O czym chcesz poczytać na blogach?

Herman cain

Blog cimcior

Kadłub „Kormorana”. „No to jesteśmy zgubieni.” - pomyślał - „Wszystko na nic.” <>„Bazyliszek” tym czasem zaczął nabierać wiatru w żagle, sposobiąc się do ucieczki. Nie miał jednak zbyt wielkich szans. „Kormoran” dopadnie go, zanim królewska karawela wypłynie z osłoniętej od wiatru zatoczki na pełne morze. I jego kapitan Herman Tebenez doskonale zdawał sobie z tego sprawę, ale stary wilk morski po prostu nie zwykł się poddawać bez walki. Nawet komuś takiemu jak kapitan „Kormorana”. * * * Pokoik na poddaszu domu szewca nie grzeszył ani wykwintnym wystrojem, ani nadmierną przestronnością. Prawdę powiedziawszy Adam, choć olbrzymem na pewno nie był miałby spore kłopoty, by się w nim.Raccoon City. Alice, Jill i Carlos nie mają innego wyjścia, jak tylko utorować sobie do niej drogę przez otaczające ich zastępy upiorów. Na tym jednak nie koniec ich zmartwień. W mieście pojawia się nowa, genetycznie zmodyfikowana istota, znana jedynie pod kryptonimem Nemesis. Ta chodząca superbroń ma tylko jedno zadanie: dopaść i zlikwidować naszych bohaterów. Major Cain (Thomas Kretschmann) z korporacji Umbrella nie zamierza pozostawić przy życiu niewygodnych świadków zbrodniczego eksperymentu. Dlatego nikt nie może uciec z Raccoon City. Alice, Jill i Carlos wkrótce przekonają się, co ich czeka.Komentarzy:

Między Rundami

I Starnesa, którą już wymazałem z pamięci, starcia były porządne ale brakowało tej jednej, wyjątkowej walki, która zmusiłaby mnie do zapamiętania UFC 83 na jakiś dłuższy okres. Krótko mówiąc „business as usual” czy jakby to tam było po francusku.

BONUSOWE PRELIMY: Demian Maia vs. Ed Herman,  Cain Velasquez vs. Brad Morris, Jason MacDonald vs. Joe Doerksen, Jason Day vs. Alan Belcher. Clementiego ze Stoutem nadal nie znalazłem.

20:53, random_name , UFC
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 kwietnia.