O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Henry ford

Biznes Z Duszą-Inspiracje - Onet.pl Blog

komentarz

19 lipca 2007
Henry Ford i jego Ford

    W 1903 r.narodziła się firma Ford Motor Company. Poprzez obniżenie kosztów produkcji i zaadaptowanie linii produkcyjnej do masowej produkcji standardowych i niedrogich samochodów, Ford stał się największym producentem samochodów na świecie. Nie tylko uczynił swój samochód przystępnym cenowo, ale wypłacał też największe pensje swoim pracownikom, jak również oferował im udział w zyskach(…).
    Innymi słowy Henry Ford był człowiekiem, który stał się bogaty, ponieważ dbał nie tylko o swoich klientów, ale również o swoich pracowników. Był on hojnym człowiekiem, a nie chciwym. Henry Ford był mocno krytykowany i atakowany przez tak zwanych intelektualistów. Nie miał on dobrego wykształcenia i (…) był często wyśmiewany ze względu na brak formalnego wykształcenia.

Postacie - Onet.pl Blog

Się wyprowadzić do większego domu.
Do jej najbliższej rodziny należy Carmen - jej mama, Roger - jej tata oraz April - jej młodsza o 8 lat siostra. W czasie wolnym jeździ na rolkach oraz tańczy razem z Morgan.
Razem z Lacey chodzi do klasy 4D
w Henry Ford II High School.

 
Morgan Sparks
Jest 15-latką spod znaku Byka.
Ma

Blog Sqnsklad

Dużą popularność marihuany jako używki. Zyskała ona sobie uznanie głównie wśród biedniejszej ludności. Jest nadal stosowana w medycynie.

1910r Biała mniejszość w Południowej Afryce zakazuje używania kanabisu. W ten sposób próbowano uniemożliwić rdzennej ludności odprawiania rytuałów religijnych. 1917r 18 lat wcześniej Henry Timken, bogaty fabrykant i wynalazca łożyska kulkowego, spotkał się z George Schlichtenem, także wynalazcą. Timken zaproponował finansowanie projektu maszyny (ang. decorticator), która pozwalałaby oddzielić włókno i miąższ roślin. Celem było masowe uzyskiwanie miąższu, aby umożliwić opłacalną produkcję papieru, nie wymagającą wycinania.

DuPont otrzymuje patent na produkcję tworzyw z ropy naftowej, oraz na bardzo szkodliwą dla środowiska technologię wytwarzania papieru z drewna. Dzięki uniemożliwieniu produkcji papieru z konopi DuPont szybko osiąga ogromne zyski. 1941r Magazyn "Popular Mechanics" publikuje projekt samochodu wykonanego i napędzanego produktami z konopi, autorstwa Henry'ego Forda. Mając nadzieję na uniezależnienie od przemysłu naftowego, Henry Ford hodował nielegalnie konopie przez kilka lat. lata II W.Ś. Japońska inwazja na Filipiny odcina USA od dostaw konopi. Rząd amerykański, jeszcze niedawno nazywający konopie "zabójcami młodzieży", rozprowadza wśród farmerów 400 000 funtów nasion konopi i namawia.

Boom na Babilon

Uzywki. Zyskala ona sobie uznanie glównie wsród biedniejszej ludnosci. Jest nadal stosowana w medycynie.

1910r

Biala mniejszosc w Poludniowej Afryce zakazuje uzywania kanabisu. W ten sposób próbowano uniemozliwic rdzennej ludnosci odprawiania rytualów religijnych.

1917r

18 lat wczesniej Henry Timken, bogaty fabrykant i wynalazca lozyska kulkowego, spotkal sie z George Schlichtenem,.Z najbardziej obiecujacych leków. Przez nastepne 2 lata, ok. 3 000 lekarzy zostanie ukaranych za stosowanie konopi. DuPont otrzymuje patent na produkcje tworzyw z ropy naftowej, oraz na bardzo szkodliwa dla srodowiska technologie wytwarzania papieru z drewna. Dzieki uniemozliwieniu produkcji papieru z konopi DuPont szybko osiaga ogromne zyski.

1941r

Magazyn “Popular Mechanics” publikuje projekt samochodu wykonanego i napedzanego produktami z konopi, autorstwa Henry’ego Forda. Majac nadzieje na uniezaleznienie od przemyslu naftowego, Henry Ford hodowal nielegalnie.

xSD Bogaty Ojciec - Onet.pl Blog

Nas, byśmy nie upadali. Wpaja się nam, że ci, którzy upadają,są głupi, mądrzy natomiast siedzą jak wspomniane ptaki na płocie i zapamiętują właściwe odpowiedzi. Nic dziwnego, że bogaci się zaledwie 5%Amerykanów.Przyglądając się najbogatszym ludziom na świecie, takim jak BillGates(założyciel Microsoftu), Michael Dell (Dell Computer Corporation), TedTurner(CNN), Henry Ford (Ford Motor Company) oraz Thomas Edison (GeneralElectric),zauważymy, że żaden z nich nie skończył szkoły.

Nie chcę przez to powiedzieć, że szkoła jest zła. W epoce informacyjnej szkoła i edukacja nabierają, jak nigdy dotąd, ogromnego znaczenia. Twierdzę, że by odnieść sukces, trzeba czasem nauczyć się nie czynić czegoś, co nas nauczono czynić. By.

Henry ford ii

Od start-upu do biznesu- czyli prowadzenie własnej firmy

Bezpłatnych konsultacji w tzw. Punktach Konsultacyjnych (o czym za chwilę). Chętnych nie brakuje - zapisy są z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Usłyszałem dziś także o II Forum Gospodarczym, które zanotowałem w Kalendarium Biznesmena.

Po omówieniu spraw, którymi zajmuje się PPRP, doszliśmy do zagadnień.Lubię. To mnie pasjonuje. Po prostu cieszę się wtedy, kiedy ludzie chętnie przyjmują jakiś mój projekt i kiedy dowiaduję się, że umiem coś takiego tworzyć. Bodajże Henry Ford powiedział kiedyś: „jeśli będziesz coś robić tylko dla pieniędzy, nie odniesiesz w tym sukcesu”.

I to się sprawdza. Ten entuzjazm popycha mnie.

subiektywność chwil

ZAGLĄDAM

* http://bennewicz.pl/

* http://paweljanmroz.blogspot.com/

* http://www.adamdebowski.pl/

* http://www.swiatpsychoterapii.pl/

* http://www.profesjonalnytrener.pl/

* 100-letnia książka, ponad 100 stron do poczytania, czy nadal aktualna?
"Sukces w życiu oznacza się stanie się.

Szkolna. Myślę, że w każdej dziedzinie, obszarze jest potrzeba osiągnięcia takiej gotowości, by móc, a nie tylko chcieć.
Może tak, a może nie. Henry Ford kiedyś powiedział: „Jeśli uważasz, że dasz radę to masz rację. Jeśli twierdzisz, że nie dasz rady – również masz rację”. Wszystko zależy od naszego.