O czym chcesz poczytać na blogach?

Henry rollins

tybalt blog

I po wizycie! Och jak wspaniale, dowiedziałem się moje powyżej opisane zachowanie było niespotykanie dojrzałe, od razu chce się żyć! Niespotykanie dojrzałe! Czyli sięgneliśmy dna, nasi bohaterowie pozabijali się lub właśnie to czynią, jak pisał Henry Miller, pogoda w dalszym ciągu będzie zła. Miła pani cały czas próbuje mnie przekonać, że jestem okazem zdrowia psychicznego, niesłychanie wartościowym człowiekiem... A co ma mówić? Za to jej płacą. Cały komfort polega na tym że siedzę.Bydląt na swej drodze, lepiej żebym już żadnego nie spotkał bo jestem w stanie na wołowinę przerobić...
Dobra, czas skończyć to pieprzenie, ułożyć się w pościeli, włączyć Milesa Daviesa i odpłynąć. Dupa zbita! Zapuszczę na maxa Henry Rollinsa i spróbuję uwolnić całą nienawiść która we mnie drzemie! Znów dupa! Co jeśli się okarze że to nie nienawiść tylko niewykorzystane pokłady miłości rozdzierają moją włochatą klatkę piersiową?? Ehh...
Wierszyk na dobranoc?.

Noise for Music's Sake | Blog Maćka Stankiewicza

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii dźwięki i oznaczony tagami Behemoth, Decapitated, Henry Rollins, Reign In Blood, Slayer, Vader. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Burlesque

Grudnia 2011

 

 

Muzyk punkowy, Henry Rollins, o życiu i treningu: "The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you're a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal. The Iron is the great reference point, the all-knowing.

aditi.blog

Ladna kolezanka
- znalazłam w końcu prawie wszystkich dawnych przyjaciół.

Na mojej liście znajomych znajduje się teraz Dexter Morgan, Aleister Crowley, Krtek, Basil Fawlty, Jean Luc Picard i Blair Witch.
Był jeszcze chyba Henry Rollins, ale go wywalili.

Obudziłam się w nocy i widziałam jak coś wychodzi z pokoju. Myślałam, że to Eryczek, bo było małe, ale on spał w swoim łóżeczku. Nie poszłam sprawdzić co to.

skomentuj.