O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Hess

Grzegorz Ciepluch

A pierwsze dobre doświadczenia doprowadziły do szybkiego rozwoju metody masażu dźwiękiem. Dzięki temu powstał elastyczny system uzyskiwania informacji zwrotnej z praktyki, który przysłużył się do dalszego rozwoju metody, bo podobnie jak dźwięk, formy masażu dźwiękiem wedługPetera Hessa również podlegają ciągłym zmianom. Obecnie wykorzystuje się masaż dźwiękiem metodą Petera Hessa w wielu zawodach i takich dziedzinach jak pedagogika, doradztwo, terapia oraz medycyna. Szeroki wachlarz możliwości kształcenia oferowany przez Instytut Petera Hessa jest odzwierciedleniem olbrzymich możliwości wykorzystania masażu dźwiękiem, jak również wykorzystania samych mis w życiu zawodowym. Taka oferta umożliwia rozwijanie kompetencji zawodowych na wysokim poziomie w zakresie wykorzystania dźwięków. Czym właściwie jest masaż  dźwiękiem i jakie są jego charakterystyczne cechy, świadczące o jego skuteczności? W dużym uproszczeniu, masaż  dźwiękiem polega na ułożeniu mis dźwiękowych na osobie, która jest ubrana oraz na lekkich uderzeniach w misy. Delikatne i harmonijne dźwięki są od razu odbierane przez.

masaz-spa-konsulting - Onet.pl Blog

Masażu (Gilles uklęknął obok stołu w formie swoistej modlitwy) wskazywało na jego ogromną pasje i szacunek jakim darzy ten rodzaj pracy z ciałem.

 

Zapraszam na pełną relacje, którą znajdziecie tutaj:

Relacja z pokazu Gillesa Horcloisa

Relacja z pokazu Gillesa Horcloisa

 


 

Rafał Uryzaj (13:45)

07 maja 2010
Masaż misami dźwiekowymi

Masaż misami dźwiękowymi:

 

Peter Hess rozwinął metodę masażu dźwiękiem w latach 80-tych. W poszukiwaniu alternatywnych metod.

Życie na fali - bloog.pl

JAK WIECIE OD DZIŚ ZACZYNA BYĆ EMITOWANY SERIAL ŻYCIE NA FALI DLATEGO ZAMIEŚCILAM ODCINKI NA   WTO.  ŚROD.  CZWA.  PIĄTEK  PRZECZYTAJCIE  BO BARDZO CIEKAWE W PONIEDZIALEK NIE BĘDZIE ŻYCIA NA FALIZ POWODU SĄ SWIĘTA

Wtorek 14:00, odc. 2


Kirsten przebywa w klinice odwykowej. Sandy nakłania kobietę do powrotu do domu, ale okazuje się, że ona woli zostać w klinice w towarzystwie nowej przyjaciółki, Charlotte. Ten fakt bardzo Sandy'ego niepokoi. W szkole pojawia się Hess, nowy dyrektor do spraw dyscypliny. Mężczyzna jedną decyzją zmienia życie Marissy..

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

I sekretarz –Marian Stepień

 

28.05.1958

I sekretarz – Mieczysław Karaś

II sekretarz – Jan Pawlik

 

20.10.1959

I sekretarz –Mieczysław Karaś

II sekretarz – Jan Pawlik

 

8.06.1960

I sekretarz –Antoni Walas

II sekretarz –Jan Pawlik

 

31.05.1961

I sekretarz –Antoni Walas

II sekretarz –Mieczysław Hess

 

6.11.1962

psychologia

, mparzuchowski , newsy
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 04 września 2005
Myśl pozytywnie
Tryb życia staruszka spędzającego czas przed telewizorem lub w kolejce do lekarza pogarsza jego fizyczną i psychiczną kondycję. Pozytywna perspektywa może zmienić sposób, w jaki przeżyjemy naszą starość.

Przegląd Psychology and Aging opublikował badania autorstwa doktora Thomasa Hessa, Joeya Hinsona i Jill Statham z Uniwersytetu Stanowego w Północnej Karolinie na temat wpływu aktywizacji stereotypów związanych ze starością na funkcjonowanie pamięci.

193 ochotników biorących udział w badaniu podzielono na dwie grupy - młodszych (między 17 a 35 rokiem życia) i starszych (od 57 do 82). Aby podświadomie zaktywizować konkretne struktury wiedzy skojarzone z pozytywnym bądź negatywnym stereotypem starości, naukowcy pokazywali badanym przez kilka dziesiątych sekundy (w ten sposób świadome odczytanie pokazywanych bodźców było niemożliwe).

kati-wh.blog.pl

By mógł nie, to ja dla niego tyle wycierpiałam na dworcu we Freiburgu...)

Po tym wszystkim nie chce nam się już absolutnie nic. Wracamy do pokoju i padamy.

Następnego dnia rano nie dzieje się nic ciekawego (albo ja tego nie pamiętam ;) Gosia zresztą też nie)
Wieczorem idziemy na konkurs niezbyt drastycznie się spiesząc. Tego dnia niosę flagę Finlandii, a Gosia cierpi bo żadnej szwedzkiej już nie ma...
Pierwsza seria, skacze Kitel...ble, ble,ble, ale skacze świetnie. Gregor nie...
W przerwie pokazują zdjęcie pana Reinharda Hessa (widziałam je już wcześniej, ale nie chciałam nic mówić, bo coś mnie w serce ukłuło), przekazują jego podziękowania dla polskich kibiców. I cytują jego zdanie „kto walczy może przegrać, kto nie walczy-już przegrał”. W tym momencie rozpłakuję się na poważnie. Jakaś kobieta mówi „nie płaczcie, bo zaraz wszyscy będą płakać”, przepraszam, cytując Gosię- czy mamy się cieszyć, że pan Hess jest chory? Yyy, płaczemy dalej.
Zaczyna się druga seria.
W międzyczasie przemyśliwuję kwestię pójścia na imprezę ze skoczkami.

Blog z Ciemnogrodu

Na tym wydarzeniu to może lepiej niech da sobie spokój.

3. Komory gazowe i Cyklon B

Tu drodzy czytelniczy będziemy bardzo zdziwieni. Norman Davies- najbardziej znany historyk w Polsce o komorach gazowych, ich rozmieszczeniu, szczelności nie pisze praktycznie nic! Napisał po prostu „w szczelnych komorach” i już. To tyle o komorach. O Cyklonie B jest jeszcze mniej- właściwie – nic.

4. Pamiętniki

No z pamiętników to ten brytyjski historyk gorzej nie mógł wybrać, podał: Anne Frank i Rudolfa Hessa i Hilberga. „Pamiętnik” tego drugiego, wymuszony przez komunistycznych działaczy jest takim samym dowodem sprawy jak Proces Norymberski. Jego wiarygodność jest poniżej zera, Ci co go zresztą pisali również się zbytnio nie postarali, bo są tam rzeczy, których Hess nie mógłby napisać, bo już by po prostu nie żył. Od rzekomego Cyklonu B lub ognia. Natomiast pamiętnik Anny Frank został napisany w lwiej części przez jej ojca. Sam się do tego przyznał. Ten zresztą też się nie postarał i wynikałoby z nich, że Anna Frank wiedze o gazowaniu Żydów.

Hess natur

" ... kto nie walczy przegrywa zawsze..." - Onet.pl Blog

Mi łzy...a potem uświadomiłam sobie ,że miałam przecież mnóstwo powodów do radości w tym sezonie,że nie raz serce szybciej mi zabiło, że nie było w tym sezonie żadnego groźnego upadku , że większość konkursów udało się rozegrać...Ten sezon miał naprawde swój ogromny urok. Ale przeważnie doceniamy wszystko, kiedy już to stracimy - taka już nasza ludzka natura.

Jednym z głównych powodów do radości była dobra postawa moich ukochanych Czechów. Moi chłopcy spisywali się naprawdę świetnie. Koudy kilka razy nawet otarł się o podium, Antoś Hajek 2 razy pobił swój rekord życiowy...także Borek, Jan Matura, Martin Cikl...szkoda tylko że Jakub Janda nie potrafi wrócić do swojej wspaniałej formy. Może w przyszłym.

Te najważniejsze daty...
12.02-urodziny Tondy
17.02-urodziny Muffiego
8.04-moje urodziny ;)
23.04-urodziny Atki
10.05-urodziny Arka Gołasia ;(
15.05-urodziny Krzyśka Ignaczaka
17.05-urodziny Kofiego
5.09-urodziny Janka
16.09-rocznica śmierci Arka [*]
11.10-urodziny Eugena Bakumovskiego
9.11-urodziny Svena Hannawalda
3.12-urodziny Adama Małysza
24.12-rocznica śmierci Hessa [*]

Saiyuki-podróż na Zachód - Onet.pl Blog

W albumie Sanzo&Goku oraz 4 w albumiku z Gojo i Hakkai'em), ale proszę nie gniewajcie się i nie wpisujcie mnie jeszcze na czarną listę.^^" Postaram się to nadrobić, jednak nie wiem ile mi to jeszcze zabierze czasu. Uprasza się o cierpliwość. Jeszcze raz gomen i do kolejnej aktualki.

Na koniec pozdro dla Ciepsona, Adzi, Myszy, Dr Faustusa, Nei, Astare, Rudolfa Hessa, Lucasa, Mantyka, Miyavik, Yuki, Evki, Shaki, Chojraczka i Zwierza. ;*

Ikaru
Jeden się dosiadł
O autorce
Nazwisko i imię: Minekura Kazuya
Urodziny: 23.III.1975r.
Znak zodiaku: Baran
Grupa krwi: A
Debiut: 1993 rok w Kadokawa Shoten Comic GENKI (Genzai). W roku 2000 pracowała nad mangami w Genzai Enix, Tokuma Shoten i Shinshokan.
Papierosy: Cabin Super Mild (tak, ona pali XP)
Zwyczaje i przyzwyczajenia: poza zsiadłym mlekiem je i pije wszystko co jej wpadnie w ręce, jest żarłoczna, lubi palić, pić alkohol (w tym i upijać się), spać i nieostrożnie jeździć. (teraz już będziecie wiedzieli, skąd taka natura postaci z Saiyuki ^^)