O czym chcesz poczytać na blogach?

Hepburn

albertyna.blog

niech zobaczą co to konkurencja! 2005-02-25 13:23:41


nie ma to jak między nami krakusami...

skomentuj (1)

jaki pikny 2005-02-26 20:47:15

zamecek!


skomentuj (1)

Oskar nareszcie dla Lucyndy! 2005-02-28 13:29:49

Oscar dla Cate Blanchett, za rolę w tym filmie, pamiętanej z roli Lucyndy w filmie według kultowej książki Petera Carey'a.
Cate wcieliła się brawurowo w rolę innej legendy kina, Katharine Hepburn.

"- Dziękuję Akademii, która tak dobrze znała Katharine Hepburn. To wyjątkowa niespodzianka i wielki honor, za który jestem wdzięczna - stwierdziła Blanchett. - Dziękuję wszystkim zaangażowanym przy pracy nad "Aviatorem". Kiedy się gra kogoś tak doskonale znanego jak Katharine Hepburn, musi dojść do wspólnego wysiłku, potrzebujesz tak dużo wsparcia, ile to tylko możliwe. Więc dziękuję oczywiście Hepburn, której kariera była inspiracją dla wielu. Jednak najbardziej chciałabym podziękować Martinowi Scorsese. Mam nadzieję, że mój syn poślubi twoją córkę - zakończyła przemowę australijska aktorka, kierując.

marobin.blog

O Niej w TV miałem takie przekonanie i pewność, że Jej historia dobrze się skończy, że będzie zdrowa, że wreszcie znajdzie się jakiś lekarz, który będzie umiał Jej pomóc. Ale czasem denerwuję się. (Może to znak, że właśnie będzie dobrze.) Prawie, że chodzę po ścianach. Przyszedł sms od Kaszy z prośbą o nowe informacje o Mig. Kochane Kaszaki. Poddała mi świetny pomysł, że możemy (ja i Kasza) codziennie o 21-ej modlić się o Nią. Bardzo proszę wszystkich, którzy będą mogli i mieli czas, żeby przyłączyli się do naszej modlitwy.

skomentuj (7)

Audrey Hepburn 2003-01-25 11:16:22

20 stycznia minęła 10 rocznica śmierci Audrey Hepburn. Wspominam tą rocznicę, bo jest moją ulubioną aktorką. Żadna inna nawet żyjąca aktorka nie robi na mnie takiego wrażenia jak właśnie Audrey Hepburn. Nawet Marlyn Monroe nie działa tak na mnie jak Audrey H. Co mnie tak w niej zachwyca? Krucha, delikatna i zwiewna jak wiosna kobieta o wielkich sarnich oczach. Przez całe życie zachowała tą dziewczęcą urodę nawet jak była staruszką. Nie będę pisał o jej filmowych rolach, bo nie znam się na aktorstwie. Nie ma co się oszukiwać robi na mnie duże wrażenie głównie ze względu na swoją.

... - Onet.pl Blog

Długa jak ta z okazji pierwszych urodzin, ale pewnie i tak będziecie się świetnie bawić. Niestety przy tej Imprezie nie towarzyszyły mi zbyt dobre emocje i znowu nie mogę wam opowiedzieć czemu byłam zła.

  

Vintage – styl, który początkowo zaistniał w modzie. Polega na noszeniu rzeczy z innej epoki albo stylizowanych na takie oraz łączeniu stylów pochodzących z różnych epok. Ubrania z poprzednich dekad albo starsze niż 25 lat są zwykle uznawane za vintage.

 

 

 Audrey Hepburn (ur. 4 maja 1929 w Ixelles, Belgia, zm. 20 stycznia 1993 w Tolochenaz, Szwajcaria) − aktorka, modelka i działaczka humanitarna, pochodzenia brytyjsko-holenderskiego.

 

~cytaty Audrey Hepburn

~mój wygląd jest łatwy do osiągnięcia. Kobiety mogą wyglądać jak Audrey Hepburn przez przygładzenie włosów, kupienie wielkich okularów przeciwsłonecznych i małej sukienki bez rękawów.

~nigdy nie przypuszczałam, że będę występować przed kamerą z twarzą jak moja.

.

miszelle blog


-jedna para butów na obcasie-niezbędne minimum,mała czarna-ikona zawsze aktualna i na miejscu,diabeł tkwi w szczegółach czyt:dodatkach
-manicure,pedicure
-depilacja
-ciuchy dobrane do sylwetki,figury,kolory do karnacji
-elegancka i zmysłowa bielizna da Ci poczucie luksusu i wyjątkowości
-wiedz co poprawia nastrój?ale nie podjadanie! sugeruję zakupy,fryzjera i kosmetyczkę,Twoja wątroba i biodra będą Ci wdzięczne
-dbaj o włosy,niezależnie od koloru i długości-to nasz atut i wabik
-postaw na zapach
-uwolnij fantazję: spraw sobie kapelusz,bądź jak Audrey Hepburn
-wyobraź sobie,że goni za Tobą tłum paparazzich-wyjdziesz z nieświeżymi włosami?
-rób tak,by robic wrażenie,nigdy nie wiesz kiedy będzie Ci potrzebne
-co warto miec: obcasy,dużą torbę i okulary na nos,a z twarzy niech uśmiech nie schodzi,bo nigdy nie wiesz kto się w nim zakocha
-M jak....maniery,mów wyraźnie,powoli na przydechu
-kołysz biodrami,poruszaj się delikatnie
-makijaż,nie tynk a na to tapeta
Są kobiety i są ikony,warto wybrac sobie swój wzorzec i czerpac inspiracje,bynajmniej nie mam na myśli Paris Hilton. Warto zwrócic uwagę m.in: na Audrey Hepburn, Grace Kelly,Marylin.