O czym chcesz poczytać na blogach?

Henry ford ii

subiektywność chwil

ZAGLĄDAM

* http://bennewicz.pl/

* http://paweljanmroz.blogspot.com/

* http://www.adamdebowski.pl/

* http://www.swiatpsychoterapii.pl/

* http://www.profesjonalnytrener.pl/

* 100-letnia książka, ponad 100 stron do poczytania, czy nadal aktualna?
"Sukces w życiu oznacza się stanie się.

Szkolna. Myślę, że w każdej dziedzinie, obszarze jest potrzeba osiągnięcia takiej gotowości, by móc, a nie tylko chcieć.
Może tak, a może nie. Henry Ford kiedyś powiedział: „Jeśli uważasz, że dasz radę to masz rację. Jeśli twierdzisz, że nie dasz rady – również masz rację”. Wszystko zależy od naszego.

Od start-upu do biznesu- czyli prowadzenie własnej firmy

Bezpłatnych konsultacji w tzw. Punktach Konsultacyjnych (o czym za chwilę). Chętnych nie brakuje - zapisy są z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Usłyszałem dziś także o II Forum Gospodarczym, które zanotowałem w Kalendarium Biznesmena.

Po omówieniu spraw, którymi zajmuje się PPRP, doszliśmy do zagadnień.Lubię. To mnie pasjonuje. Po prostu cieszę się wtedy, kiedy ludzie chętnie przyjmują jakiś mój projekt i kiedy dowiaduję się, że umiem coś takiego tworzyć. Bodajże Henry Ford powiedział kiedyś: „jeśli będziesz coś robić tylko dla pieniędzy, nie odniesiesz w tym sukcesu”.

I to się sprawdza. Ten entuzjazm popycha mnie.

Ania z Zielonego Wzgórza - Onet.pl Blog

Thomasa, i wkrótcezostał najlepszym lekarzem w okolicy. Poznał wieluprzyjaciół: kapitana Jima, pannę Kornelię Bryant, Ewę Moore(podjął się operacji jej męża) oraz Owena Forda – pisarza.

W czerwcu 1892roku na świat przyszła Joyce – córka Blythe'ów. Dziewczynkazmarła tuż po.

 Przez czterdzieści lat Richard Farnsworth był cenionym kaskaderem. Zastępował w ryzykownych scenach takie sławy jak Kirk Douglas, Henry Fonda, Montgomery Clift czy Steve McQueen. Aktorstwem zajął się na poważnie będąc już w zaawansowanym wieku, dowodząc niezbicie, iż prócz sprawności fizycznej może.
Tapety z Ania
  • I
  • II
  • III

zgredkowanie na ekranie

Co przychodzi mi na myśl to Schwarzenegger, Rambo, van Damme i inne mięśniaki-ptasie móżdżki. Trochę później nasuwają się żołnierze walczący o wolność kraju w czasie II wojny światowej. Tu odbiór już jest pozytywniejszy, choć jestem z natury pacyfistą i wszelkie działania wojenno-wojskowe wydają mi się zbyteczne. Ale rozumiem, wróg.Męskość kojarzy mi się z motoryzacją. I znowu jest to negatywny odbiór. Facet ma małego ptaszka, który w dodatku staje mu raz na ruski rok. Co robi? Kupuje sobie czerwonego forda, albo czarną beemkę. Tak, teraz jest męski do szpiku kości. Absurd.
W reklamach TV męskie głosy prawie zawsze mówią z taką charakterystyczną chrypką osoby.Imponują mi mięśniacy typu Stalone lub Gołota (Tyson mi imponował, ale z innych powodów). Nie majsterkuję, a wręcz od tego uciekam, Nie przypominam z wyglądu ani Thierry'ego Henry ani Zizou, nawet do kanciastego Boruca mi daleko. Więc wychodzi na to, że nie jestem męski, że brak we mnie męskości. Z drugiej strony nie czuję się.