O czym chcesz poczytać na blogach?

Heroes 6

.:: Dream Universe ::.

I to by było na razie tyle. W sumie kiedy tak patrzę na tą listę, to nie jest tak źle :) Zdecydowanie każdy może znaleźć coś do oglądania, a jeśli nie? Zawsze zostają zaległe serie, których kiedyś nie obejrzeliście, a teraz prawie macie na to czas ;] Ja w każdym razie na pewno będę oglądać The Legend of the Legendary Heroes, Shukufuku no Campanella… i może ewentualnie Shiki. Z OAV i filmów Hetalia the Movie na 100%, potem Kyou, Koi wo Hajimemasu, Hiyokoi i Black★Rock Shooter o ile wyjdzie ;)

Po za tym mam nadzieję zapisać się w to lato na prawko i je zdać xD Czekają mnie też trudne.

Mystique by digitalnature.

Dziennik medialny 1

Will nie chciał, aby Tina, kochanka jego ojca, wróciła do niego, niszcząc tym samym odrodzony związek ojca Willa z jego matką. Kiedy więc kolega Grace odmówił pomocy, Will i Grace umówili Tinę z Larrym, kolegą Willa, będącego gejem. Karen kupiła konia, którego Jack posądzał o skłonności homoseksualne.

Heroes, S01E10, odc. 10, T (16 marca 2009 r.)
6 miesięcy temu Heidi miała wypadek samochodowy, który sprawił, że trafiła na wózek inwalidzki. Niki odwiedziła grób swojej siostry, Jessici; a potem Jessica, wcielając się w Niki, napadła na swojego ojca i kazała mu się wynosić. Sylar zabił pierwszego.Peter miał wizję, że jest w Nowym Jorku, czas się zatrzymał i wszyscy "ponadprzeciętni" uciekają przed nim. Ojciec Claire sprawił, że wszyscy wokół niej zapomnieli o jej zdolnościach i przy pomocy Eden schwytał Sylara. Zabił on jednak Eden, kiedy ta próbowała go zabić.

Supernatural, S01E06, odc. 6, T (od 19 marca 2009 r.)
Dean namawiał Sama do zachowania większego dystansu wobec ludzi. Tym razem bracia zajmowali się sprawą człowieka, który był zdolny stawać się lustrzanym odbiciem wybranych osób. Jednym z ostatnich wizerunków człowieka było wcielenie Deana.

Supernatural, S01E07, odc. 7, T (od 19.

Nezumi

Tutaj znalazłam! Tak tak… To moje klimaty… Śledctwa, zabójstwa~! Paluszki lizać poprostu! Nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie pierwszy odnicnek! Na sto procent oglądnę!

Trailer: NONE

 

The Legend of the Legendary Heroes

Raina Ryuuto od zawsze nie był najlepszy w Raoland Imperial Special Academy. Pewnego razu okazuje się, że jest zamieszany w wojnę z Królestwem Esutabuuru. Zostaje wysłany do cesarza Shiona Asutaaru, który z kolei zleca mu pozbycie się ciemnych mocy z ziem swojego.

O czym chyba wszyscy wiedzą xD
Skuszę się też pewnie na Shi Ki bo już od dawna poluję na dobry horror, ale jakoś wszystko co ostatnio oglądałam sklasyfikowane pod tym gatunkiem, nie było w stanie mnie ani troszkę wystraszyć :/

Z tych nie wymienionych przez Ciebie, skłaniam się też ku wyglądającemu słodko Shukufuku no Campanella

Pozdrawiam ^^

Odpowiedz
 • Miras permalink
  Czerwiec 6, 2010 11:34

  Kolejna fanka Kuroshitsuji . Coś musi być w tym anime, że jest takim.

 • ..::Let's do it!::..

  I latały wszędzie!! 50m przed nami, 50m za nami, 50m nad nami!!!!!! :D To było coś ;D. Trzeba to będzie normalnie powtórzyć ;).

  Buziaki dla:
  - Izy- bańkowej kumpeli ;)
  - Martisz- regularnej e-mailowiczce ;)
  - Rafała- stałego komentatora notek
  - Emi- stałej komentatorki ;)

  Buzia Wam :***
  2005-06-06 10:15:36 skomentuj (3)


  Moulin Rouge!!
  Ten kto mnie zna ten wie, że ostatnio mam jazdę na Moulin Rouge (zresztą nie ja sama ;) ). Wszystko zaczeło się od Martisz, która obejrzała filmik, spodobała jej się muzyka, ma soundtrack i nosi codziennie do szkoły... Gdy mi dała posłuchać jedną z najlepszych piosenek, to.With silly love songs
  [Ewan:]
  Well what's wrong with that
  I like to know
  Cause here I go again
  [Ewan:]
  Love lifts us up where we belong
  Where the eagles fly
  On a mountain high
  [Nicole:]
  Love makes us act like we are fools
  Throw our lives away
  For one happy day
  [Ewan:]
  We can be heroes
  Just for one day
  [Nicole:]
  You, you will be mean
  [Ewan:]
  No I won't
  [Nicole:]
  And I, I'll drink all the time
  [Ewan:]
  We should be lovers
  [Nicole:]
  We can't do that
  [Ewan:]
  We should be lovers
  And that's a fact
  [Nicole:]
  No nothing would keep us together