

I z deka zelfiała, ale miła; nienawidzi Sycamore’a bardzo, ale to bardzo; ma obsesję na punkcie żółtego koloru i jest notorycznie prześladowana przez traktory (zwłaszcza, jeśli znajduje się na terenie Republiki Czeskiej); sceptyczna, ironiczna i bezprecedensowa; Gwiezdny Prorok.
Kazu – bujno-złoto-loczysta dziewczynka ciągle mająca problemy natury egzystencjonalnej; ma świra na punkcie Rolling Stonesów (we wszystkich aspektach) i zasad bezpieczeństwa BHP; bardzo czysta, zaraziła się od Agniesi śmiechokwikiem, ponieważ spędza z nią dużo czasu; Gwiezdny Prorok.
Mesje Kommarr – w skrócie: Kommarr; najlepszy kumpel Amigos Żonka, również tak jak on zapałany gitarzysta; przez swoje imię. - Dobra, już dobra - odrzekła Justine. - Franeeeeeeeeeeeeeek! Chodź tu, do cholery, mama się niepokoi!!
Wyjęła spod kolorowej sukni w kfiatuszki mały przelicznik walut.
- Co?! Euro chodzi po 4,50 i ja mam ci to przeliczać z funta?! Alex, wyskakuj z kasy - rzekła władczo.
- Turlaj dropsa! - odpowiedziała Alex i mętnym wzrokiem przeleciała po Wojtusiu. - Hessan, bierz go.
[Brrrrr, zaraz chłopa pokroi w plasterki, nie patrzę!]
Tymczasem Hessan żwawo zabrał się do dzieła...

Trochę później...

Patataj patataj...
Plask, plask...
- O matko, Hess, co cię ugryzło, żeby walić klocki akurat na głównej alei w parku Justine? - zżymała się Alex.
Nagle usłyszała za sobą.

Saiyuki-podróż na Zachód - Onet.pl Blog

W albumie Sanzo&Goku oraz 4 w albumiku z Gojo i Hakkai'em), ale proszę nie gniewajcie się i nie wpisujcie mnie jeszcze na czarną listę.^^" Postaram się to nadrobić, jednak nie wiem ile mi to jeszcze zabierze czasu. Uprasza się o cierpliwość. Jeszcze raz gomen i do kolejnej aktualki.

Na koniec pozdro dla Ciepsona, Adzi, Myszy, Dr Faustusa, Nei, Astare, Rudolfa Hessa, Lucasa, Mantyka, Miyavik, Yuki, Evki, Shaki, Chojraczka i Zwierza. ;*

Ikaru
Jeden się dosiadł
O autorce
Nazwisko i imię: Minekura Kazuya
Urodziny: 23.III.1975r.
Znak zodiaku: Baran
Grupa krwi: A
Debiut: 1993 rok w Kadokawa Shoten Comic GENKI (Genzai). W roku 2000 pracowała nad mangami w Genzai Enix, Tokuma Shoten i Shinshokan.
Papierosy: Cabin Super Mild (tak, ona pali XP)
Zwyczaje i przyzwyczajenia: poza zsiadłym mlekiem je i pije wszystko co jej wpadnie w ręce, jest żarłoczna, lubi palić, pić alkohol (w tym i upijać się), spać i nieostrożnie jeździć. (teraz już będziecie wiedzieli, skąd taka natura postaci z Saiyuki ^^)

" ... kto nie walczy przegrywa zawsze..." - Onet.pl Blog

Mi łzy...a potem uświadomiłam sobie ,że miałam przecież mnóstwo powodów do radości w tym sezonie,że nie raz serce szybciej mi zabiło, że nie było w tym sezonie żadnego groźnego upadku , że większość konkursów udało się rozegrać...Ten sezon miał naprawde swój ogromny urok. Ale przeważnie doceniamy wszystko, kiedy już to stracimy - taka już nasza ludzka natura.

Jednym z głównych powodów do radości była dobra postawa moich ukochanych Czechów. Moi chłopcy spisywali się naprawdę świetnie. Koudy kilka razy nawet otarł się o podium, Antoś Hajek 2 razy pobił swój rekord życiowy...także Borek, Jan Matura, Martin Cikl...szkoda tylko że Jakub Janda nie potrafi wrócić do swojej wspaniałej formy. Może w przyszłym.

Te najważniejsze daty...
12.02-urodziny Tondy
17.02-urodziny Muffiego
8.04-moje urodziny ;)
23.04-urodziny Atki
10.05-urodziny Arka Gołasia ;(
15.05-urodziny Krzyśka Ignaczaka
17.05-urodziny Kofiego
5.09-urodziny Janka
16.09-rocznica śmierci Arka [*]
11.10-urodziny Eugena Bakumovskiego
9.11-urodziny Svena Hannawalda
3.12-urodziny Adama Małysza
24.12-rocznica śmierci Hessa [*]

Notatki z historii | by AK

Socjalistyczny skupiający kombatantów zaczyna się kształtować. Adolf Hitler w 1920 wstępuje do partii Ericha von Ludendorf->Niemiecka partia pracy->niemiecka socjalistyczna partia pracy NSDAP. Adolf Hitler robi karierę chodzi i dyskutuje z komunistami. Pojawiają się oddziały SA, na czele których staje Ernest. Hitler staje się postacią nr. 1 w NSDAP a drugą Rudolf Hess. W 1923 Hitler organizuje pucz monachijski-brunatne koszule mają przybyć do Monachium i otrzymać zgodę od władz. Hitler w areszcie, zamach stanu-Hitler dostał karę niecałych 2 lat więzienia. W 1923 roku proces Hitlera budzi zainteresowanie Niemców. Hitler spotyka się z uznaniem także inteligencji i wyrok jest niski. Odwiedzany jest w celi przez wielu prominentów.Sprzedać/zatrzymać. Dla Rosjan miękkie lądowanie po rewolucji. Nawet drobna poprawa sytuacji jakieś nadzieje w serca wlewa. Owoce NEP’u wkrótce się pojawiły. Zwłoki Lenina zabalsamowane i umieszczone na Placu Czerwonym. Mauzoleum dotknięte kolejkami. Po śmierci Lenina twórcy ZSRR, zaczyna się wielka walka o władzę. Jak większość ludzi wielkich nie miał następcy. Naturalny następca, jego kolega, Lew Trocki. Uważał że wystarczy zapalić całą Europę, a ZSRR nie jest konieczny. Trocki był przeciwnikiem kolegialności. Józef Stalin donosił na kumpli, ochrana doszła do wniosku, że trzeba go zesłać na Syberię. Wrócił i zaczął się kręcić koło Lenina. Chciał uchodzić za dobrego komunistę. Robił w aktach. Człowiek znikąd.